ТВ Програма

ТВ програма

History Channel

  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни и супергерои
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Загадъчният сейф
  • 07:00
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 07:55
    Изковани в огъня: Отмъщението на ловеца на глави
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Добри момчета
  • 09:45
    Планинари: Зъби и нокти
  • 10:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Училищният пансион
  • 11:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последният шанс на комарджията
  • 11:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тръжен маратон
  • 12:05
    Американски антиквари: Тексаски антики
  • 13:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млад, но въоръжен
  • 13:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Залагане на Луната
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Писмото на Кнут Рокни
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 16:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище все така е само мое
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Добри момчета
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Големият план
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Наддавай яко и благоденствай
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Обезсилен сред възвишенията
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мачетето на амазонките
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Арбалети, монети и конспирации
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността - Топ 10: Артефакти
  • 23:00
    Премиера Планинари: Голяма печалба в планината
  • 00:00
    Извънземни от древността: Експериментът "Тесла"
  • 00:55
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 03:10
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Майстор на търговете
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Писмото на Кнут Рокни
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тръжен маратон
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Арбалети, монети и конспирации

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}