ТВ Програма

ТВ програма

Mezzo

  • 05:27
    Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
  • 06:27
    3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
  • 07:28
    InterMezzo
  • 10:00
    Yuja Wang and Gautier Capucon at the Philharmonie de Paris: Franck, Chopin
  • 11:25
    Portico Quartet - Jazz a la Villette
  • 13:30
    Mozart's Idomeneo at the Teatro Real de Madrid
  • 16:19
    InterMezzo
  • 17:00
    Isabelle Faust, Alexander Melnikov: Beethoven, Violin Sonatas No.3, 4 & 5
  • 18:03
    Third Practice by Tero Saarinen
  • 19:10
    InterMezzo
  • 19:40
    Martha Argerich and the Orquestra Neojiba at the Philharmonie de Paris
  • 21:30
    The CzechPhilharmonic and John Eliot Gardiner: Vorisek, Janacek, Martinu
  • 22:45
    Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Smetana
  • 00:25
    Royal Concertgebouw Orchestra, Daniel Harding, Leonidas Kavakos: Concert on Dam Square
  • 02:00
    3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
  • 03:00
    Eric Legnini Trio - Jazz a la Villette
  • 03:50
    Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
  • 04:34
    Dianne Reeves - Jazz a la Villette

Сериали

EPIC Drama 02:25
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екранизация/драма, 2012
Viasat Explorer 02:30
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 1
bTV Action 02:30
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.11
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
Eurosport HD 02:30
Кърлинг: Олимпийски квалификации в Леуварден, , смесени двойки, повторение
AXN Black 03:10
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 13, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 02:25
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екранизация/драма, 2012
Cinemax 2 02:30
"Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Кристофър Абът, [15+]
AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}