ТВ Програма

ТВ програма

History Channel

  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни животновъди
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Таен агент
  • 07:00
    Изковани в огъня: Меч боа-занде
  • 07:55
    Изковани в огъня: Индийска сабя талвар
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Не давам и цент
  • 09:45
    Планинари: На дълъг път
  • 10:45
    Надпревара за находки: Далечни търгове
  • 11:10
    Надпревара за находки: Конфронтация в центъра
  • 11:40
    Надпревара за находки: Светът на акордеоните според Айви
  • 12:05
    Спецове в заложната къща: Битка в стаята за почивка
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Таен обожател
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Скритото съкровище
  • 13:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-големият успех
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сезам на търговете
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълба към Хемит
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Шпионинът залага
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Колтове и викинги
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 16:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека да вали, момиче
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Не давам и цент
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Времева линия
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Императора на Ел Монте
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Високо сред възвишенията
  • 20:05
    Изковани в огъня: Грамадният Магуро Бочо
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Отвъд океана
  • 22:00
    Премиера НОВА ЕКСКЛУЗИВНА ПОРЕДИЦА: Извънземни от древността - Топ 10: Тайнствени места
  • 23:00
    Премиера Планинари: По тънък лед
  • 00:00
    Извънземни от древността: Влечугите
  • 00:55
    Изковани в огъня: Меч боа-занде
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-големият успех
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сезам на търговете
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълба към Хемит
  • 03:10
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Школа на късмета
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Колтове и викинги
  • 04:20
    Надпревара за находки: Светът на акордеоните според Айви
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Отвъд океана

Сериали

EPIC Drama 06:25
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2015
Viasat Explorer 06:30
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 11
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
bTV Comedy 07:00
"Круд" - сериал
bTV Lady 07:00
"Свободен дух" - сериал, еп.8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 06:30
ДИКИЙ-3 серия 12
Film Plus HD 06:45
Тенис: Жасмин Паолини - Юлия Путинцева (Zavarovalnica Sava Portoroz, Порторож; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
National Geographic 06:45
Строителна зона
Eurosport 07:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение
Eurosport HD 07:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, спринт, жени, повторение

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
Kino Nova 06:50
"Лято във Виетнам" - романтичен филм с уч. на Инес Бьорг Дейвид, Николай Кински, Петер Прагер, Мегън Гей и др., II част /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}