ТВ Програма

ТВ програма

Investigation Discovery Extra

  • 05:00
    Кошмарни съседи: Вкусът на убийството
  • 06:00
    Кошмарни съседи: Изгубена невинност
  • 07:00
    Олицетворение на злото: Лъжливи убийци
  • 08:00
    Олицетворение на злото: Егоцентрични убийци
  • 09:00
    В града витае убийство: Господин и госпожа Фантастични
  • 10:00
    В града витае убийство: Американски гаджета
  • 11:00
    Истинският извършител: Криста Салани
  • 12:00
    Истинският извършител: Нанси Клингър
  • 13:00
    Калифорнийски следовател: Полудяло момиче
  • 13:30
    Калифорнийски следовател: Клоуни с опит
  • 14:00
    Престъплението, което ще се помни: Новите мъртви
  • 15:00
    Сериен убиец: дяволът на свобода: Епизод 1
  • 17:00
    Смъртоносни връзки: Битката на половете
  • 18:00
    Смъртоносни връзки: Фатална придобивка
  • 19:00
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
  • 20:00
    Предсмъртни обаждания: Последното обаждане
  • 21:00
    Детективи-аматьори: Имейли от осъдените на смърт
  • 22:00
    Тайните на убийствата: Не крий истината
  • 23:00
    Предателства: Целувката на смъртта
  • 00:00
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Смърт в Дери
  • 01:00
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Връзка, за която да умреш
  • 02:00
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Черната вдовица
  • 03:00
    Отхвърлени: престъпления от страст: Суинг и съпруга
  • 04:00
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен

Сериали

Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
BNT 3 06:10
Футбол: Италия - Швейцария, квалификационна среща за световно първенство
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 6, епизод 10, риалити, спорт, Унгария, 2020

Всички предавания

Филми

TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}