ТВ Програма

ТВ програма

Nickelodeon Junior

  • 05:15
    Рибки Гупи
  • 05:35
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:45
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:30
    Пес патрул
  • 08:00
    Пламъчко и Машините
  • 08:25
    Пламъчко и Машините
  • 08:55
    Ай, ай, Сантяго
  • 09:20
    Пес патрул
  • 09:50
    Пес патрул
  • 10:05
    Baby Shark's Big Show
  • 10:20
    Рогат отряд
  • 10:50
    Загадките на Блу
  • 11:15
    Барбароните
  • 11:45
    Барбароните
  • 11:55
    Приключенията на Падингтън
  • 12:26
    Пепа
  • 12:31
    Пепа
  • 12:36
    Пепа
  • 12:40
    Пепа
  • 12:53
    Калвин и Кайсън играят
  • 12:55
    Калвин и Кайсън играят
  • 13:10
    Пес патрул
  • 13:35
    Пес патрул
  • 14:00
    Пламъчко и Машините
  • 14:30
    Пламъчко и Машините
  • 14:55
    Ай, ай, Сантяго
  • 15:25
    Рибки Гупи
  • 15:55
    Baby Shark's Big Show
  • 16:05
    Пес патрул
  • 16:25
    Пес патрул
  • 16:50
    Приключенията на Падингтън
  • 17:20
    Приключенията на Падингтън
  • 17:46
    Пепа
  • 17:51
    Пепа
  • 17:55
    Пепа
  • 18:05
    Барбароните
  • 18:35
    Рогат отряд
  • 19:00
    Рогат отряд
  • 19:15
    Пес патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:15
    Ай, ай, Сантяго
  • 20:40
    Барбароните
  • 20:55
    Барбароните
  • 21:20
    Загадките на Блу
  • 21:50
    Приключенията на Падингтън
  • 22:15
    Пес патрул
  • 22:45
    Пес патрул
  • 23:10
    Пепа
  • 23:15
    Пепа
  • 23:27
    Пепа
  • 23:42
    Пепа
  • 23:45
    Пепа
  • 23:55
    Барбароните
  • 00:26
    Пепа
  • 00:30
    Пепа
  • 00:35
    Пепа
  • 00:40
    Пепа
  • 00:50
    Рибки Гупи
  • 01:20
    Пес патрул
  • 01:50
    Пес патрул
  • 02:15
    Рогат отряд
  • 02:45
    Рогат отряд
  • 03:15
    Пес патрул
  • 03:45
    Пес патрул
  • 04:05
    Пламъчко и Машините
  • 04:30
    Пламъчко и Машините
  • 04:50
    Пламъчко и Машините

Сериали

AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Action 17:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.9
bTV Lady 17:00
Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.69
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал
e-kids 17:00
Супер самолети - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Diema Sport 3 17:00
Тенис: Мач 10 Купа Дейвис (2021), четвъртфинал директно
MAX Sport 3 17:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
НТВ Сериал 17:00
ДИКИЙ-3 серия 17
Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно

Всички предавания

Филми

AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Cinema 17:00
"Киану" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др.
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Nova TV 17:00
"Намери ме" (премиера) - сериен филм
AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}