ТВ Програма

ТВ програма

Mezzo

  • 05:23
    Electro Deluxe at l'Olympia
  • 06:45
    3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
  • 07:45
    Gala Andalucia Flamenca: Women's Chant
  • 08:45
    InterMezzo
  • 10:00
    Playlist #1 by Angelin Preljocaj, Opera Royal, Chateau de Versailles
  • 11:26
    Piotr Anderszewski plays Bach
  • 12:20
    InterMezzo
  • 13:30
    Grigory Sokolov at the Palais des Nations in Geneva: Schumann, Chopin
  • 15:08
    Renaud Capucon and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Part, Bach, Mendelssohn
  • 16:45
    Faust by Charles Gounod at the Teatro Real de Madrid
  • 19:55
    Jodie Devos, Marc Laho, Lionel Lhote at the Opera Royal de Wallonie-Liege: French romanticism
  • 21:30
    La Favorite by Donizetti at the Bayerische Staatsoper
  • 00:06
    Lucas Debargue at the Vienna Konzerthaus: Chopin, Bach, Beethoven
  • 01:35
    Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
  • 02:38
    Eric Legnini Trio - Jazz a la Villette
  • 03:28
    3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
  • 04:28
    Archie Shepp, Art song et Spirituals - Jazz a la Villette

Сериали

AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7
Viasat History 20:55
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 21:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 21:05
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
Eurosport 2 21:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, , мъже, директно
MAX Sport 3 21:00
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

DocuBox 20:30
Музикален пътешественик
bTV Comedy 20:30
"Пан" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.
Bulgaria ON AIR 20:30
Свидетелят по обвинението - криминална драма
Telekabel 20:30
Игрален филм
FilmBox Basic 20:35
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}