ТВ Програма

ТВ програма

History HD

  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземният мозък
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Вятърната мелница
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Луди по складовете
  • 07:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хазарт с тронове
  • 07:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде бърз и твърде любопитен
  • 08:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Историята на един склад в Запада
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Разположи атомните си оръжия
  • 09:20
    Спецове в заложната къща: Апокалипсис на залозите
  • 09:50
    Спецове в заложната къща: Колтове и викинги
  • 10:15
    Спецове в заложната къща: Пробивът
  • 10:45
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 11:40
    Спецове в заложната къща: Плейбои и играчи
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Заради Чъм
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Размествания и суетене
  • 13:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълба към Хемит
  • 13:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 13:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека да вали, момиче
  • 14:25
    Невероятни постижения от древността: Внушителни паметници
  • 15:25
    Сблъсъкът на боговете: Одисей: Проклятието на морето
  • 16:20
    Американски антиквари: Раят на рокендрола
  • 17:15
    Извънземни от древността: Извънземни в Америка
  • 18:15
    Най-загадъчните съкровища в света: Злато от Дивия Запад
  • 19:10
    Извънземни от древността: Мистерията на ранчото Скинуокър
  • 20:05
    Спецове в заложната къща: Кораб на хоризонта
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Бонанза
  • 22:00
    Най-загадъчните съкровища в света: Пиратски съкровища
  • 23:00
    Проклятието на остров Оук: Високо в блатото
  • 00:00
    Розуел: Първият свидетел: Дневникът (Част 1)
  • 00:55
    Най-загадъчните съкровища в света: Пиратски съкровища
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека да вали, момиче
  • 02:40
    Невероятни постижения от древността: Внушителни паметници
  • 03:35
    Сблъсъкът на боговете: Одисей: Проклятието на морето
  • 03:45
    Извънземни от древността: Мистерията на ранчото Скинуокър
  • 04:30
    Изковани в огъня: Издание за шампиони

Сериали

Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}