ТВ Програма

ТВ програма

Planeta

  • Сега
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 16:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 17:00
    "Хот" - новите хитове
  • 17:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 17:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Хот" - новите хитове
  • 23:10
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:10
    "Планета хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Хот" - новите хитове
  • 01:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 01:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
  • 03:40
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "Лято с хитове 2022" - музикална програма

Сериали

AXN White 15:55
Морски детективи; сезон 14, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2016
AXN Black 16:10
Морски тюлени; сезон 4, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2020
Viasat Explorer 16:15
Превозвачи от калните планини, сезон 1, еп. 7
Viasat Nature 16:15
Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 3
e-kids 16:30
Маша и Мечока - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

BNT 3 15:55
Световно първенство по конен спорт: прескачане на препятствия /отборно, финал/
Film Plus HD 16:00
Тенис: Ализа Корне - Анжелик Кербер (Bad Homburg Open presented by Engel & Voelkers, Бад Хомбург; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
Ring.BG 16:00
УЕФА Лига Европа / Лига на конференциите
TVPlus 16:00
"Моето куче: Спорт и обучение на кучето - Изпит в дисциплините следа и куче придружител" - документална поредица
Diema Sport 16:30
Футбол: Вердер Бремен - Щутгарт Бундеслига (2022-23) директно

Всички предавания

Филми

Diema 15:50
"На върха" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Сюзън Блейкли, Робърт Лоджия, Дейвид Менденхал и др. /п/
FilmBox Basic 15:50
Тратория Комедия САЩ 2012
AXN White 15:55
Морски детективи; сезон 14, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2016
AXN 16:00
Затура: Космическо приключение; екшън, приключенски, САЩ, 2005
HBO3 16:00
"Вампири: Наследство ІV, 13 еп.", екшън - фентъзи, САЩ, 2021; с Даниел Роуз Ръсел, Ария Шахгасеми, Кейли Брайънт, Джени Бойд, Куинси Фууз, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}