ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Как да спечелим
  • 05:35
    Не знаех това
  • 06:00
    Пробив в системата
  • 06:20
    Жив или Мъртъв
  • 06:45
    Изоставени
  • 07:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада
  • 09:00
    Пресушаване на океана: Арктическа война
  • 10:00
    Разследване на самолетни катастрофи: Специален доклад
  • 11:00
    Антарктида: Живот сред леда
  • 12:00
    Аляска: Следващото поколение
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 14:00
    Летищна сигурност: Перу и Бразилия
  • 15:05
    Фабрика за храна САЩ
  • 15:30
    Фабрика за храна САЩ
  • 16:00
    Сервиз SOS
  • 17:05
    Теория на глупостта
  • 17:30
    Теория на глупостта
  • 18:00
    Най-опасните ситуации в света
  • 19:05
    Фабрика за храна САЩ
  • 19:30
    Фабрика за храна САЩ
  • 20:00
    Очевидци
  • 21:00
    Морски вълци
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи
  • 23:00
    Залавяне на контрабандисти
  • 00:00
    Древните досиета Х
  • 01:00
    Древните досиета Х
  • 01:55
    Залавяне на контрабандисти
  • 02:40
    Сервиз SOS
  • 03:25
    Теория на глупостта
  • 03:50
    Как да спечелим
  • 04:10
    Сервиз SOS
  • 04:55
    Теория на глупостта

Сериали

e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 17:25
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}