ТВ Програма

ТВ програма

Planeta Folk

  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 07:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 08:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 08:40
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 09:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 10:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 10:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 10:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 11:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 12:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 16:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 17:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 17:40
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 21:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 21:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 21:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 22:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 22:40
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 23:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 23:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 00:00
    "Мила Родино" - химн на Р. България
  • 00:10
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 00:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 00:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 01:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 01:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 01:40
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 02:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 02:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 02:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 04:00
    "Фолкмагия" - избрани песни
  • 04:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 04:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините

Сериали

EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор
MAX Sport 4 19:15
Студио "Футбол" на живо
НТВ Сериал 19:20
ДИКИЙ-3 серия 6
Diema Sport 19:25
Студио "Футбол" директно
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 19:10
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
HBO3 19:15
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
bTV Cinema 19:15
"Съли: Чудото на Хъдсън" - драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др.
TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}