ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Пребори Боби Флей (Series 14): Празнични двубои (Episode 8)
  • 05:20
    Пребори Боби Флей (Series 14): До последна капка кръв (Episode 9)
  • 05:40
    Пребори Боби Флей (Series 14): Чия е отговорността? (Episode 10)
  • 06:00
    Пребори Боби Флей (Series 14): Затворени като мида (Episode 11)
  • 06:20
    Пребори Боби Флей (Series 14): Състезание в Средния Запад (Episode 12)
  • 06:40
    Пребори Боби Флей (Series 14): Достигане до сърцевината (Episode 13)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Круиз в Куба (Episode 11)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Топ места в Хавана (Episode 12)
  • 07:45
    Режи! (Series 35): Експрес "Еспресо" (Episode 14)
  • 08:25
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Стиснатата леля (Episode 9)
  • 08:45
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Вечеря за рожден ден (Episode 10)
  • 09:10
    Фермерско меню (Series 1): Брънч за годишнина (Episode 1)
  • 09:30
    Фермерско меню (Series 1): Фермерски вечери (Episode 2)
  • 09:50
    От сърцето с Джени Морис (Series 1): Епизод 1 (Episode 1)
  • 10:35
    Пребори Боби Флей (Series 26): Кой командва (Episode 12)
  • 10:55
    Пребори Боби Флей (Series 26): Сос и състезание (Episode 13)
  • 11:15
    Ловци на торти (Series 1): Семейна афера (Episode 6)
  • 11:35
    Ловци на торти (Series 1): Торта за всеки (Episode 7)
  • 12:00
    Кухнята (Series 20): Любими ястия - Част 2 (Episode 7)
  • 12:40
    Хелоуински войни (Series 9): Страшни приказки II (Episode 5)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Пица, свинско и Перу (Episode 8)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Морски дарове и пикантни акценти (Episode 9)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Големите езера (Episode 2)
  • 14:50
    Режи! (Series 28): Предизвикателства в Сан Франциско (Episode 7)
  • 15:30
    Фермерско меню (Series 1): Брънч за годишнина (Episode 1)
  • 15:50
    Фермерско меню (Series 1): Фермерски вечери (Episode 2)
  • 16:15
    Хелоуински войни (Series 6): Вещици срещу върколаци (Episode 1)
  • 16:55
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Торти за пролетната ваканция (Episode 8)
  • 17:40
    Режи! (Series 35): Зона на комфорт (Episode 6)
  • 18:20
    Джада у дома (Series 6): Коктейли и мезета (Episode 15)
  • 18:40
    Джада у дома (Series 6): Само за пораснали (Episode 16)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 5): Средна Италия (Episode 3)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Приятел или враг (Episode 2)
  • 20:05
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Пълнено, пикантно и със сирене (Episode 1)
  • 20:30
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Пушено цяло прасе (Episode 2)
  • 20:50
    Пребори Боби Флей (Series 27): Флирт с победата (Episode 11)
  • 21:15
    Пребори Боби Флей (Series 27): Битката за Саратога (Episode 12)
  • 21:35
    Хелоуински войни (Series 6): Вещици срещу върколаци (Episode 1)
  • 22:20
    Режи! (Series 35): Зона на комфорт (Episode 6)
  • 23:05
    Голямото печене (Series 1): Коя е вещицата? (Episode 3)
  • 23:50
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 6): Бал с костюми (Episode 6)
  • 00:35
    Кухнята (Series 20): Любими ястия - Част 2 (Episode 7)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Пица, свинско и Перу (Episode 8)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Морски дарове и пикантни акценти (Episode 9)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Приятел или враг (Episode 2)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 6): Вещици срещу върколаци (Episode 1)
  • 03:20
    Фермерско меню (Series 1): Брънч за годишнина (Episode 1)
  • 03:40
    Фермерско меню (Series 1): Фермерски вечери (Episode 2)
  • 04:00
    Сладкарски шампионат за деца (Series 2): Торти за пролетната ваканция (Episode 8)

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.8 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}