ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:45
    "Прераждане" - ужаси, 2018, С Барбара Крамптън, Карлей Жилбер
  • 07:10
    "Невидимата Су" - приключенски, 2019, С Руби Лихтенберг, Луи Екхард и др.
  • 08:40
    "Любовни мелодии" - романтична комедия, САЩ, 1998, С Джъд Лоу, Гретхен Мол, Дженифър Тили
  • 10:15
    "Животът е хубав" - драма / трагикомедия, Италия, 1997, режисьор Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браши.
  • 12:05
    "Лабиринт" - мини-сериал, САЩ, 2012, С Том Фелтън, Кати Макграт, Кейт Мос, 1 част
  • 13:40
    "Лабиринт" - мини-сериал, САЩ, 2012, С Том Фелтън, Кати Макграт, Кейт Мос, 2 част
  • 15:15
    "Госфорд Парк" - драма, САЩ, 2001, С Маги Смит, Майкъл Гамбън и др.
  • 17:25
    "Като едно време" - комедия, 1980, С Голди Хоун, Чеви Чейс и др.
  • 19:00
    "Седем години в Тибет" - драма, 1997, С Брад Пит, Дейвид Тюлис и др.
  • 21:10
    "Интернешънъл" - трилър, САЩ, 2009, С Клайв Оуен, Наоми Уотс и др.
  • 23:00
    "Десперадо" - уестърн, 1995, Реж.Куентин Тарантино, С Антонио Бандерас, Салма Хайек и др.
  • 00:35
    "Законът на Картър (2000)" - екшън / криминален филм / драма, САЩ, със Силвестър Сталоун, Рейчъл Лий Кук.
  • 02:10
    "Пази се от живите мъртви" - сериал, 7 сезон, 3 еп.
  • 03:00
    "Убивайки Ийв" - сериал, сезон 2, 1 еп.
  • 03:50
    "Убивайки Ийв" - сериал, сезон 2, 2 еп.
  • 04:35
    "Свещеник" - трилър, 2011, С Пол Бретани, Лили Колинс и др.

Сериали

AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Action 17:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.9
bTV Lady 17:00
Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.69
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал
e-kids 17:00
Супер самолети - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 16:55
Студио "Футбол" директно
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Diema Sport 3 17:00
Тенис: Мач 10 Купа Дейвис (2021), четвъртфинал директно
MAX Sport 3 17:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
НТВ Сериал 17:00
ДИКИЙ-3 серия 17

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 16:50
"Замъкът", музикална драма, Литва, 2020; реж. Лина Лузите, с Барбора Барейките, Габия Джараминайте, Юрате Онайтите, Мартина Пешко, Андрей Чопек, [12+]
AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Cinema 17:00
"Киану" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др.
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}