ТВ Програма

ТВ програма

History HD

  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни и супергерои
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Загадъчният сейф
  • 07:00
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 07:55
    Изковани в огъня: Отмъщението на ловеца на глави
  • 08:50
    Спецове в заложната къща: Добри момчета
  • 09:45
    Планинари: Зъби и нокти
  • 10:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Училищният пансион
  • 11:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Последният шанс на комарджията
  • 11:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тръжен маратон
  • 12:05
    Американски антиквари: Тексаски антики
  • 13:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Млад, но въоръжен
  • 13:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Залагане на Луната
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Писмото на Кнут Рокни
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 16:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище все така е само мое
  • 17:15
    Спецове в заложната къща: Добри момчета
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Големият план
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Наддавай яко и благоденствай
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Обезсилен сред възвишенията
  • 20:05
    Изковани в огъня: Мачетето на амазонките
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Арбалети, монети и конспирации
  • 22:00
    Премиера Извънземни от древността - Топ 10: Артефакти
  • 23:00
    Премиера Планинари: Голяма печалба в планината
  • 00:00
    Извънземни от древността: Експериментът "Тесла"
  • 00:55
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
  • 03:10
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Майстор на търговете
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Това хранилище е само и единствено мое
  • 04:00
    Спецове в заложната къща: Писмото на Кнут Рокни
  • 04:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Тръжен маратон
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Арбалети, монети и конспирации

Сериали

Viasat History 05:00
Нацистка наука, сезон 1, еп. 1
bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.9
bTV Comedy 05:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
bTV Lady 05:00
"Горещи сърца" - сериал
Viasat Explorer 05:00
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:45
Тенис: Юлия Путинцева - Анастасия Гасанова (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 04:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
Eurosport 2 05:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, 10 км, жени, повторение

Всички предавания

Филми

BNT2 04:40
Вангелия сериен тв филм /4 епизод/п/
Vivacom Arena 05:06
Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
Cinemax 05:15
"Синоптикът", комедийна драма, САЩ, 2005; реж. Гор Вербински, с Николас Кейдж, Майкъл Кейн, Хоуп Дейвис, Джемен Де Ла Пеня, Никълъс Холт, [12+]
HBO3 05:25
"Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}