ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Правилата на фермата (Series 7): Мама на мотоциклет (Episode 2)
  • 05:20
    Правилата на фермата (Series 7): Гости за Деня на благодарността (Episode 3)
  • 05:40
    Правилата на фермата (Series 7): Платна и коктейли (Episode 4)
  • 06:00
    Правилата на фермата (Series 7): Пълна празнична атмосфера (Episode 5)
  • 06:20
    Правилата на фермата (Series 7): Навън е студено (Episode 6)
  • 06:40
    Правилата на фермата (Series 7): Брънч у дома (Episode 7)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Цвърчене на Южния бряг (Episode 9)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Пушено, печено на скара и пържено (Episode 10)
  • 07:45
    Режи! (Series 21): Готвачи по поръчка (Episode 2)
  • 08:25
    Режи! (Series 21): Икономични рецепти (Episode 3)
  • 09:10
    Режи! (Series 21): Турнир за тийнейджъри: първи кръг (Episode 4)
  • 09:50
    Режи! (Series 21): Турнир за тийнейджъри: втори кръг (Episode 5)
  • 10:35
    Режи! (Series 21): Турнир за тийнейджъри: трети кръг (Episode 6)
  • 11:15
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Пътуване по Път 66 (Route 66) (Episode 5)
  • 12:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Пътуване по магистралата покрай тихоокеанското крайбрежие (Episode 6)
  • 12:40
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Величествената река Мисисипи (Episode 7)
  • 13:25
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): В Акадиана - кейджънската провинция (Episode 8)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 10): Каубойски живот в Тексас (Episode 2)
  • 14:50
    Засада в супермаркета (Series 2): Буритоси и дебнене (Episode 10)
  • 15:30
    Режи! (Series 47): Паника с краставички (Episode 7)
  • 16:15
    Гражданка в ранчото (Series 27): У дома: Все по-люто (Episode 9)
  • 16:35
    Фермерско меню (Series 6): Боулинг във ферма (Episode 10)
  • 16:55
    Кухнята (Series 14): Почивка край скарата (Episode 1)
  • 17:40
    Голямото печене (Series 1): Коя е вещицата? (Episode 3)
  • 18:20
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 6): Бал с костюми (Episode 6)
  • 19:05
    Печено във Върмонт (Series 2): Брезов сок от Вермонт (Episode 3)
  • 19:25
    Засада в супермаркета (Series 2): Буритоси и дебнене (Episode 10)
  • 20:05
    Невероятните тикви (Series 1): Купон с гигантски чудовища (Episode 4)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 7): Десерт в пустинята (Episode 4)
  • 21:35
    Невъзможен ресторант (Series 17): Двойка от Колорадо в криза (Episode 7)
  • 22:20
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Звездата на "Фуд нетуърк" (Episode 4)
  • 23:05
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Сирене: Специално издание (Episode 5)
  • 23:50
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Поздрав за пожарникарите (Episode 6)
  • 00:35
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Подправки (Episode 7)
  • 01:20
    Надпревара в супермаркета (Series 10): Надпревара в супермаркета: Суперзвезди 1 (Episode 8)
  • 02:00
    Печено във Върмонт (Series 2): Брезов сок от Вермонт (Episode 3)
  • 02:20
    Пребори Боби Флей (Series 14): Тъжно настроение (Episode 1)
  • 02:40
    Пребори Боби Флей (Series 14): Модерна азиатска кухня (Episode 2)
  • 03:00
    Пребори Боби Флей (Series 14): Джентълменски двубои (Episode 3)
  • 03:20
    Пребори Боби Флей (Series 14): Свършено е с пуйката (Episode 4)
  • 04:00
    Пребори Боби Флей (Series 14): Желязната епоха (Episode 5)
  • 04:20
    Пребори Боби Флей (Series 14): Морски деликатеси на брега (Episode 6)
  • 04:40
    Пребори Боби Флей (Series 14): Гнили домати за Боби (Episode 7)

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете

Всички предавания

Филми

AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}