ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 07:00
    "Дейли и Оли"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
  • 08:20
    "Паленца"
  • 09:00
    "Дот"
  • 09:25
    "Дейзи и Оли"
  • 09:45
    "Улзи и Пип"
  • 10:00
    "Кейт и Мим Мим"
  • 10:25
    "Пожарникарят Сам"
  • 10:45
    "Рики Зум"
  • 11:15
    "Томас и приятели"
  • 11:40
    "Инуи"
  • 11:55
    "Анджелина балерина"
  • 12:25
    "Празни приказки"
  • 12:45
    "Кейт и Мим Мим"
  • 13:05
    "Фифи и цветчетата"
  • 13:30
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Рики Зум"
  • 14:20
    "Отряд "Чопм"
  • 14:30
    "Паленца"
  • 15:15
    "Любопитният Джордж"
  • 16:00
    "Конни"
  • 16:20
    "Анджелина Балерина"
  • 16:50
    "Отгатни, колко те обичам"
  • 17:00
    "Дот"
  • 17:25
    "Дейзи и Оли"
  • 17:45
    "Узли и Пип"
  • 18:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
  • 19:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
  • 20:45
    "Отряд "Чопм"
  • 21:00
    "Паленца"
  • 21:20
    "Анджелина балерина"
  • 21:50
    "Празни приказки"
  • 22:10
    "Кейт и Мим Мим"
  • 22:30
    "Фифи и цветчетата"
  • 22:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 23:20
    "Рики Зум"
  • 23:40
    "Отряд "Чопм"
  • 23:50
    "Паленца"
  • 00:35
    "Любопитният Джордж"
  • 01:20
    "Дот"
  • 01:40
    "Дейзи и Оли"
  • 02:00
    "Узли и Пип"
  • 02:15
    "Отряд "Чопм"
  • 02:30
    "Томас и приятели"
  • 02:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 03:15
    "Герои на града"
  • 03:40
    "Рики Зум"
  • 04:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 04:30
    "Отряд "Чопм"
  • 04:40
    "Паленца"

Сериали

AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7
Viasat History 20:55
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 21:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 21:05
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
Eurosport 2 21:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, , мъже, директно
MAX Sport 3 21:00
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

DocuBox 20:30
Музикален пътешественик
bTV Comedy 20:30
"Пан" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.
Bulgaria ON AIR 20:30
Свидетелят по обвинението - криминална драма
Telekabel 20:30
Игрален филм
FilmBox Basic 20:35
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}