ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:55
    "Звездите отблизо"
  • 07:15
    "Империята на демоните" - игрален филм, Южна Корея, с Хео-Юн-Хор Ву-Сунг Юнг
  • 08:55
    "Репли-Кейт" - комедия, 2002, САли Ландри, Юджийн Леви и др.
  • 10:20
    "Островът на Ним" - приключенски, САЩ, 2008, С Джерард Бътлър, Макъл Карман
  • 11:50
    "Скок във времето" - фантастика, 2005, С Едуард Бърнс , Бен Кингсли и др.
  • 13:20
    "Денят на обсадата" - приключенски / историческа драма, САЩ/Италия
  • 15:15
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти" - екшън / приключенски филм, САЩ, 2002, с Алекса Родригес, Дарил Сабара.
  • 16:45
    "Една нощ е достатъчна" - драма, САЩ, 2000, С Кристин Скот Томас, Ан Банкрофт, Джеймс Фокс
  • 18:35
    "Госпожица Потър" - драма, САЩ, 2006, С Емили Уотсън, Рене Зелуегър, Иън МакГрегър и др.
  • 20:00
    "Хотел Трансилвания" - анимация, САЩ, 2012
  • 21:20
    "Ангелски очи" - игрален филм, САЩ, 2001, с Дженифър Лопес, Джим Кавийзъл.
  • 23:00
    "Зловеща луна" - ужаси, САЩ, 1996, С Мейсън Гембъл, Майкъл Паре, Мариел Хеминг и др.
  • 00:10
    "Воини на светлината" - трилър/ужаси, 2009, С Итън Хоук, Уилям Дефо и др.
  • 01:40
    "Русалката" - ужаси, 2001, С Карла Гугино, Руфъс Сюъл и др.
  • 03:10
    "Туристи" - трилър/ужаси, 2006, С Джош Духамел, Оливия Уайлд и др.
  • 04:35
    "Споон" - фентъзи/екшън, 1997, С Мартин Шийн, Бетси Палмър, Майкъл Уайт и др.

Сериали

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
EPIC Drama 01:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2019
Nova TV 01:30
"Специален отряд: Хамбург" - сериал, сезон 1
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Explorer 01:45
Ледени викинги, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
Eurosport HD 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/

Всички предавания

Филми

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
Fen TV 01:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
bTV Cinema 01:30
"Училищни танци" - документален (САЩ, 2017), режисьор Аманда Липиц
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 01:45
"Върба (2019)", драма, Македония, 2019; реж. Милчо Манчевски, със Сара Климоска, Наталия Теодосиева, Камка Тоциновски, Ненад Нацев, Никола Ристески , [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}