ТВ Програма

ТВ програма

NovaNews

  • 05:30
    Пулс - избрано
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
  • 07:15
    Ничия земя /п/
  • 08:00
    Твоят ден
  • 11:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 11:15
    Ничия земя /п/
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Другото лице
  • 13:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 13:25
    Твоят ден - избрано
  • 13:50
    Бизнесът
  • 14:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 14:30
    Евромакс
  • 15:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 15:20
    Социална мрежа
  • 16:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 16:15
    Социална мрежа
  • 17:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 17:20
    Денят на живо
  • 18:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 18:25
    Бизнесът
  • 18:30
    Без резервация
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:50
    Бизнесът
  • 20:55
    Шоубизнес
  • 21:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 21:20
    Денят на живо /п/
  • 22:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 22:30
    В добра форма
  • 23:00
    Новините на NOVA
  • 23:30
    Другото лице
  • 00:00
    Новините на NOVA /п/
  • 00:25
    Пресечна точка /п/
  • 01:00
    Новините на NOVA /п/
  • 01:25
    Денят на живо /п/
  • 02:00
    Новините на NOVA /п/
  • 02:25
    Другото лице /п/
  • 03:00
    Новините на NOVA /п/
  • 03:30
    Социална мрежа /п/
  • 04:00
    Новините на NOVA /п/
  • 04:15
    Социална мрежа /п/
  • 04:50
    Ничия земя /п/

Сериали

bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.7, 8
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал, с.14 еп.9
Viasat Explorer 06:10
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 10
Viasat Nature 06:10
Изкопаеми чудеса: Скритите съкровища на природата, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

BNT 3 06:10
Футбол: Италия - Швейцария, квалификационна среща за световно първенство
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 6, епизод 10, риалити, спорт, Унгария, 2020
National Geographic 06:20
Строителна зона
НТВ Сериал 06:30
ДИКИЙ-3 серия 12
Film Plus HD 06:45
Тенис: Жасмин Паолини - Юлия Путинцева (Zavarovalnica Sava Portoroz, Порторож; WTA 250 - I полуфинал, повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}