ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic Wild

  • 05:20
    Дивите кътчета на Америка
  • 05:45
    Прекрасно причудливи
  • 06:00
    Дивите кътчета на Америка
  • 06:25
    Дивите кътчета на Америка
  • 06:45
    Дивата Лапландия
  • 07:30
    Дивите малки котки
  • 08:15
    Дивата Корея
  • 09:05
    Дивата Корея
  • 09:55
    Дивата Лапландия
  • 10:40
    Дивите малки котки
  • 11:30
    Диви гиганти от островите
  • 12:15
    Малък гигант
  • 13:05
    Дивият Йелоустоун: Огън и лед
  • 13:55
    Очевидец: Челюсти отблизо
  • 14:40
    Най-известният тигър в света
  • 15:30
    Битка за прайда
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол
  • 17:05
    Животински боен клуб
  • 18:00
    Тайното царство на Борнео
  • 18:55
    Тайното царство на Борнео
  • 19:45
    Тайното царство на Борнео
  • 20:40
    Тайното царство на Борнео
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
  • 22:25
    Болницата за екзотични животни на д-р Кей
  • 23:20
    Животински боен клуб
  • 00:15
    Тайното царство на Борнео
  • 01:05
    Дивата Корея
  • 01:50
    Дивата Лапландия
  • 02:40
    Дивите малки котки
  • 03:25
    Диви гиганти от островите
  • 04:10
    Дивата Корея
  • 04:55
    Дивите кътчета на Америка

Сериали

bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:20
ДИКИЙ-3 серия 6
Diema Sport 19:25
Студио "Футбол" директно
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) директно
Film Plus HD 19:30
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - повторение)

Всички предавания

Филми

HBO3 19:15
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
bTV Cinema 19:15
"Съли: Чудото на Хъдсън" - драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др.
TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}