ТВ Програма

ТВ програма

Nickelodeon Junior

  • Сега
    Ай, ай, Сантяго
  • 15:20
    Рибки Гупи
  • 15:50
    Голямото шоу на Бебе Акула
  • 16:01
    Рогат отряд
  • 16:30
    Пес Парул
  • 16:55
    Приключенията на Падингтън
  • 17:25
    Прасенцето Пепа
  • 17:30
    Прасенцето Пепа
  • 17:35
    Прасенцето Пепа
  • 17:40
    Прасенцето Пепа
  • 17:50
    Ана и приятели
  • 17:55
    Ана и приятели
  • 18:05
    Барбароните
  • 18:30
    Голямото шоу на Бебе Акула
  • 18:45
    Пес Парул
  • 19:15
    Пес Парул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:10
    Ай, ай, Сантяго
  • 20:40
    Барбароните
  • 21:05
    Барбароните
  • 21:35
    Прасенцето Пепа
  • 21:40
    Прасенцето Пепа
  • 21:45
    Прасенцето Пепа
  • 21:50
    Ана и приятели
  • 21:55
    Ана и приятели
  • 22:00
    Ана и приятели
  • 22:15
    Приключенията на Падингтън
  • 22:45
    Загадките на Блу
  • 23:10
    Пес Парул
  • 23:40
    Барбароните
  • 23:55
    Барбароните
  • 00:20
    Прасенцето Пепа
  • 00:25
    Прасенцето Пепа
  • 00:30
    Прасенцето Пепа
  • 00:35
    Прасенцето Пепа
  • 00:45
    Рибки Гупи
  • 01:15
    Пес Парул
  • 01:40
    Пес Парул
  • 02:10
    Рогат отряд
  • 02:40
    Рогат отряд
  • 03:10
    Пес Парул
  • 03:40
    Пес Парул
  • 04:00
    Пламъчко и Машините
  • 04:25
    Пламъчко и Машините
  • 04:45
    Пламъчко и Машините

Сериали

AXN Black 15:10
Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
Viasat Explorer 15:15
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 1
AXN 15:20
Новобранецът; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2021
AXN White 15:30
Профилиране; сезон 8, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2018
bTV Comedy 15:30
"По средата" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Премиър Лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2022-23) /п/
Diema Sport 3 16:00
Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен Бундеслига (2022-23) /п/
Eurosport 2 16:00
Туристически автомобили: Световна купа на Алзас, обзор, повторение
Nova Sport 16:00
Футбол: Ханза Рощок - Арминия Билефелд Втора Бундеслига (2022-23) /п/

Всички предавания

Филми

HBO 2 15:10
"Мистериите на Хейли Дийн: Убийствена присъда", криминална драма, САЩ, 2020; реж. Майкъл Робисън, с Кели Мартин, Вив Лийкок, Лусия Уолтърс, Лорън Холи, Матю МакКол, [12+]
Kino Nova 15:15
"Носталгия" (премиера) - драма с уч. на Джон Хам, Катрин Кийнър, Джон Ортиз, Ник Оферман, Джеймс Легрос, Брус Дърн, Елън Бърстин и др.
AXN 15:20
Новобранецът; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2021
AXN White 15:30
Профилиране; сезон 8, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2018
Diema Family 15:30
"Черна роза" - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}