ТВ Програма

ТВ програма

Nova Sport

  • 10:00
    Футбол: Херта Берлин - Борусия Мьонхенгладбах Бундеслига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Хокей на лед: Амур - Йокерит Континентална хокейна лига директно
  • 14:30
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
  • 15:00
    Новини
  • 15:05
    Футбол: Бърнли - Тотнъм Хотспър Карабао къп, осминафинал
  • 17:00
    Хокей на лед: Металург - Барс Континентална хокейна лига директно
  • 19:30
    Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2021-22) /п/
  • 20:00
    Футбол: Стоук Сити - Брентфорд Карабао къп, осминафинал запис
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък" предаване на WWE (2021)
  • 23:00
    Футбол: Бабелсберг - Рб Лайпциг Купа на Германия, 1/16-финали /п/
  • 00:55
    Хокей на лед: Амур - Йокерит Континентална хокейна лига /п/
  • 02:55
    Еротичен телепазар

Сериали

bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}