ТВ Програма

ТВ програма

HGTV

  • Сега
    Живот на Бахамите (Series 1): Бахамски знак (Episode 10)
  • 19:00
    Хавайски живот (Series 11): Търсене на нов живот на Мауи (Episode 13)
  • 19:30
    Хавайски живот (Series 12): Отглеждане на три момчета на Мауи (Episode 1)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 4): Планински рай (Episode 12)
  • 20:30
    Кралете на басейните (Series 5): Високи залози (Episode 1)
  • 21:00
    Изгодна къща в квартала (Series 1): Дормър и Палм (Episode 2)
  • 22:00
    Майстори на ножицата (Series 1): Градината на шампионите (Episode 6)
  • 23:00
    На тясно у дома (Series 1): Епизод 4 (Episode 4)
  • 00:00
    Продажби на къщи в Ню Орлиънс (Series 2): Имение или тих дворец (Episode 3)
  • 00:30
    Къща от лотарията (Series 12): Калифорнийски мечти (Episode 3)
  • 01:00
    Ремонтирай и продай (Series 3): Твърде хубаво, за да е истина (Episode 11)
  • 01:30
    Ремонтирай и продай (Series 3): Малка къща, голям парцел (Episode 12)
  • 02:00
    Живот на Бахамите (Series 2): Епизод 10 (Episode 10)
  • 02:25
    Живот на Бахамите (Series 2): Епизод 11 (Episode 11)
  • 02:50
    Къща от лотарията (Series 11): Първият ни постоянен дом (Episode 4)
  • 03:15
    Къща от лотарията (Series 11): Повече пространство (Episode 5)
  • 03:35
    Ремонти в нашия град (Series 4): Може ли тази къща да бъде спасена? (Episode 7)
  • 04:20
    Търсене на дом (Series 152): Преместване в Минеаполис (Episode 3)
  • 04:45
    Търсене на дом (Series 152): Имот в Ан Арбър, Мичиган (Episode 4)

Сериали

AXN White 18:40
Тежката истина; сезон 2, епизод 4, драма, Канада, 2019
AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
Viasat History 19:00
Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.7
bTV Comedy 19:00
"Преспав" - сериал, еп.82

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 641
BNT 3 18:50
Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
Diema Sport 19:00
Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
Diema Sport 2 19:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
Eurosport 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"

Всички предавания

Филми

AXN White 18:40
Тежката истина; сезон 2, епизод 4, драма, Канада, 2019
HBO3 18:45
"Мистерии в "Дъ Кроникъл": Обвъзрзащо лозе", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Уивър, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
bTV Cinema 18:45
"Без име" - екшън, психотрилър, драма (Великобритания, Германия, Франция, Канада, Япония, САЩ, 2011), режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Даян Кругър, Дженюъри Джоунс, Ейдън Куин, Бруно Ганц, Франк Лангела, Себастиан Кох, Мидо Хамада, Карл М
AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
FilmBox Plus 18:55
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}