ТВ Програма

ТВ програма

Food Network HD

  • 05:00
    Режи! (Series 40): Режи за шампиони: Битка 4 (Episode 10)
  • 05:40
    Режи! (Series 40): Режи за шампиони: Финал (Episode 11)
  • 06:20
    Пребори Боби Флей (Series 19): Стари приятели (Episode 5)
  • 06:40
    Пребори Боби Флей (Series 19): На състезание като на състезание (Episode 6)
  • 07:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Азия, Африка и Индия (Episode 2)
  • 07:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 25): Креолска кухня, филе и палачинки (Episode 3)
  • 07:45
    Режи! (Series 35): Нещо синьо и нещо сварено (Episode 16)
  • 08:25
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 2): Пикник на остров Вадмалау (Episode 13)
  • 08:45
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 1): Неделна вечеря (Episode 1)
  • 09:10
    Фермерско меню (Series 1): Брънч за момичетата (Episode 5)
  • 09:30
    Фермерско меню (Series 1): Нови фермерски традиции (Episode 6)
  • 09:50
    От сърцето с Джени Морис (Series 1): Епизод 3 (Episode 3)
  • 10:35
    Пребори Боби Флей (Series 15): Разбити сърца (Episode 4)
  • 10:55
    Пребори Боби Флей (Series 15): Кулинарна лудница (Episode 5)
  • 11:15
    Режи сладкиши (Series 1): Зимни празници (Episode 1)
  • 12:00
    Кухнята (Series 20): Нашите тайни - Част 2 (Episode 9)
  • 12:40
    Хелоуински войни (Series 6): Призрачен мотел (Episode 2)
  • 13:25
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Източният бряг, Западният бряг (Episode 12)
  • 13:45
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Италиански, хавайски и колумбийски блюда (Episode 13)
  • 14:05
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Гражданската война (Episode 4)
  • 14:50
    Режи! (Series 28): Лятна горещина (Episode 9)
  • 15:30
    Фермерско меню (Series 1): Брънч за момичетата (Episode 5)
  • 15:50
    Фермерско меню (Series 1): Нови фермерски традиции (Episode 6)
  • 16:15
    Хелоуински войни (Series 6): Двуличие (Episode 3)
  • 16:55
    Режи, Джуниър! (Series 3): Наостри уши! (Episode 2)
  • 17:40
    Режи! (Series 35): Урочасване на пая (Episode 8)
  • 18:20
    Джада у дома (Series 6): Пролет в Италия (Episode 19)
  • 18:40
    Джада у дома (Series 6): Размяна на рецепти (Episode 20)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 5): Любими китайски рецепти (Episode 5)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Идеалната майка (Episode 4)
  • 20:05
    Режи! (Series 47): Пребори Боби Флей, битка 1 (Episode 8)
  • 20:50
    Голямото състезание с камиони за храна (Series 14): Съюз в Аляска (Episode 3)
  • 21:35
    Хелоуински войни (Series 6): Двуличие (Episode 3)
  • 22:20
    Режи! (Series 35): Урочасване на пая (Episode 8)
  • 23:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Вкусът на Италия
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета: Телешко, барбекю и храна от барове
  • 23:50
    Конкуренти в кухнята (Series 9): Саботаж 2: Електрическо бунгало (Episode 8)
  • 00:35
    Кухнята (Series 20): Нашите тайни - Част 2 (Episode 9)
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Източният бряг, Западният бряг (Episode 12)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Италиански, хавайски и колумбийски блюда (Episode 13)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Идеалната майка (Episode 4)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 6): Двуличие (Episode 3)
  • 03:20
    Фермерско меню (Series 1): Брънч за момичетата (Episode 5)
  • 03:40
    Фермерско меню (Series 1): Нови фермерски традиции (Episode 6)
  • 04:00
    Режи, Джуниър! (Series 3): Наостри уши! (Episode 2)

Сериали

Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}