ТВ Програма

ТВ програма

MAX Sport 2

  • 05:00
    NFL: Кливланд Браунс - Питсбърг Стийлърс повторение
  • 08:00
    Moto 3: Състезание за Голямата награда на Италия Състезание за Голямата награда на Италия повторение
  • 09:20
    Moto 2: Състезание за Голямата награда на Италия Състезание за Голямата награда на Италия повторение
  • 11:00
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Италия Състезание за Голямата награда на Италия повторение
  • 12:30
    Суперкарс: Първо състезание в Сидни Първо състезание в Сидни повторение
  • 13:30
    Суперкарс: Второ състезание в Сидни Второ състезание в Сидни повторение
  • 14:30
    Суперкарс: Трето състезание в Сидни Трето състезание в Сидни повторение
  • 15:30
    Еврокупа: Тюрк Телеком - Шльонск Вроцлав повторение
  • 17:15
    Национална баскетболна лига: Академик Пловдив - Балкан повторение
  • 19:30
    "Спорна топка" Токшоу
  • 20:30
    "Удар със стик"
  • 21:30
    Еврокупа: Валенсия - Гран Канария на живо
  • 23:30
    Trans World Sport
  • 00:30
    "Спорна топка" Токшоу повторение
  • 01:30
    "Удар със стик" повторение
  • 02:30
    NHL: Лос Анджелис - Сейнт Луис Лос Анджелис Кингс - Сейнт Луис Блус на живо

Сериали

e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
EPIC Drama 18:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN White 19:00
Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003
bTV Action 19:00
Часът на супергероите (премиера): "Супергърл" - сериал, с.6 еп.9

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:27
Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
DocuBox 18:30
Музикален пътешественик
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
FilmBox Basic 18:50
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}