ТВ Програма

ТВ програма

JimJam

  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 07:00
    "Дейли и Оли"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
  • 08:20
    "Паленца"
  • 09:00
    "Дот"
  • 09:25
    "Дейзи и Оли"
  • 09:45
    "Улзи и Пип"
  • 10:00
    "Кейт и Мим Мим"
  • 10:25
    "Пожарникарят Сам"
  • 10:45
    "Рики Зум"
  • 11:15
    "Томас и приятели"
  • 11:40
    "Инуи"
  • 11:55
    "Мончичи"
  • 12:25
    "Празни приказки"
  • 12:45
    "Кейт и Мим Мим"
  • 13:05
    "Фифи и цветчетата"
  • 13:30
    "Рейнбоу Руби"
  • 14:00
    "Рики Зум"
  • 14:20
    "Отряд "Чопм"
  • 14:30
    "Паленца"
  • 15:15
    "Любопитният Джордж"
  • 16:00
    "Конни"
  • 16:20
    "Кайю"
  • 16:50
    "Отгатни, колко те обичам"
  • 17:00
    "Дот"
  • 17:25
    "Дейзи и Оли"
  • 17:45
    "Узли и Пип"
  • 18:00
    "Пожарникарят Сам"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
  • 19:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
  • 20:45
    "Отряд "Чопм"
  • 21:00
    "Паленца"
  • 21:20
    "Мончичи"
  • 21:50
    "Празни приказки"
  • 22:10
    "Кейт и Мим Мим"
  • 22:30
    "Фифи и цветчетата"
  • 22:50
    "Рейнбоу Руби"
  • 23:20
    "Рики Зум"
  • 23:40
    "Отряд "Чопм"
  • 23:50
    "Паленца"
  • 00:35
    "Любопитният Джордж"
  • 01:20
    "Дот"
  • 01:40
    "Дейзи и Оли"
  • 02:00
    "Узли и Пип"
  • 02:15
    "Отряд "Чопм"
  • 02:30
    "Томас и приятели"
  • 02:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 03:15
    "Герои на града"
  • 03:40
    "Рики Зум"
  • 04:05
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 04:30
    "Отряд "Чопм"
  • 04:40
    "Паленца"

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}