ТВ Програма

ТВ програма

NovaNews

  • 05:30
    Пулс - избрано
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
  • 07:15
    Ничия земя /п/
  • 08:00
    Твоят ден
  • 11:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 11:15
    Ничия земя /п/
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Другото лице
  • 13:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 13:25
    Твоят ден - избрано
  • 13:50
    Бизнесът
  • 14:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 14:30
    Истории от света
  • 15:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 15:20
    Социална мрежа
  • 16:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 16:15
    Социална мрежа
  • 17:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 17:20
    Денят на живо
  • 18:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 18:25
    Бизнесът
  • 18:30
    Ускорение
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:50
    Бизнесът
  • 20:55
    Шоубизнес
  • 21:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 21:20
    Денят на живо /п/
  • 22:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 22:30
    Без резервация
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    Другото лице
  • 00:00
    Новините на NOVA /п/
  • 00:25
    Пресечна точка /п/
  • 01:00
    Новините на NOVA /п/
  • 01:25
    Денят на живо /п/
  • 02:00
    Новините на NOVA /п/
  • 02:25
    Другото лице /п/
  • 03:00
    Новините на NOVA /п/
  • 03:30
    Социална мрежа /п/
  • 04:00
    Новините на NOVA /п/
  • 04:15
    Социална мрежа /п/
  • 04:50
    Ничия земя /п/

Сериали

Viasat Nature 07:45
Изкопаеми чудеса: Скритите съкровища на природата, сезон 1, еп. 3
Viasat History 07:50
Древно инженерство, сезон 1, еп. 2
bTV Action 08:00
"Лондонград" - сериал, еп.8 - 10
bTV Comedy 08:00
"Дивата Нина" - сериал, еп.68, 69
e-kids 08:00
Инфинити Надо - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 07:45
Футбол: Ботев Враца - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
Film Plus HD 07:45
Тенис: Мария Осорио Серано - Камила Джорджи (Tenerife Ladies Open, Тенерифе; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
НТВ Сериал 07:45
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 685
MAX Sport 1 08:00
Евролига: Баскония - Реал Мадрид
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Сампдория - Верона повторение

Всички предавания

Филми

AXN 07:50
Джуманджи; приключенски, фантастика, САЩ, 1995
MGM 07:50
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Vivacom Arena 07:51
Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Cinemania 08:00
Франсис биографична драма САЩ 1982
Kino Nova 08:00
"Норм-полярният мечок: Приключения с кралски размери" - анимационен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}