ТВ Програма

ТВ програма

Planeta HD

  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 07:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 08:00
    "Хот" - новите хитове
  • 08:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 08:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 09:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 09:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:40
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 10:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 10:40
    "Планета хит микс" - нон-стоп хитове
  • 11:00
    "Хот" - новите хитове
  • 11:10
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 11:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 12:40
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 13:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 13:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 13:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Хот" - новите хитове
  • 14:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
  • 14:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 16:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 17:00
    "Хот" - новите хитове
  • 17:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 17:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
  • 21:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 22:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 22:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 23:00
    "Хот" - новите хитове
  • 23:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:10
    "Планета хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Хот" - новите хитове
  • 01:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 01:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 03:40
    "От А до Я" - рецитал с хитове
  • 04:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 04:10
    "От извора" - българска народна музика
  • 04:40
    "Планета хит микс" - нон-стоп хитове

Сериали

Viasat Explorer 08:05
Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
EPIC Drama 08:20
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Diema 08:45
"Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 5
Viasat History 08:55
Древно инженерство, сезон 1, еп. 3
e-kids 09:00
Маша и Мечока - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 1 08:00
Евролига: Баскония - Реал Мадрид
MAX Sport 3 08:00
Серия А: Сампдория - Верона повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига /п/
Eurocom 08:00
Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Eurosport 2 08:00
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 08:20
Кристалната река Драма САЩ 2008
Telekabel 08:20
Детски свят
HBO 08:40
"Малкият космонавт", приключенски - семеен, Белгия, 2021; реж. Оливие Перу, с Базил Грунбергер, Албейн Масън, Яник Рениер, Беренис Бао, Жан-Беноа Уже, [7+]
HBO HD 08:40
"Малкият космонавт", приключенски - семеен, Белгия, 2021; реж. Оливие Перу, с Базил Грунбергер, Албейн Масън, Яник Рениер, Беренис Бао, Жан-Беноа Уже, [7+]
Cinemax 2 08:45
"Вкусът на фо", драма, Полша, 2019; реж. Марико Бобрик, с Танг Лонг До, Лена Нгуиен, Александра Доманска, Гиа Кай Тон, Ти Тан Мин Тран, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}