ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Режи! (Series 40): Шампионите: Битка 2 (Episode 8)
  • 05:40
    Режи! (Series 40): Шампионите: Битка 3 (Episode 9)
  • 06:20
    Пребори Боби Флей (Series 19): Луди по ядките (Episode 3)
  • 06:40
    Пребори Боби Флей (Series 19): Боби, не се разсейвай! (Episode 4)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Висока предавка (Episode 13)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Сосове от Мауи (Episode 1)
  • 07:45
    Режи! (Series 35): Див лук (Episode 15)
  • 08:25
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Мексиканско пиршество (Episode 11)
  • 08:45
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Вечеря за братя и сестри (Episode 12)
  • 09:10
    Фермерско меню (Series 1): Парти преди раждането (Episode 3)
  • 09:30
    Фермерско меню (Series 1): Любими китайски рецепти (Episode 4)
  • 09:50
    От сърцето с Джени Морис (Series 1): Епизод 2 (Episode 2)
  • 10:35
    Пребори Боби Флей (Series 15): Състезание до насита в Чикаго (Episode 2)
  • 10:55
    Пребори Боби Флей (Series 15): Боби е уволнен (Episode 3)
  • 11:15
    Ловци на торти (Series 1): Различни вкусове (Episode 8)
  • 11:35
    Ловци на торти (Series 1): Нека да е бляскаво (Episode 9)
  • 12:00
    Кухнята (Series 20): Нашите тайни - Част 1 (Episode 8)
  • 12:40
    Хелоуински войни (Series 6): Вещици срещу върколаци (Episode 1)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Южняшката алея на барбекюто (Episode 3)
  • 14:50
    Режи! (Series 28): Изпитанията на тортелините (Episode 8)
  • 15:30
    Фермерско меню (Series 1): Парти преди раждането (Episode 3)
  • 15:50
    Фермерско меню (Series 1): Любими китайски рецепти (Episode 4)
  • 16:15
    Хелоуински войни (Series 6): Призрачен мотел (Episode 2)
  • 16:55
    Режи, Джуниър! (Series 3): Трудности (Episode 1)
  • 17:40
    Режи! (Series 35): Вафли за победа (Episode 7)
  • 18:20
    Джада у дома (Series 6): Ваканцията на Джада в Лос Анджелис (Episode 17)
  • 18:40
    Джада у дома (Series 6): Храна за добро настроение (Episode 18)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 5): Фермери на гости (Episode 4)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Още сирене (Episode 3)
  • 20:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Вкусът на Италия
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Телешко, барбекю и храна от барове
  • 20:50
    Конкуренти в кухнята (Series 9): Саботаж 2: Електрическо бунгало (Episode 8)
  • 21:35
    Хелоуински войни (Series 6): Призрачен мотел (Episode 2)
  • 22:20
    Режи! (Series 35): Вафли за победа (Episode 7)
  • 23:05
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Пълнено, пикантно и със сирене (Episode 1)
  • 23:30
    Бургери, бира и барбекю (Series 4): Пушено цяло прасе (Episode 2)
  • 23:50
    Пребори Боби Флей (Series 27): Флирт с победата (Episode 11)
  • 00:15
    Пребори Боби Флей (Series 27): Битката за Саратога (Episode 12)
  • 00:35
    Кухнята (Series 20): Нашите тайни - Част 1 (Episode 8)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Хищнически апетит (Episode 10)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Барбекю и южняшки вкус (Episode 11)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Още сирене (Episode 3)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 6): Призрачен мотел (Episode 2)
  • 03:20
    Фермерско меню (Series 1): Парти преди раждането (Episode 3)
  • 03:40
    Фермерско меню (Series 1): Любими китайски рецепти (Episode 4)
  • 04:00
    Режи, Джуниър! (Series 3): Трудности (Episode 1)

Сериали

Viasat History 04:10
Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 3
AXN Black 04:10
Праведен; сезон 2, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2011
BNT2 04:15
Нашата гордост - Унгарското наследство документална поредица /2 сезон, 1 и 2 епизод/п/
Bulgaria ON AIR 04:15
Тамплиерите - исторически сериал /п./
EPIC Drama 04:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

BNT 3 04:10
Футбол: Испания - Швеция, квалификационна среща за световно първенство
НТВ Сериал 04:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
Film Plus HD 04:45
Тенис: Юлия Путинцева - Анастасия Гасанова (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

AXN Black 04:10
Праведен; сезон 2, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2011
TV1000 04:10
Легенда, Великобритания,САЩ, приключенски/фентъзи/романтичен, 1985
FilmBox Basic 04:15
Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
HBO3 04:15
"Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
MGM 04:15
"Приятелю, Тед 2" - комедия, 2015, С Марк Уолбърг, Лиъм Нийсън и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}