ТВ Програма

ТВ програма

Love Nature

  • 05:30
    Родени в дивата природа 1
  • 06:20
    Земята на приматите 1
  • 07:10
    Тайният живот на тасманийския дявол 1
  • 08:00
    Тайният живот на тасманийския дявол 1
  • 08:55
    Спасителна служба за диви животни в Борнео 1
  • 09:00
    Дневниците на Ол Педжета 3
  • 09:25
    Дневниците на Ол Педжета 3
  • 09:50
    Тайните на Арктика 2
  • 10:40
    Загадките на Меконг 1
  • 11:30
    Земята на приматите 1
  • 12:20
    Родени в дивата природа 1
  • 13:10
    Родени в дивата природа 1
  • 14:00
    Скритите царства на Африка 1
  • 14:50
    Арабско море 1
  • 15:40
    Дивата граница на Америка: Северно изложение
  • 16:30
    Нападение и защита 1
  • 16:55
    Спасителна служба за диви животни в Борнео 1
  • 17:00
    Тайните на Арктика 2
  • 17:50
    Загадките на Меконг 1
  • 18:40
    Арабски горещини 1
  • 19:30
    Дивите птици на Австралия 1
  • 20:20
    Дивите птици на Австралия 1
  • 21:10
    Опасни австралийски животни 1
  • 22:00
    Опасни австралийски животни 1
  • 22:50
    Тайните на Арктика 2
  • 23:40
    Загадките на Меконг 1
  • 00:30
    Тайният живот на тасманийския дявол 1
  • 01:20
    Тайният живот на тасманийския дявол 1
  • 02:10
    Скритите царства на Африка 1
  • 03:00
    Арабско море 1
  • 03:50
    Дивата граница на Америка: Северно изложение
  • 04:40
    Тайният живот на тасманийския дявол 1

Сериали

AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо
TVPlus 19:00
Тенис: Юлия Путинцева - Ребека Петерсон (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:56
Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
bTV Action 18:45
"Унищожителят" - военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите: Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др.
Cinemax 18:50
"Изглед към долината на смъртта", шпионски екшън, Великобритания, 1985; реж. Джон Глен, с Роджър Мур, Кристофър Уокън, Таня Робъртс, Грейс Джоунс, Патрик Макний, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}