ТВ Програма

ТВ програма

History Channel

  • 05:30
    Спецове в заложната къща: Кой е твоят Дали?
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Последен се смее Чъмли
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Светци и победители
  • 07:00
    Изковани в огъня: Легендарният меч на Саладин
  • 07:55
    Изковани в огъня: Щик за пушка спрингфийлд
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Вятърната мелница
  • 09:45
    Планинари: Точка на пречупване
  • 10:45
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Директно от Кънектикът
  • 11:10
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Мога да ти продам мост в Бруклин
  • 11:40
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Градът на мечтите на Лонг Айланд
  • 12:05
    Спецове в заложната къща: Блус за рожден ден
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Повест за залаганията
  • 13:00
    Спецове в заложната къща: Книгата на Рик
  • 13:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее Холивуд, земята на чудаците
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не стой близо до мен, когато наддаваш
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Необикновена мечка
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Не давам и цент
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Плейбои и играчи
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мятай смело въдицата
  • 16:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Операция "Бродяга"
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Вятърната мелница
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Момчетата се завръщат
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека бъдем сериозни
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Образованието на г-ца Печалба
  • 20:05
    Изковани в огъня: Задача за паметта
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Арбалети, монети и конспирации
  • 22:00
    Премиера Тайни нацистки бази: Тайният подземен град на Хитлер
  • 23:00
    Розуел: Първият свидетел: Авторът (Част 2)
  • 00:00
    Извънземни от древността: Извънземният мозък
  • 00:55
    Изковани в огъня: Легендарният меч на Саладин
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее Холивуд, земята на чудаците
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не стой близо до мен, когато наддаваш
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Необикновена мечка
  • 03:10
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Няколко добри оферти
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мятай смело въдицата
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Плейбои и играчи
  • 04:20
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Градът на мечтите на Лонг Айланд
  • 04:45
    Изковани в огъня: Хусарската сабя

Сериали

EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
Viasat Explorer 20:10
Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 15
AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
Eurosport 2 21:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, , мъже, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик
bTV Comedy 20:30
"Пан" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}