ТВ Програма

ТВ програма

Kino Nova

  • 06:10
    "В кадър"
  • 06:45
    "Шанс за Ема" - семеен филм с уч. на Гриър Грамър, Джоуи Лоурънс, Миси Пайл и др. /п/
  • 08:45
    "Рики и Флаш" - комедия с уч. на Мерил Стрийп, Рик Спрингфийлд, Мейми Гъмър, Бен Плат и др. /п/
  • 11:00
    "Хотел Трансилвания 2" - анимационен филм /п/
  • 12:45
    "Ловци на духове" - комедия с уч. на Мелиса Маккарти, Кейт Маккинън, Кристен Уиг и др. /п/
  • 15:10
    "Мистър Дийдс" - романтична комедия с уч. на Адам Сандлър, Уинона Райдър, Джон Туртуро, Питър Галахър, Стив Бушеми и др. /п/
  • 17:10
    "Великолепната седморка" - уестърн с уч. на Дензъл Уошингтън, Крис Прат, Итън Хоук, Винсънт Д’Онофрио, Кам Жиганде и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Бен-Хур" - приключенски екшън с уч. на Джак Хюстън, Тоби Кебел, Морган Фрийман, Родриго Санторо, София Блек-Д’Елиа и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4 /п/
  • 00:20
    "Уинчестър: Домът, който призраците построиха" - ужаси с уч. на Хелън Мирън, Сара Снук, Джейсън Кларк, Брус Спенс и др. /п/

Сериали

AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}