ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic HD

  • 05:00
    Пробив в системата
  • 05:20
    Жив или Мъртъв
  • 05:45
    Изоставени
  • 06:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада
  • 08:00
    Пресушаване на океана: Арктическа война
  • 09:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
  • 10:00
    Антарктида: Живот сред леда
  • 11:00
    Аляска: Следващото поколение
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 13:00
    Летищна сигурност: Перу и Бразилия
  • 14:05
    Фабрика за храна САЩ
  • 14:30
    Фабрика за храна САЩ
  • 15:00
    Сервиз SOS
  • 16:05
    Теория на глупостта
  • 16:30
    Теория на глупостта
  • 17:00
    Най-опасните ситуации в света
  • 18:05
    Фабрика за храна САЩ
  • 18:30
    Фабрика за храна САЩ
  • 19:00
    Очевидци
  • 20:00
    Морски вълци
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 22:00
    Залавяне на контрабандисти
  • 23:00
    Древните досиета Х
  • 00:00
    Древните досиета Х
  • 00:55
    Залавяне на контрабандисти
  • 01:40
    Сервиз SOS
  • 02:25
    Теория на глупостта
  • 02:50
    Как да спечелим
  • 03:10
    Сервиз SOS
  • 03:55
    Теория на глупостта
  • 04:15
    Как да спечелим
  • 04:35
    Не знаех това

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}