ТВ Програма

ТВ програма

Nova TV

  • 05:00
    Намери ме" - сериал /п/
  • 06:00
    "Черно-бяла любов" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 13:00
    "Шрек Трети" - анимационен филм
  • 14:50
    "Браво, момчето ми!" - с уч. на Адам Сандлър, Анди Самбърг, Лейтън Мийстър, Ванила Айс, Тони Орландо, Уил Форте, Сюзън Сарандън, Майло Вентимиля, Джеймс Каан и др. 
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    "Карай направо" с Диана Найденова
  • 20:00
    "Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
  • 23:00
    "Рокетмен" - с уч. на Тарън Еджъртън, Джейми Бел, Ричард Мадън, Брайс Далас Хауърд, Джема Джоуонс, Том Бенет и др.
  • 01:30
    "Омарът" - с уч. на Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Леа Седу, Джесика Барден, Бен Уишоу и др.
  • 03:30
    "Любов, разбира се" - с уч. на Кели Ръдърфорд, Камерън Матисън, Макензи Вега, Габи Дъглас и др. /п/
  • 04:20
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/

Сериали

Viasat History 16:40
Бойни полета, сезон 2, еп. 7
AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Action 17:00
"Кодово име: Уиски Кавалер" - сериал, еп.9
bTV Lady 17:00
Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.69
Diema Family 17:00
"Сияйна луна" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 16:55
Студио "Футбол" директно
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/
Diema Sport 3 17:00
Тенис: Мач 10 Купа Дейвис (2021), четвъртфинал директно
MAX Sport 3 17:00
Серия А: Фиорентина - Самдория повторение
НТВ Сериал 17:00
ДИКИЙ-3 серия 17

Всички предавания

Филми

HBO3 16:40
"Пълна промяна", комедия, Германия, 2020; реж. Флориан Рос , с Роман Лохман, Хайко Лохман, Луна Мари Максайнер, Лиза-Мари Корол, Александра Нелдел , [12+]
Cinemax 2 16:50
"Замъкът", музикална драма, Литва, 2020; реж. Лина Лузите, с Барбора Барейките, Габия Джараминайте, Юрате Онайтите, Мартина Пешко, Андрей Чопек, [12+]
AXN 17:00
Профилиране; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2010
bTV Cinema 17:00
"Киану" - екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Питър Атенсио, в ролите: Кигън-Майкъл Кий, Джордан Пийл, Тифани Хадиш, Метъд Ман, Джейсън Мичъл, Луи Гузман, Уил Форт, Ниа Лонг и др.
Diema 17:00
"В името на краля 2" - приключенски екшън с уч. на Долф Лундгрен, Локлин Мънро, Наташа Малте и др. /п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}