ТВ Програма

ТВ програма

NickToons

  • 05:00
    Кръстници вълшебници
  • 05:20
    Кръстници вълшебници
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
  • 06:55
    Алвин и Катеричоците
  • 07:10
    The Smurfs
  • 07:40
    Пингвините от Мадагаскар
  • 08:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Кръстници вълшебници
  • 09:05
    Кръстници вълшебници
  • 09:35
    Къщата на Шумникови
  • 09:55
    Къщата на Шумникови
  • 10:25
    Къщата на Шумникови
  • 10:55
    Семейство Касагранде
  • 11:05
    Семейство Касагранде
  • 11:25
    Семейство Касагранде
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:45
    Дорг ван Данго
  • 13:15
    Хлебопатета
  • 13:40
    Хлебопатета
  • 14:10
    Кръстници вълшебници
  • 14:40
    Кръстници вълшебници
  • 15:05
    Това е Пони
  • 15:35
    Това е Пони
  • 16:00
    Къщата на Шумникови
  • 16:30
    Семейство Касагранде
  • 16:55
    Алвин и Катеричоците
  • 17:05
    Алвин и Катеричоците
  • 17:25
    Алвин и Катеричоците
  • 17:35
    Алвин и Катеричоците
  • 17:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    The Smurfs
  • 19:35
    Това е Пони
  • 20:00
    Къщата на Шумникови
  • 20:30
    Семейство Касагранде
  • 20:40
    Семейство Касагранде
  • 20:55
    Семейство Касагранде
  • 21:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 21:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:20
    Кръстници вълшебници
  • 22:50
    Кръстници вълшебници
  • 23:10
    Аватар: Легенда За Анг
  • 23:40
    Хлебопатета
  • 00:05
    Хлебопатета
  • 00:35
    Кунг фу панда - Легенди за страхотния боец
  • 01:00
    Кунг фу панда - Легенди за страхотния боец
  • 01:25
    Санджей и Крейг
  • 01:55
    Санджей и Крейг
  • 02:25
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:55
    Пингвините от Мадагаскар
  • 03:15
    Костенурките Нинджа
  • 03:40
    Костенурките Нинджа
  • 04:00
    Хлебопатета
  • 04:25
    Алвин и Катеричоците
  • 04:35
    Алвин и Катеричоците
  • 04:45
    Алвин и Катеричоците

Сериали

AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо
TVPlus 19:00
Тенис: Юлия Путинцева - Ребека Петерсон (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:56
Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
bTV Action 18:45
"Унищожителят" - военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите: Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др.
Cinemax 18:50
"Изглед към долината на смъртта", шпионски екшън, Великобритания, 1985; реж. Джон Глен, с Роджър Мур, Кристофър Уокън, Таня Робъртс, Грейс Джоунс, Патрик Макний, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}