ТВ Програма

ТВ програма

НТВ-МИР

  • Сега
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
  • 21:30
    Премьера. Кирилл Сафонов, Анна Снаткина, Михаил Горевой, Татьяна Колганова В Остросюжетном Сериале "Криминальный Доктор" 5-Я С., 6-Я С.
  • 23:35
    "Основано На Реальных Событиях". "Как Стать Красивой" 3-Я С.
  • 00:25
    "Сегодня"
  • 00:40
    "Поздняков"
  • 01:00
    Премьера. "Тэфи - Kids 2021". Российская Национальная Телевизионная Премия
  • 02:30
    Александр Дьяченко, Семён Стругачёв, Михаил Хмуров, Игорь Савочкин В Остросюжетном Сериале "Демоны" 5-Я С., 6-Я С.
  • 04:25
    Максим Фомин, Алексей Титков, Эмилия Спивак, Борис Хвощнянский В Остросюжетном Сериале "Гончие-3". "Большие Ставки" 1-2-Я Ч.

Сериали

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
EPIC Drama 19:45
Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
НТВ-МИР 19:45
Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
Viasat History 19:50
Повратна точка, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:30
Футбол: Челси - Норич Сити Висша лига /п/
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (2021-22) директно
Eurosport 2 19:30
Автомобилизъм: "Колела и токчета"
MAX Sport 3 19:30
Серия А: Удинезе - Верона на живо
MAX Sport 4 19:30
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
MGM 19:50
"Еволюция" - фантастична комедия, САЩ, 2001, С Джулиан Муур, Дейвид Духовни
AXN 20:00
Новобранецът; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}