ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    БНТ на 60
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Следите остават
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България - музикално шоу, с.8
  • 22:00
    "Бойни старчета" - комедия, спортен (САЩ, 2013), режисьор Питър Сигъл, в ролите: Силвестър Сталоун, Робърт Де Ниро, Кевин Харт, Хан Сото, Джон Бърнтол, Алън Аркин, Ким Бейсингър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Забраненото шоу на Рачков" - комедийно шоу, на живо, сезон 2
  • 22:00
    "Железният човек 3" - с уч. на Робърт Дауни Джуниър, Гуинет Полтроу, Гай Пиърс, Дон Чийдъл, Джон Фавро, Бен Кингсли, Ребека Хол и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 19:30
    Умно село - авторска колекция портрети
  • 20:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 19:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Нощта на покера - док. поредица на Bloomberg
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 17:40
    Обирджии; екшън, криминален, САЩ, 2010
  • 19:50
    Гордост и предразсъдъци, и зомбита; екшън, ужаси, Великобритания, 2016
  • 22:00
    Земята на зомбитата; приключенски, комедия, САЩ, 2009
  • 23:50
    Метрополис; анимация, приключенски, Япония, 2002
Пълна програма
  • 18:20
    Питбули и бивши затворници: Призрачно куче
  • 19:15
    Джереми Уейд: тъмни води: Барамунди
  • 20:10
    Истории за големи котки: Епизод 5
  • 21:05
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Проблеми за Норман
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:20
    Актуално
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Актуално
Пълна програма
  • 19:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 19:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:35
    Спомен за близначката игрален филм /1976 г./, режисьор Любомир Шарланджиев, в ролите: Невена Коканова, Лъчезар Цончев, Емилия Радева, Григор Вачков, Марин Янев, Димитър Бочев, Елена Мирчовска и др.
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Страшни смешки, смешни страшки за герои с опашки
  • 20:00
    Отклонение игрален филм /1967 г./, режисьори Гриша Островски и Тодор Стоянов, в ролите: Иван Андонов, Невена Коканова, Стефан Илиев, Катя Паскалева, Доротея Тончева, Цветана Гълъбова, Светослав Пеев и др.
  • 21:15
    Момчето си отива игрален филм /1972 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Филип Трифонов, Невена Коканова, Сашка Братанова и др.
Пълна програма
  • 19:00
    PURST: Agent Binky - Season 1: Gordon’s Buddy-Bot
  • 19:10
    PURST: Agent Binky - Season 1: Adventures in Pet Sitting
  • 19:30
    Grizzy and The Lemmings - Season 2: Big Top Bear
  • 19:35
    Grizzy and the Lemmings - Season 2: Electro Ranger Lemming
Пълна програма
  • 18:30
    "Боговете на Египет" - фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2016), режисьор Алекс Пройас, в ролите: Брентън Туейтс, Николай-Костер Валдау, Джерард Бътлър, Аби Лий, Кортни Ийтън, Руфъс Сюъл, Джефри Ръш, Елоди Юнг, Чадуик Боузман и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
  • 22:00
    Бандата на екшън: "Джак Райън: Теория на хаоса" - екшън, психотрилър (САЩ, Русия, 2014), режисьор Кенет Брана, в ролите: Крис Пайн, Кевин Костнър, Кийра Найтли, Кенет Брана, Колм Фиор, Джема Чан и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Хана" - драма, екшън, трилър (САЩ, Великобритания, Германия, 2011), режисьор Джо Райт, в ролите: Сърша Ронан, Кейт Бланшет, Ерик Бана, Вики Крипс, Том Холандър и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Косвена красота" - драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Уил Смит, Кийра Найтли, Кейт Уинслет, Едуард Нортън, Хелън Мирън, Наоми Харис, Майкъл Пеня, Енрике Мърсиано и др.
  • 23:00
    "Шпиони" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2015), режисьор Пол Фийг, в ролите: Мелиса Маккарти, Джейсън Стейтъм, Джуд Лоу, Миранда Харт, Ниа Лонг, Алисън Джани, 50 Cent, Роуз Бърн, Боби Канавали и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Анжелика" /п./ - сериал
  • 19:30
    "Покани ме на среща" - риалити, с.11 еп.5
  • 20:30
    "27 сватби" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите: Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др.
  • 22:30
    "Супермаркет" - сериал, с.3 еп.17, 18
Пълна програма
  • 18:00
    "Красавицата и звяра" /част II/ - романтичен (тв филм, Италия, Испания, 2014), режисьор Фабрицио Коста, в ролите: Бланка Суарес, Алесандро Прециози, Лиа Боско, Джузи Бушеми и др.
  • 20:00
    "Ирония на съдбата" - сериал, еп.39, 40
  • 23:00
    Премиера: "Необичаен лекар" - сериал, еп.2
Пълна програма
  • 19:05
    Невероятният свят на Гъмбол: Писателката
  • 19:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Миризмата
  • 19:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Познанието
  • 19:50
    Ние мечоците: Музикалният канал на мечоците
Пълна програма
  • 17:25
    "Небивалици", романтична драма, Унгария, 2019; реж. Атила Сас, с Тамаш Сабо Кимел, Вика Керекеш, Левенте Молнар, Берсел Тот, Йозеф Гябронка, [15+]
  • 19:15
    "Щ е за "щастие"", семейна комедийна драма, Австралия, 2019; реж. Джон Шийди, с Мириам Марголийс, Дейзи Аксън, Уесли Патън, Ричард Роксбърг, Ема Буут, [7+]
  • 21:00
    "Историята на "Криейшън Рекърдс"", биографична драма, Великобритания, 2021; реж. Ник Моран, с Юън Бремнър, Суки Уотърхаус, Томас Тургуз, Джейсън Флеминг, Джейсън Айзъкс, [18+]
  • 22:50
    "Мълчанието на ловеца", драма - трилър, Аржентина, 2019; реж. Мартин де Салво, с Пабло Ечари, Алберто Аман, Мора Рекалде, Сезар Бордон, [18+]
Пълна програма
  • 18:05
    "Моите братя (2018)", драма, Франция, 2018; реж. Бертран Гери, с Дивид Ариб, Тома Гери, Саша Гери, Гиймин Булт, Софи Даву, [12+]
  • 19:55
    "Прожекционистът", драма, Доминиканска Република, 2019; реж. Хосе Мария Кабрал, с Феликс Херман, Синди Галан, Лиа Брионес, Ана Мария Ариас, Рамон Емилио Канделарио, [15+]
  • 21:30
    "Отвъд хоризонта (2019)", драма, Швейцария, 2019; реж. Делфин Льоериси, с Летисия Каста, Люк Бруше, Тибо Еврар, Клеманс Поези, Фред Отие, [12+]
  • 23:10
    "Солта във водите ни", драма, Бангладеш, 2020; реж. Резуван Шахряр Сумит, с Титас Зия, Таснова Тамана, Фазлур Рехман Бабу, Шатабди Вадуд, Ашок Бепари, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, September 25, 2021 1PM
  • 20:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, September 25, 2021 2PM
  • 21:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, September 25, 2021 3PM
  • 22:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, September 25, 2021 4PM
Пълна програма
  • 17:00
    "Назови ме по име" - сериен филм, 2 епизода
  • 20:00
    "Любов между редовете" - романтична драма с уч. на Леа Рени, Кристофър Търнър, Шерилин Уилсън и др.
  • 21:50
    "Круиз към щастието: Сардиния" - романтичен филм с уч. на Ейми Мюсул, Ян Хартман, Саша Хен, Ник Вилдер и др. /п/
  • 23:40
    "Въпрос на дълг" - романтична драма с уч. на Зигмар Золбах, Хайнрих Шафмайстер, Зина Ткоч, Йенс Ацорн, Нина Гнедиг и др. /п/
Пълна програма
  • 17:30
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар" - приключенски екшън с уч. Джони Деп, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джефри Ръш, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Пол Маккартни и др. /п/
  • 20:00
    "Ударна сила" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Дейвид Кенеди, Лиза Лъвбранд и др.
  • 22:00
    "Мисионер" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Джон Енос III, Огъст Шеленберг, Катери Уокър, Челси Рикетс и др.
  • 23:50
    "Фрактура" - предаване за рок музика
Пълна програма
  • 19:00
    Били в Бруклин: Хип-хоп ритми
  • 19:30
    Били в Бруклин: Рок край блока
  • 20:00
    Злато в Берингово море: Епизод 11
  • 21:00
    Убийци от космоса: Малки зелени човечета
Пълна програма
  • 19:05
    Как се прави...: Епизод 9
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 10
  • 19:55
    Как се прави...: Кошници от дървесина, звънци
  • 20:20
    Как се прави...: Епизод 12
Пълна програма
  • 19:00
    Домът на Рейвън
  • 19:30
    Домът на Рейвън
  • 20:00
    Къмпиране
  • 20:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 19:00
    "Направи ме супергерой"
  • 19:25
    "Математическа експлозия"
  • 19:30
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
  • 19:55
    "Животни анархисти"
Пълна програма
  • 19:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 19:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на избора - с адв. Албена Белянова
  • 20:00
    Вечните песни на България - с Владислав Славов
  • 22:00
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден, директно
Пълна програма
  • 18:50
    Супербайк: Световен шампионат, Испания, второ състезание, запис
  • 20:00
    Суперспорт: Световен шампионат, Испания, второ състезание, запис
  • 20:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 21:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 2
  • 19:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 3
  • 20:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 1
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    Facing Waves
  • 19:30
    Facing Waves
  • 19:55
    Facing Waves
  • 20:20
    Facing Waves
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Анатомията на Грей, еп. 11
  • 20:00
    Анатомията на Грей, еп. 12
  • 21:00
    Улични танци, еп. 1
  • 23:05
    Ню Амстердам, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Убийствени тропици, еп. 4
  • 20:00
    Алекса Кроу, еп. 1
  • 21:00
    Кралицата на Юга, еп. 3
  • 22:00
    Убийства в Рая, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    "Осло", драма, САЩ, 2021; реж. Бартлет Шер, с Рут Уилсън, Андрю Скот, Джеф Уилбъш, Салим Дау, Уалид Зуайтър, [15+]
  • 21:00
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
  • 23:30
    "В сенките I, 7 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
Пълна програма
  • 18:45
    Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1
  • 19:50
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Създаването на Испания, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Невидимият град на Рим
Пълна програма
  • 18:15
    Планинари: Голямата разплата
  • 19:10
    Спецове в заложната къща: Лодки и братя
  • 20:05
    Проклятието на остров Оук: Окото на бурята
  • 21:05
    Планинари: Ничия земя
Пълна програма
  • 18:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 36 еп.
  • 19:20
    Риболовен филм
  • 20:40
    АВТОХОБИ
  • 21:20
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
  • 19:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 18:05
    "Момчета и момичета" - игрален филм, САЩ, с Фреди Принц Мл. и Клер Форлани.
  • 19:40
    "Един не чул, друг не видял" - комедия/трилър, 1989, С Джийн Уайлдър, Ричърд Прайър, Кевин Спейси
  • 21:15
    "Палячото" - игрален филм, Франция / Италия, 1980, с Жан-Пол Белмондо, Жорж Герет.
  • 23:00
    "Блек Хоук" - драма / военен екшън филм, Великобритания/САЩ, 2001, с Джош Хартнет, Юън МакГрегор.
Пълна програма
  • 19:00
    Ella Mai's R+B Anthems
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    MTV Diary: Enrique Iglesias
  • 21:20
    MTV Diary: Avril Lavigne
Пълна програма
  • 18:30
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 4
  • 19:25
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 4
  • 20:15
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 5
  • 21:10
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Историята за Бог: Компилации
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 21:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 22:00
    Европа отвисоко
Пълна програма
  • 18:55
    Дивата Русия: Последната дива шир
  • 19:45
    Дивата Русия: Последната дива шир
  • 20:40
    Алпите: Зимна крепост
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 4 мач от Sofia Open, квалификации 2021 директно
  • 20:00
    Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21)
  • 20:30
    Карабао къп: Обзор на къга предаване за английски футбол (2021-22) /п/
  • 21:00
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/
Пълна програма
  • 18:30
    "Всичко най-добро" - нов сезон
  • 20:00
    "Време"
  • 21:05
    "Какво? Къде? Кога?" - нов сезон
  • 23:00
    Шоу на Владимир Познер и Иван Урагант
Пълна програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
  • 20:00
    ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Санта Клара - Брага, 7.кр
  • 22:00
    Бойни вечери: PFL
  • 23:45
    Бойни вечери: PFL
Пълна програма
  • 18:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 20:00
    Алтернативи - с водещ Георги Колев
  • 21:00
    Документален филм на СКАТ
Пълна програма
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телмедиа
  • 19:20
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Игрален филм
  • 22:00
    Регионите отблизо - обзорно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    90 дни до сватбата: Епизод 7
  • 21:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 1
  • 22:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 7
  • 23:00
    Бутик за булки с извивки: Бетани Пи
Пълна програма
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика - Хърватска: древна и модерна
  • 19:30
    Пътеводител на пътешественика - Азербайджан
  • 20:00
    Българската история - Кратък филм за възстановяването на музея на Кольо Фичето в Дряново 2 част
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 19:00
    Призрачна нация (Series 2): Антикварен магазин на ужасите (Episode 9)
  • 20:00
    Призрачна нация (Series 2): Зло на тавана (Episode 10)
  • 21:00
    Кодове и конспирации (Series 3): Американска гражданска война (Episode 6)
  • 22:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Болница "Пеория? (Episode 1)
Пълна програма
  • 19:00
    Призрачна нация (Series 2): Антикварен магазин на ужасите (Episode 9)
  • 20:00
    Призрачна нация (Series 2): Зло на тавана (Episode 10)
  • 21:00
    Кодове и конспирации (Series 3): Американска гражданска война (Episode 6)
  • 22:00
    Призраци в лудницата (Series 3): Болница "Пеория? (Episode 1)
Пълна програма
  • 17:40
    Алвин и чипоносковците 3: Чипо-Крушение
  • 19:25
    Ема
  • 22:00
    Животът на момчето
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Карибската кухня на Ейнсли, еп. 8
  • 20:00
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 9
  • 20:30
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 10
  • 21:00
    Вкусотии от буркана с Примож, еп. 7
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Crazy In Love!
  • 23:00
    Class Of 2005!
Пълна програма
  • 18:49
    Правосъдието на Гуднайт Уестърн 2011
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 19:00
    Кости, еп. 21
  • 20:00
    Магнум, еп. 11
  • 21:00
    Отломки, еп. 1
  • 22:00
    Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    MADE IN ITALY
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    MADE IN ITALY
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    Non-Stop Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 3 еп.
  • 19:30
    "Дог и Бет: на лов" - 18 еп.
  • 20:20
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 8 еп.
  • 21:10
    "Призрачни досиета" - 3 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:10
    "Европространство с Даниела Наумова"
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Евромакс
Пълна програма
  • 19:00
    Карпфишеры
  • 19:25
    Спиннинг сегодня
  • 19:55
    Охоты и охотники
  • 20:10
    Давай зарубимся!
Пълна програма
  • 17:50
    "Бурлеска" - романтична драма с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи, Кристен Бел, Алън Къминг, Питър Галахър, Кам Жиганде и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
  • 21:00
    "Маската на Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Мори Чейкин, Стюарт Уилсън и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Пълна програма
  • 19:05
    Трапезата на Сиба (Series 4): Бързо и зашеметяващо (Episode 3)
  • 19:25
    Засада в супермаркета (Series 1): Идеалният "сърф и търф" (Episode 6)
  • 20:05
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 1): Фестивалът на скаридите (Episode 4)
  • 20:30
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 1): Пикник в парка (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:45
    Опасният Хенри
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:40
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Опасна сила
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден, директно
Пълна програма
  • 19:00
    "Осло", драма, САЩ, 2021; реж. Бартлет Шер, с Рут Уилсън, Андрю Скот, Джеф Уилбъш, Салим Дау, Уалид Зуайтър, [15+]
  • 21:00
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
  • 23:30
    "В сенките I, 7 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Sofia The First
  • 20:00
    Sofia The First
  • 20:30
    Sofia The First
Пълна програма
  • 18:45
    Опасният Хенри
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:40
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Опасна сила
Пълна програма
  • 19:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 5
  • 20:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 6
  • 21:00
    Тук живее злото: сенките на смъртта: Къщата на езерото
  • 22:00
    Убиецът-хамелеон: Убийствата в Беър Брук
Пълна програма
  • 19:05
    The Short List: Gyms in Combat
  • 19:35
    Fight Stars: Bibiano Fernandes
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Lewis Hamilton
  • 20:30
    Clubland: Oklahoma City
Пълна програма
  • 18:15
    Планинари: Голямата разплата
  • 19:10
    Спецове в заложната къща: Лодки и братя
  • 20:05
    Проклятието на остров Оук: Окото на бурята
  • 21:05
    Планинари: Ничия земя
Пълна програма
  • 19:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 21:00
    Европа отвисоко
  • 22:00
    Египет отвисоко: Миналото среща бъдещето
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България - музикално шоу, с.8
  • 22:00
    "Бойни старчета" - комедия, спортен (САЩ, 2013), режисьор Питър Сигъл, в ролите: Силвестър Сталоун, Робърт Де Ниро, Кевин Харт, Хан Сото, Джон Бърнтол, Алън Аркин, Ким Бейсингър и др.
Пълна програма
  • 18:55
    Щитът; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2002
  • 19:50
    Смъртоносен клас; сезон 1, епизод 5, екшън, приключенски, САЩ, 2019
  • 20:50
    Смъртоносен клас; сезон 1, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 2019
  • 21:40
    Смъртоносен клас; сезон 1, епизод 7, екшън, приключенски, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 18:50
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 21, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 19:40
    Престъплението; сезон 1, епизод 1, драма, криминален, Полша, 2014
  • 20:40
    Друговремец; сезон 2, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 21:50
    Друговремец; сезон 2, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:25
    Убийци на круизни кораби: Дебра
  • 19:15
    Убийци на круизни кораби: Аби
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Иън Лоурънс
  • 21:05
    Камера в съда: Епизод 9
Пълна програма
  • 18:35
    Американски обир
  • 20:30
    В търсене на Фелини
  • 22:30
    Светлина в мрака
Пълна програма
  • 17:30
    "Три аккорда" (16+)
  • 19:20
    Шоу Максима Галкина "Лучше всех!". Новый сезон (0+)
  • 21:00
    "Время"
  • 22:00
    Премьера. "Вызов. Первые в космосе" (12+)
Пълна програма
  • 18:15
    Жена моего мужа
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    Москва. Кремль. Путин
  • 22:40
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    SpongeBob SquarePants
  • 20:00
    SpongeBob SquarePants
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:00
    Документален филм - повторение
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    Мозъчни възприятия
  • 19:30
    Любов към пътешествията
  • 20:00
    Мегаполиси
  • 21:00
    Надпреварата до Марс
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 19:00
    Riding Portugal
  • 19:30
    Riding Portugal
  • 20:15
    Matty Manners Surfboards
  • 20:30
    SLAM! 2
Пълна програма
  • 19:00
    The Making of Spain (Series 1): Reconquest (Episode 2)
  • 19:55
    Empire with Michael Portillo (Series 1): North America (Episode 4)
  • 20:40
    Vienna: Empire, Dynasty and Dream (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 21:30
    Extraordinary Women (Series 1): Hedy Lamarr (Episode 4)
Пълна програма
  • 18:30
    "Ключ сол" - час за класика
  • 19:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
  • 20:00
    "Viva la Musica!"
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 18:15
    Third Practice by Tero Saarinen
  • 19:48
    The Czech Philharmonic and Simon Rattle: Dvorak, Mahler
  • 21:30
    Cargo de Nuit : Miles Davis : Rencontre
Пълна програма
  • 18:25
    Студио "Футбол" директно
  • 19:15
    Футбол: Лудогорец - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) директно
  • 21:10
    Студио "Футбол" директно
  • 21:30
    Студио "Лига 1" директно
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър Висша лига директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига" директно
  • 21:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Обрадойро Лига Ендеса директно
  • 22:45
    Футбол: Саутхямптън - Уулвърхямптън Уондърърс Висша лига запис
Пълна програма
  • 19:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 5
  • 20:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 6
  • 21:00
    Тук живее злото: сенките на смъртта: Къщата на езерото
  • 22:00
    Убиецът-хамелеон: Убийствата в Беър Брук
Пълна програма
  • 18:05
    "Най-доброто предстои", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Матю Делапорт, Александр де ла Пателиер, с Фабрис Лукини, Патрик Брюел, Зинеб Трики, Паскал Арбило, Мари Нарбон, [15+]
  • 20:00
    "Момичето от долината", романтична комедия, САЩ, 2020; реж. Рейчъл Лий Голдънбърг, с Джесика Рот, Джош Уайтхаус, Джеси Енис, Ашли Мъри, Клои Бенет, [12+]
  • 21:45
    "Щиглецът", драма, САЩ, 2019; реж. Джон Кроули, с Ансел Елгорт, Оукс Фегли, Никол Кидман, Джефри Райт, Люк Уилсън, [15+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Милиарди V, 2 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Лий Тамахори, Брайън Копелман, Дейвид Левиен, Андрю Рос Соркин , с Пол Джиамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Дейвид Костабил, Кондола Рашад, [15+]
  • 19:10
    "Мер от Ийсттаун І, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Крейг Зобъл, с Кейт Уинслет, Джулиан Никълсън, Джийн Смарт, Ангури Райс, Евън Питърсън, [15+]
  • 20:10
    "Историята на прислужницата ІV, 7 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Ричард Шепърд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
  • 21:00
    "Сцени от един семеен живот I, 2 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    Рогат отряд
  • 19:15
    Пес Патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:15
    Ай, ай, Сантяго
Пълна програма
  • 19:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 15, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 19:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 16, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 17, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 18, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 18:15
    Прекрасен човек Драма Франция 2008
  • 19:50
    Венецианският търговец Драма САЩ, Италия, Люксембург, Великобритания 2004
  • 22:00
    Клоуи Трилър САЩ, Канада, Франция 2009
  • 23:35
    Блекторн Уестърн Испания , САЩ, Боливия, Франция 2011
Пълна програма
  • 18:45
    Последният легион Екшън, Приключенски Франция, Великобритания, САЩ 2006
  • 20:25
    Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
  • 22:00
    Спасители на плажа екшън, комедия, криминален Обединено Кралство, Китай, САЩ 2017
  • 23:55
    Герои Драма Испания 2010
Пълна програма
  • 18:45
    Кунфуистка Криминален, Екшън Дания, Швеция 2007
  • 20:25
    На границата на смъртта трилър, романтичен Обединено Кралство, Австралия  2007
  • 22:00
    Правилото на Джорджия комедия, драма САЩ 2007
  • 23:50
    Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
Пълна програма
  • 18:30
    Simple Sessions 2019
  • 20:30
    Racing The World 2021
  • 21:10
    Sailing To Tokyo 2021
  • 21:40
    Sailing Arabia The Tour 2020
Пълна програма
  • 17:55
    Световно първенство по футзал: четвъртфинална среща пряко предаване от Каунас /Литва/
  • 19:30
    Световна купа по плажен футбол, финал
  • 21:00
    Арена спорт
  • 21:30
    Зала на славата
Пълна програма
  • 18:45
    Пату тв филм /2003 г./, режисьор Станислава Калчева, оператор Иван Тонев, в ролите: Иван Бърнев, Деян Донков, Наум Шопов и др.
  • 19:45
    Натисни F1 /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Следите остават
Пълна програма
  • 19:00
    Голф: Ryder Cup Трети ден на живо
Пълна програма
  • 19:00
    Професионални майстори на родеото Форт Уърт, Тексас повторение
  • 20:00
    NFL: Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс на живо
  • 23:20
    NFL: Лос Анджелис Рамс - Тампа Бей Бъканиърс Лос Анджелис Рамс - Тампа Бей Бъканиърс на живо
Пълна програма
  • 19:00
    Серия А: Лацио - Рома на живо
  • 21:00
    Студио "Футбол" на живо
  • 21:45
    Серия А: Наполи - Каляри на живо
  • 23:45
    Студио "Футбол" на живо
Пълна програма
  • 17:15
    Ла Лига: Барселона - Леванте на живо
  • 19:15
    Студио "Футбол" на живо
  • 19:30
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Елче на живо
  • 21:45
    Студио "Футбол" на живо
Пълна програма
  • 19:00
    "Итоги Недели" С Ирадой Зейналовой
  • 20:10
    Премьера. "Ты Супер!"
  • 23:00
    "Секрет На Миллион"
Пълна програма
  • 18:40
    Doomsday
  • 20:20
    Chernobyl: Aftermath - Episode 3
  • 21:10
    Chernobyl: Aftermath - Episode 4
  • 22:00
    Only You - Episode 3
Пълна програма
  • 18:45
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 228
  • 19:45
    ДНК 220
  • 20:35
    ЗНАКИ СУДЬБЫ. ВТОРОЙ СЕЗОН 11
  • 21:20
    ЗНАКИ СУДЬБЫ. ВТОРОЙ СЕЗОН 12
Пълна програма
  • 18:30
    ГОРЮНОВ серия 3
  • 19:15
    ГОРЮНОВ серия 4
  • 20:05
    ГОРЮНОВ серия 5
  • 20:50
    ГОРЮНОВ серия 6
Пълна програма
  • 18:45
    ДВОЙНЫЕ СТАНДАРТЫ - 20
  • 19:35
    КРУТАЯ ИСТОРИЯ С ТАТЬЯНОЙ МИТКОВОЙ 7
  • 20:15
    КРУТАЯ ИСТОРИЯ С ТАТЬЯНОЙ МИТКОВОЙ 8
  • 21:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР - 163
Пълна програма
  • 19:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 20:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 21:00
    Вечерта на Иван Кулеков (П)
  • 22:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • 18:55
    Кръстници вълшебници
  • 19:20
    Кръстници вълшебници
  • 19:55
    Кръстници вълшебници
  • 20:20
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Катерина Синякова - Анет Контавейт (Tennis in the Land, Кливланд; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 21:00
    Тенис: Сара Сорибес Тормо - Анет Контавейт (Tennis in the Land, Кливланд; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
  • 23:00
    Тенис: J&T Banka Ostrava Open, Острава - финал (WTA 500 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    80s Power Ballad Heaven!
Пълна програма
  • 16:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    Truly, Madly, Deeply... 90s Love!
Пълна програма
  • 18:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 22:00
    Reload! Club Classics
  • 23:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 20:00
    Най-доброто от Гласът на Родопите с Хамид Имамски /музикално-развлекателно предаване/
  • 20:45
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 19:00
    "Hot" - новите хитове
  • 19:10
    "Planeta Live" - музикална програма
  • 19:30
    "Hot" - новите хитове
  • 19:40
    "Summer Playlist" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    Крадецът на днидрама Италия 2019 Гуидо Ломбарди
  • 20:00
    Човешки капитал
  • 22:00
    Хелена
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Ничия земя /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:45
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 18:50
    Училище за орангутани 1
  • 19:40
    Училище за орангутани 1
  • 20:30
    Училище за орангутани 1
  • 21:20
    Родени в дивата природа 1
Пълна програма
  • 18:00
    Джордано Бруно
  • 20:00
    Иваново детство
  • 22:00
    Карнавална нощ
Пълна програма
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Flow
  • 22:00
    Flow
Пълна програма
  • 19:00
    GP RACING 2019, EP 18
  • 19:30
    GP RACING 2019, EP 19
  • 20:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 50
  • 20:30
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 51
Пълна програма
  • 19:02
    Metallica - Master of Puppets
  • 20:26
    Muse - iTunes Festival 2012: Live in London
  • 21:56
    Red Hot Chili Peppers - Red Hot Chili Peppers: Bonnaroo Festival
  • 23:56
    Jonny Lang - Jonny Lang: Live at Montreux
Пълна програма
  • 18:00
    Cinderella by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
  • 19:37
    Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ekaterinburg academic State Opera
  • 21:30
    Tonhalle Orchestra, Paavo Jarvi: Mahler
Пълна програма
  • 19:00
    Кристина на крайбрежието (Series 3): Епизод 6 (Episode 6)
  • 20:00
    Изгодни къщи на плажа (Series 15): Поддържане на активност в Акумал (Episode 5)
  • 20:30
    Изгодни къщи на плажа (Series 15): Сделка в Джоунспорт-Бийлс (Episode 6)
  • 21:00
    Живот на Бахамите (Series 1): Любимият дом в Абако (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:15
    The Mother of the Lamb drama Chile 2014
  • 19:35
    My Destiny drama Italy 2012
  • 21:00
    The Exterminating Angel comedy, experimental, art, classic Mexico 1962
  • 22:30
    One More Time drama Chile, Italy 2013
Пълна програма
  • 17:10
    Esports Balkan League
  • 20:40
    Multiplayer
  • 20:55
    Esports - CS:GO
  • 22:50
    Stream Nation - Bloodstained
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Фрайбург - Аугсбург Бундеслига (2021-22) директно
  • 20:30
    Футбол: ПАОК - АЕК Гръцка Супер лига (2021-22) директно
  • 22:30
    Тенис: Дневник на Sofia Open предаване за тенис (2021) директно
  • 23:30
    Футбол: Айнтрахт Франкфурт - Кьолн Бундеслига (2021-22) запис
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 19:10
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
Viasat Nature 19:10
Речни Чудовища, сезон 3, еп. 3
Хоби ТВ 19:20
С въдица в ръка - тв поредица, трети сезон, 34 еп.
AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:25
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 642
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Челси - Норич Сити Висша лига /п/
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (2021-22) директно
Eurosport 2 19:30
Автомобилизъм: "Колела и токчета"
MAX Sport 3 19:30
Серия А: Удинезе - Верона на живо

Всички предавания

Филми

AXN 19:05
Новобранецът; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2019
Cinemax 2 19:15
"Конференция", драма, Русия, 2020; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Олга Лапшина, Ксения Зуева, Олег Феоктистов, Ян Цапник, [12+]
Cinemax 19:20
"Пари (2020)", драма, Гърция, 2020; реж. Сиамак Етемади, с Мелика Форутан, Шахбаз Ношир, София Кокали, Аргирис Пандазарас, Лена Кицопулу, [15+]
HBO 19:20
"Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]
HBO HD 19:20
"Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}