ТВ Програма

ТВ програма

Kino Nova

  • 06:15
    "В кадър"
  • 06:45
    "Рики и Флаш" - комедия с уч. на Мерил Стрийп, Рик Спрингфийлд, Мейми Гъмър, Бен Плат и др.
  • 08:50
    "Шанс за Ема" - семеен филм с уч. на Гриър Грамър, Джоуи Лоурънс, Миси Пайл и др.
  • 11:00
    "Изобретението на Хюго" - приключенски филм с уч. на Бен Кингсли, Саша Барън Коен, Кристофър Лий, Рей Уинстоун, Емили Мортимър, Джъд Лоу и др. /п/
  • 13:40
    "В кадър"
  • 14:10
    "Браво, момчето ми!" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Анди Самбърг, Лейтън Мийстър, Ванила Айс, Тони Орландо, Уил Форте, Сюзън Сарандън, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др. /п/
  • 16:30
    "Трансформърс: Ера на изтребление" - екшън-фантастика с уч. на Марк Уолбърг, Стенли Тучи, Келси Грамър, Никола Пелц, Джак Рейнър и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Великолепната седморка" - уестърн с уч. на Дензъл Уошингтън, Крис Прат, Итън Хоук, Винсънт Д’Онофрио, Кам Жиганде и др.
  • 23:45
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
  • 00:40
    "Крайпътна къща" - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Кели Линч, Сам Елиът, Бен Газара, Маршал Тийг, Джули Майкълс, Ред Уест и др.

Сериали

Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}