ТВ Програма

ТВ програма

Kino Nova

  • 06:15
    "Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 07:30
    "Мечтателки" - музикална драма с уч. на Еди Мърфи, Бионсе Ноулс, Джейми Фокс, Дженифър Хъдсън, Дани Глоувър, Аника Нони Роуз и др. /п/
  • 10:00
    "Любов с променлива облачност" - романтичен филм с уч. на Майкъл Рейди, Кати Леклерк, Стейси Даш, Грегъри Харисън, Бен Бегли и др.
  • 11:45
    "Музата на артиста" - романтичен филм с уч. на Корбин Бърнсен, Сам Бокслайтнър, Кейтлин Кармайкъл, Брий Уилямсън, Джейсън Доринг и др.
  • 13:30
    "Последният легион" - приключенски екшън с уч. на Колин Фърт, Бен Кингсли, Айшвария Рей, Джон Хана, Кевин Маккид, Питър Мълан и др. /п/
  • 15:30
    "Жива стомана" - екшън-фантастика с уч. на Хю Джакман, Кевин Дюранд, Еванджелин Лили, Хоуп Дейвис, Джеймс Ребхорн, Антъни Маки и и др. /п/
  • 18:00
    "Мистър Дийдс" - романтична комедия с уч. на Адам Сандлър, Уинона Райдър, Джон Туртуро, Питър Галахър, Стив Бушеми и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Револвер" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Рей Лиота, Винсънт Пасторе, Андре Бенджамин и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
  • 00:00
    "Анаконди: Кървавата орхидея" - приключенски екшън с уч. на Джони Меснър, Кади Стрикланд, Матю Марсдън, Никълъс Гонзалес, Юджийн Бърд, Карл Юн, Сали Ричардсън, Морис Честнът, Анди Андерсън и др.

Сериали

EPIC Drama 05:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2015
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}