ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 07:00
    "Дейли и Оли"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
  • 08:20
    "Паленца"
  • 09:00
    "Дот"
  • 09:25
    "Дейзи и Оли"
  • 09:45
    "Улзи и Пип"
  • 10:00
    "Робоколата Поли"
  • 10:35
    "Състезателната кола Рори"
  • 11:15
    "Томас и приятели"
  • 11:40
    "Инуи"
  • 11:55
    "Анджелина балерина"
  • 12:25
    "Празни приказки"
  • 12:45
    "Кейт и Мим Мим"
  • 13:05
    "Томас и приятели: Свикването на всички локомотиви"
  • 14:10
    "Рики Зум"
  • 14:20
    "Отряд "Чопм"
  • 14:30
    "Паленца"
  • 15:15
    "Любопитният Джордж"
  • 16:00
    "Конни"
  • 16:20
    "Анджелина Балерина"
  • 16:50
    "Отгатни, колко те обичам"
  • 17:15
    "Дот"
  • 17:25
    "Дейзи и Оли"
  • 17:45
    "Узли и Пип"
  • 18:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
  • 19:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
  • 20:45
    "Отряд "Чопм"
  • 21:00
    "Паленца"
  • 21:20
    "Анджелина балерина"
  • 21:50
    "Празни приказки"
  • 22:10
    "Кейт и Мим Мим"
  • 22:30
    "Фифи и цветчетата"
  • 22:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 23:20
    "Рики Зум"
  • 23:40
    "Отряд "Чопм"
  • 23:50
    "Паленца"
  • 00:35
    "Любопитният Джордж"
  • 01:20
    "Дот"
  • 01:40
    "Дейзи и Оли"
  • 02:00
    "Узли и Пип"
  • 02:15
    "Отряд "Чопм"
  • 02:30
    "Томас и приятели"
  • 02:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 03:15
    "Герои на града"
  • 03:40
    "Рики Зум"
  • 04:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 04:30
    "Отряд "Чопм"
  • 04:40
    "Паленца"

Сериали

Viasat Explorer 08:05
Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
EPIC Drama 08:20
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Diema 08:45
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
Viasat History 08:55
Древно инженерство, сезон 1, еп. 3
e-kids 09:00
Маша и Мечока - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 1 08:00
Евролига: Баскония - Реал Мадрид
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Сампдория - Верона повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига /п/
Eurocom 08:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Eurosport 2 08:00
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 08:20
Кристалната река Драма САЩ 2008
Telekabel 08:20
Детски свят
HBO 08:40
"Малкият космонавт", приключенски - семеен, Белгия, 2021; реж. Оливие Перу, с Базил Грунбергер, Албейн Масън, Яник Рениер, Беренис Бао, Жан-Беноа Уже, [7+]
HBO HD 08:40
"Малкият космонавт", приключенски - семеен, Белгия, 2021; реж. Оливие Перу, с Базил Грунбергер, Албейн Масън, Яник Рениер, Беренис Бао, Жан-Беноа Уже, [7+]
Cinemax 2 08:45
"Вкусът на фо", драма, Полша, 2019; реж. Марико Бобрик, с Танг Лонг До, Лена Нгуиен, Александра Доманска, Гиа Кай Тон, Ти Тан Мин Тран, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}