ТВ Програма

ТВ програма

NovaNews

  • 05:30
    Пулс - избрано
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
  • 07:10
    Ничия земя /п/
  • 08:00
    Твоят ден
  • 11:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 11:15
    Ничия земя /п/
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Другото лице /п/
  • 13:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 13:25
    Твоят ден - избрано
  • 13:50
    Бизнесът
  • 14:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 14:30
    Ускорение
  • 15:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 15:20
    Социална мрежа
  • 16:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 16:15
    Социална мрежа
  • 17:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 17:20
    Денят на живо
  • 18:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 18:25
    Бизнесът
  • 18:30
    В добра форма
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:50
    Бизнесът
  • 20:55
    Шоубизнес
  • 21:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 21:20
    Денят на живо /п/
  • 22:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 22:30
    Евромакс
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    Другото лице
  • 00:00
    Новините на NOVA /п/
  • 00:25
    Пресечна точка /п/
  • 01:00
    Новините на NOVA /п/
  • 01:25
    Денят на живо /п/
  • 02:00
    Новините на NOVA /п/
  • 02:25
    Другото лице /п/
  • 03:00
    Новините на NOVA /п/
  • 03:30
    Социална мрежа /п/
  • 04:00
    Новините на NOVA /п/
  • 04:15
    Социална мрежа /п/
  • 04:50
    Ничия земя /п/

Сериали

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Viasat History 03:55
Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 9
Viasat Explorer 04:00
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 3
bTV Comedy 04:00
"Шитс Крийк" /п./ - сериал
ORT 04:05
"Доктор Преображенски" - сериал

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Eurosport 2 04:00
Фрийстайл ски: Световна купа в Рука, ски акробатика, отборно, повторение
MAX Sport 3 04:00
Серия А: Рома - Интер повторение
НТВ Сериал 04:00
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 16
Ring.BG 04:00
УЕФА Лига Европа: Реал Сосиедад - ПСВ Айндховен

Всички предавания

Филми

Cinemax 04:00
"Вечната красота", романтична комедийна драма, Великобритания, 2020; реж. Крейг Робъртс, със Сали Хокинс, Дейвид Тюлис, Били Пайпър, Пенелъпи Уилтън, Алис Лоу, [15+]
bTV Cinema 04:00
"Ваше височество" - фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Грийн, в ролите: Дани Макбрайд, Натали Портман, Джеймс Франко, Размъс Хардайкър, Тоби Джоунс, Джъстин Дероу, Зоуи Дешанел, Чарлз Данс, Деймиън Луис и др. [14+]
Nostalgia 04:00
Зенит драма Хърватия, Сърбия 2015
TVPlus 04:00
"Деца в работилницата - запазване занаятите в Сопот" - документален филм
AXN 04:15
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}