ТВ Програма

ТВ програма

Ring.BG

  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Италия, Серия А: Интер - Удинезе, 11.кр
  • 10:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Специя, 11.кр
  • 12:00
    Италия, Серия А: Салернитана - Наполи, 11.кр
  • 14:00
    Португалия, Примейра лига: Порто - Боавища, 10.кр
  • 16:00
    Португалия, Примейра лига: Ещорил - Бенфика, 10.кр
  • 18:00
    Португалия, Примейра лига: Спортинг Лисабон - Витория Гимараеш, 10.кр
  • 20:00
    Португалия, Примейра лига - обзор, 10.кр
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойни вечери: Bellator
  • 23:45
    Бойни вечери: Bellator
  • 01:15
    Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти

Сериали

EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
Viasat Explorer 20:10
Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 15
AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете

Всички предавания

Филми

AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}