ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:00
    Златно сърце 3-сериен детски тв филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова, Досьо Досев, Ивайло Калоянчев и др.
  • 06:55
    Пътеки
  • 07:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 05:00
    "COOLt" /п./
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.2, 3
  • 07:00
    "Мястото.BG" - туристическо предаване с водещ Яна Грудева
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.3
Пълна програма
  • 05:00
    "Повикът на любовта" - с уч. на Лия Пайпс, Рик Маламбри, Линдзи Уогнър и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
  • 07:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 08:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
Пълна програма
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 04:45
    Облачно с кюфтета 2; приключенски, анимация, САЩ, 2013
  • 06:05
    Морски детективи; сезон 14, епизод 23, екшън, криминален, САЩ, 2016
  • 07:10
    Спайдърмен: В света на паяка-специално съдържание; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2018
  • 07:20
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2020
Пълна програма
  • 05:30
    Питбули и бивши затворници: Бунтът на Юга
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: На ръба
  • 07:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Роден да бяга
  • 07:48
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Критично състояние
Пълна програма
  • 05:20
    Актуално
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/избрано/п/
  • 06:00
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
  • 06:30
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
  • 07:20
    Домът на вярата Бачковски манастир "Успение Богородично" /2 част/
Пълна програма
  • 05:40
    Mighty Mike - Season 1: Electric Turtles
  • 05:45
    Mighty Mike - Season 1: Rescuing Roxanne
  • 05:50
    Mighty Mike - Season 1: A Sick Trick
  • 06:00
    Taffy - Season 1: My Fair Puppy
Пълна програма
  • 04:00
    "Тредстоун" - сериал, еп.4, 5
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.9 - 12
  • 08:00
    "Тредстоун" - сериал, еп.3 - 5
  • 11:00
    "Мисия Моят Дом" (2021) - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.3 /п./
Пълна програма
  • 05:30
    "Звездите отблизо" - биографична рубрика
  • 06:00
    "Принцесата на Монако" - биографичен, драма, романтичен (Франция, Белгия, Швейцария, Италия, САЩ, 2014), режисьор Оливие Даан, в ролите: Никол Кидман, Тим Рот, Роджър Аштън-Грифитс, Франк Лангела, Паркър Поузи, Майло Вентимиля, Дерек Джакоби и др.
  • 08:00
    "Да се почувстваш у дома" - романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Ричард Габай, в ролите: Джона Уолш, Нейтън Парсънс, Роби Бенсън, Шанън Чан-Кент, Мат Мейзър и др.
  • 09:45
    "Трусът" - екшън, трилър, драма (Норвегия, 2018), режисьор Йон Андреас Андершен, в ролите: Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Едит Хогенруд-Санде, Йонас Хоф Офтебро и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.113
  • 07:00
    "На гости на третата планета" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Анжелика" - сериал, еп.6 - 9
Пълна програма
  • 03:30
    "Втори шанс" - сериал
  • 06:00
    "Сродни души" - романтичен, комедия (тв филм, САЩ, Канада, 2017), режисьор Дейвид Уининг, в ролите: Уилям Болдуин, Стефани фон Пфетен, Джулия Бенсън, Робърт Молоуни и др.
  • 08:00
    "Успех" - сериал
  • 10:00
    Премиера: "Моден отряд" - риалити за преобразявания
Пълна програма
  • 05:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Картофът
  • 05:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Конзолата
  • 05:55
    Бен 10: Страх в семейството
  • 06:05
    Бен 10: Смяна на местата Част 1
Пълна програма
  • 03:50
    "4х4", криминален трилър, Аржентина, 2019; реж. Мариано Кон, с Питър Ланзани, Дади Бриева, Луис Брандони, Ноелия Кастаньо, Айлен Мадзони, [15+]
  • 07:00
    "Небивалици", романтична драма, Унгария, 2019; реж. Атила Сас, с Тамаш Сабо Кимел, Вика Керекеш, Левенте Молнар, Берсел Тот, Йозеф Гябронка, [15+]
  • 08:50
    "Щ е за "щастие"", семейна комедийна драма, Австралия, 2019; реж. Джон Шийди, с Мириам Марголийс, Дейзи Аксън, Уесли Патън, Ричард Роксбърг, Ема Буут, [7+]
  • 10:35
    "Целуни ме, преди да се е раздуло", романтична комедия, Германия, 2020; реж. Ширел Пелег, с Моран Розенблат, Луизе Волфрам, Ривка Михаели, Юлиане Кьолер, Бернхард Шютц, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    "Август", драма, Куба, 2019; реж. Армандо Капо, с Дамян Гонсалес Гереро, Алехандро Гереро Мачадо, Гленда Делгадо Домингес, Луис Ернесто Барсенас, Рафаел Лаера, [12+]
  • 07:00
    "Моите братя (2018)", драма, Франция, 2018; реж. Бертран Гери, с Дивид Ариб, Тома Гери, Саша Гери, Гиймин Булт, Софи Даву, [12+]
  • 08:45
    "Прожекционистът", драма, Доминиканска Република, 2019; реж. Хосе Мария Кабрал, с Феликс Херман, Синди Галан, Лиа Брионес, Ана Мария Ариас, Рамон Емилио Канделарио, [15+]
  • 10:25
    "Аз съм баща ти", късометражна комедийна драма, Франция, 2020; реж. Жустин Льо Потие, с Пол Скарфольо, Мари Петио, Катрин Совал, Рио Вега, [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers 099
  • 06:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 06:15
    Marketplace Africa: Marketplace Africa 537
  • 06:30
    Inside Africa: Inside Africa 571
Пълна програма
  • 03:30
    "Любов между редовете" - романтична драма с уч. на Леа Рени, Кристофър Търнър, Шерилин Уилсън и др. /п/
  • 06:00
    "Слънчеви момичета" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Остани с мен" - сериен филм, 2 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:10
    Еротичен телепазар
  • 06:20
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2, 3 епизода
  • 08:45
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 11:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 05:00
    Убийци от космоса: Космически отпадък
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
  • 07:00
    Как се прави...: Препарирани риби/Аларми/Сандвичи/Свещници
  • 07:30
    Как се прави...: Почистване на лула/Синьо сирене/Умни електромери/Телескопи
Пълна програма
  • 05:24
    Как се прави...: Връзки за железопътни мостове, мембранни филтри, биплани
  • 05:48
    Как се прави...: Болнично пране, възстановяване на месингови инструменти, имитации на коне
  • 06:12
    Как се прави...: Керамични камини, синтетичен корк
  • 06:36
    Как се прави...: Сензори на маслено налягане, широкоформатен печат
Пълна програма
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Финиъс и Фърб
  • 06:25
    Финиъс и Фърб
  • 06:50
    ЧУДОТВОРНИТЕ ТАЙНИ
Пълна програма
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 09:30
    Супер самолети - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Памет без давност - с Горан Благоев
  • 06:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 07:00
    Ekids - Анимация
  • 08:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 06:00
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Ню Йорк, повторение
  • 07:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, втори ден, повторение
  • 09:30
    Колоездене: Световно първенство в Имола за 2020, общ старт, мъже, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Бостън, втори ден, повторение
  • 06:00
    Колоездене: Световно първенство в Имола за 2020, общ старт, мъже, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 09:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, втори ден, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 8
  • 05:50
    Треска за нефрит, сезон 7, еп. 2
  • 07:00
    Речни Чудовища, сезон 6, еп. 6
  • 07:50
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 1
Пълна програма
  • 05:10
    Action Sports World
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:05
    В името на народа, еп. 2
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 17
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 18
  • 06:50
    Без пукната пара, еп. 11
Пълна програма
  • 05:05
    Убийства в Рая, еп. 4
  • 06:00
    Алис Ньовер, еп. 6
  • 06:50
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета
  • 07:45
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета
Пълна програма
  • 05:25
    "Интериор (2019)", драма, Полша, 2019; реж. Марек Лечки, с Магдалена Поплавска, Пьотр Журовски, Хелена Норович, Илона Островска, Лех Мацкевич, [15+]
  • 07:00
    "Шпиони: Двама уникални агенти", анимация, Франция, 2019; реж. Гийом Ивернел, Джан Дзъи, [7+]
  • 08:40
    "Тайфата на Моника: Връзки", семейна комедия, Бразилия, 2019; реж. Даниъл Резенде, с Джулия Бените, Кевин Вечиато, Лора Раусео, Габриел Морейра, Родриго Санторо, [7+]
  • 10:15
    "Шрек 2", анимация, САЩ, 2004; реж. Андрю Адамсън, Кели Асбъри, Конрад Върнън , [7+]
Пълна програма
  • 05:25
    Да избягаш от Хитлер, сезон 1, еп. 3
  • 06:15
    Да избягаш от Хитлер, сезон 1, еп. 4
  • 07:00
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 1
  • 07:50
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 06:15
    Извънземни от древността: Силата на тройката
  • 07:00
    Надпревара за находки: Някои го предпочитат по-горещо
  • 07:25
    Надпревара за находки: Последно наддаване
Пълна програма
  • 05:20
    През планини и морета - тв поредица
  • 06:40
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 25 еп.
  • 08:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:20
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 05:55
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 05:20
    "Последен изход 2" - ужаси, 2003, С Али Лартър, Тони Тод
  • 07:20
    "История на холивудския мюзикъл" - 13 еп.
  • 08:15
    "Ние сме ангели" - мини-сериал, 6 еп.
  • 09:50
    "Ганстери на терена" - спортна драма, 2006, С Дуейн Джонсън, Кевин Дън, Джейд Йоркър
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2013
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    Amy Winehouse & Me: Dionne's Story
Пълна програма
  • 05:35
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 8
  • 06:10
    Правилата на "Серенгети"
  • 07:05
    Големият бариерен риф: Живо съкровище, сезон 1, еп. 1
  • 07:55
    Големият бариерен риф: Живо съкровище, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:35
    Произведено за ден
  • 06:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 06:20
    Изоставени
  • 06:45
    Заложи и разруши
Пълна програма
  • 05:20
    Владенията на прерийните кучета
  • 05:45
    Дивите кътчета на Америка
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
Пълна програма
  • 03:20
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Лутън Таун Чемпиъншип (2021-22) запис
  • 12:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 1 мач от Sofia Open, квалификации 2021 директно
  • 14:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 2 мач от Sofia Open, квалификации 2021 директно
Пълна програма
  • 04:10
    "Мъжко / Женско"
  • 07:25
    "Здраве"
  • 08:25
    "Пътни бележки"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    Италия, Серия А: Интер - Аталанта, 6.кр
Пълна програма
  • 05:00
    Паралакс - публицистично предаване с водещ Теодор Ангелов /повторение/
  • 06:00
    Документална поредица на Дискавъри
  • 07:00
    Новини. Другата история
  • 07:30
    Ако зажалиш - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:00
    Детски свят
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокли за принцеси
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Шлейф или рокля на принцеса
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 37
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Епизод 1
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Истанбул, филм 1, еп.1
  • 06:00
    Импресии - Версилия
  • 06:30
    Пътеводител на пътешественика - Коста Рика
  • 07:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Истината за Смоуки и още загадки (Episode 7)
  • 06:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 7 (Episode 7)
  • 06:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 8 (Episode 8)
  • 07:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 5 (Episode 5)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Истината за Смоуки и още загадки (Episode 7)
  • 06:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 7 (Episode 7)
  • 06:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 8 (Episode 8)
  • 07:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 5 (Episode 5)
Пълна програма
  • 03:00
    Непобедено сърце
  • 05:55
    Дукесата
  • 07:40
    Продуцентите
  • 09:50
    Животът е прекрасен
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Катаржина Кава - Катерина Козлова (BNP Paribas Poland Open, Гдиня; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 08:00
    "Работно време: Най-доброто" - 12 еп., забавно-информационно предаване
  • 08:30
    "Духът на думите: Яворов - публицистът и воеводата" - V част, документална поредица
  • 09:00
    "Усещане за България: Шевица от обич и вяра за Утре" - 9 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 05:35
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 8
  • 06:00
    Пикантното пътуване на Шейн Делия - Мавритания, еп. 7
  • 06:20
    Мексиканска кухня с Пати, еп. 5
  • 06:45
    Мексиканска кухня с Пати, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2005!
Пълна програма
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 05:15
    Кости, еп. 17
  • 06:00
    Необикновените, еп. 13
  • 06:45
    Черният списък, еп. 11
  • 07:35
    Черният списък, еп. 12
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • 05:00
    MTV Euro Top 20
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Boys Of The 00s: Biggest Hits
  • 10:00
    Weekend Hitlist
Пълна програма
  • 05:00
    "Звезди в катастрофи" - 5 еп.
  • 05:50
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 2 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 77 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 13-16 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" сутрешен блок
  • 10:00
    кратки новини
  • 10:15
    Спорт и Времето
Пълна програма
  • 05:35
    Простые рецепты
  • 05:50
    Морская охота
  • 06:15
    Кaкая дичь!
  • 06:30
    Простые рецепты
Пълна програма
  • 00:30
    "Лошият Дядо Коледа 2" - комедия с уч. на Били Боб Торнтън, Кейти Бейтс, Тони Кокс, Кристина Хендрикс, Октавия Спенсър, Брет Кели, Джеф Скоурън, Джени Зигрино, Майк Стар и др.
  • 06:30
    "Уил и Грейс" - сериен филм, сезон 3, 2 епизода
  • 07:50
    "Смарагдовозелено" - фантастика с уч. на Йозефине Пройс, Костя Улман, Мария Ерих, Янис Нийвьонер и др. /п/
  • 10:00
    "Карате кид 3" - екшън с уч. на Ралф Мачо, Пат Морита, Томас Иън Грифит, Мартин Ков, Робин Лайвли, Шон Кенън, Ранди Хелън и др.
Пълна програма
  • 05:40
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 2): Идеалната празнична вечеря (Episode 11)
  • 06:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 2): Перфектен вкус (Episode 12)
  • 06:20
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 2): Пилешко (Episode 13)
  • 06:40
    Босата контеса: Завръщане към класиката (Series 2): Фермерска храна (Episode 14)
Пълна програма
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Рибки Гупи
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 06:00
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Ню Йорк, повторение
  • 07:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, втори ден, повторение
  • 09:30
    Колоездене: Световно първенство в Имола за 2020, общ старт, мъже, повторение
Пълна програма
  • 05:25
    "Интериор (2019)", драма, Полша, 2019; реж. Марек Лечки, с Магдалена Поплавска, Пьотр Журовски, Хелена Норович, Илона Островска, Лех Мацкевич, [15+]
  • 07:00
    "Шпиони: Двама уникални агенти", анимация, Франция, 2019; реж. Гийом Ивернел, Джан Дзъи, [7+]
  • 08:40
    "Тайфата на Моника: Връзки", семейна комедия, Бразилия, 2019; реж. Даниъл Резенде, с Джулия Бените, Кевин Вечиато, Лора Раусео, Габриел Морейра, Родриго Санторо, [7+]
  • 10:15
    "Шрек 2", анимация, САЩ, 2004; реж. Андрю Адамсън, Кели Асбъри, Конрад Върнън , [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Рибки Гупи
  • 06:25
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 05:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в залива
  • 06:00
    Предателства: Да убиеш с доброта
  • 07:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 07:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 05:50
    Oktagon MMA: Underground
  • 08:35
    Football Stars: Chinese Super League
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: Cristiano Ronaldo
Пълна програма
  • 05:30
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 06:15
    Извънземни от древността: Силата на тройката
  • 07:00
    Надпревара за находки: Някои го предпочитат по-горещо
  • 07:25
    Надпревара за находки: Последно наддаване
Пълна програма
  • 05:20
    Изоставени
  • 05:45
    Заложи и разруши
  • 06:05
    Мръсна работа
  • 07:00
    Мръсна работа
Пълна програма
  • 05:00
    "COOLt" /п./
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.2, 3
  • 07:00
    "Мястото.BG" - туристическо предаване с водещ Яна Грудева
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.3
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар Екстра; сезон 3, епизод 3, Унгария, 2017
  • 10:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски детективи; сезон 14, епизод 18, екшън, криминален, САЩ, 2016
  • 12:55
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:20
    Какво е нужно за убийство: Убиец посред бял ден
  • 05:45
    Какво е нужно за убийство: Убиеца Казанова
  • 06:10
    Какво е нужно за убийство: Убиец продуцент
  • 06:35
    Какво е нужно за убийство: Проповедникът, любовницата му и убийството
Пълна програма
  • 05:10
    Къща на духовете 2
  • 06:55
    Чистилището
  • 08:55
    Момчето, кучето и клоунът
  • 10:45
    Майки и дъщери
Пълна програма
  • 05:25
    "Катя и Блэк". Многосерийный фильм (16+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Катя и Блэк" (16+)
  • 07:20
    "Играй, гармонь любимая!" (12+)
Пълна програма
  • 04:40
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:50
    По секрету всему свету
  • 06:15
    Человек-амфибия
  • 07:45
    Диалоги о животных
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Красиви умове
  • 06:00
    Далечни брегове
  • 06:30
    Далечни брегове
  • 07:00
    На концерт: Групата на Хосе-Мария Джанели
Пълна програма
  • 06:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:30
    Thrillbillies
  • 06:00
    Thrillbillies
  • 06:30
    Thrillbillies
  • 07:00
    The Moto: Inside The Outdoors
Пълна програма
  • 05:30
    Mysteries at the Museum (Series 12): Lancelot the Unicorn and More (Episode 9)
  • 06:15
    Mysteries at the Museum (Series 12): Great Snake Hunt and More (Episode 10)
  • 07:15
    The Supervet (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 08:05
    The Supervet (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Паневритмия"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 05:28
    Airelle Besson Quartet - Arsenal de Metz
  • 06:34
    Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
  • 07:16
    Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
  • 08:36
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 02:45
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Челси - Манчестър Сити Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Астън Вила Висша лига /п/
  • 12:00
    "Легендите на бокса" класически боксови мачове /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в залива
  • 06:00
    Предателства: Да убиеш с доброта
  • 07:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 11
  • 07:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 12
Пълна програма
  • 04:20
    "Лошо образовaние (2019)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Кори Финли, с Хю Джакман, Алисън Джани, Рей Романо, Джералдин Висуонатън, Алекс Уолф, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХVІІІ, 39 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 07:00
    "Дан в реалния живот", романтична драма, САЩ, 2007; реж. Питър Хеджис, със Стив Карел, Жулиет Бинош, Дейн Кук, Алисън Хап, Брит Робъртсън, [12+]
  • 08:40
    "Овцата Шон II, 17 - 20 еп.", анимация, Великобритания, 2009; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Имало едно време в Мексико", екшън, САЩ, 2003; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Салма Хайек, Джони Деп, Мики Рурк, Ева Мендес, [15+]
  • 07:00
    "Пепеляшка (2015)", семеен - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Кенет Брана, с Кейт Бланшет, Лили Джеймс, Ричард Мадън, Хелена Бонъм Картър, Стелан Скарсгард, [7+]
  • 08:45
    "Войната с дядо", семейна комедия, САЩ, 2020; реж. Тим Хил, с Робърт де Ниро, Ума Търман, Оукс Фегли, Роб Ригъл, Лора Марано, [7+]
  • 10:25
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
Пълна програма
  • 05:40
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:45
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 04:55
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 1, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 05:45
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 07:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 17, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:05
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 18, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 05:20
    Кандидатът Трилър Дания 2008
  • 07:00
    Икингут Семеен Исландия 2000
  • 08:25
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996
  • 09:50
    Наръчник за майки и дъщери Романтичен Франция 2002
Пълна програма
  • 05:00
    Сляпа лудост Трилър САЩ 2001
  • 06:30
    Най-щастливият дракон Анимация, Семеен, Приключенски Китай 2009
  • 08:05
    Леони Биографичен, Драма Франция, Великобритания, Австралия, Германия, Белгия, САЩ, Япония 2010
  • 09:45
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
Пълна програма
  • 05:05
    Рудолф Нуреев: Островът на мечтите му Документален Русия, Турция 2016
  • 06:15
    Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
  • 07:40
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
  • 09:10
    Децата на сестра ми сами вкъщи Семеен Дания 2012
Пълна програма
  • 03:45
    Live Recap FISE Hiroshima, Japan 2019
  • 06:20
    Racing The World 2021
  • 07:00
    Sailing To Tokyo 2021
  • 07:35
    Sailing Arabia The Tour 2020
Пълна програма
  • 05:15
    Рали ТАРГА Големият бариерен риф обзор
  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:10
    Футбол: България - Грузия, приятелска среща
  • 08:00
    Ветроходство: Гран при на Франция обзорна програма
Пълна програма
  • 05:00
    Библиотеката /п/
  • 06:00
    Малки истории
  • 07:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 07:30
    50 години БНТ Пловдив:"Присъствие" документален филм за художника Здравко Йончев /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 02:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Лас Вегас Състезание в Лас Вегас на живо
  • 05:55
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино Състезание за Голямата награда на Сан Марино повторение
  • 08:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - Грьонинген повторение
  • 10:00
    Нидерландска Ередивизи: Вилем II - ПСВ Айндховен повторение
Пълна програма
  • 05:00
    UFC 266: Волкановски срещу Ортега Александър Волкановски срещу Брайън Ортега на живо
  • 08:00
    Голф: Dutch Open Обзор на турнира повторение
  • 08:30
    Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Сан Марино Обзор на състезанието за Голямата награда на Сан Марино повторение
  • 09:30
    ATP 250: Астана Втори полуфинал повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Копа Судамерикана: Пенярол - Атлетико Паранаенсе Първи полуфинал повторение
  • 06:00
    Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Ингланд Революшън Чикаго Файър - Ню Ингланд Революшън повторение
  • 08:00
    Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Сити ФК - Ню Йорк Ред Булс Ню Йорк Сити ФК - Ню Йорк Ред Булс повторение
  • 10:00
    Серия А: Специя - Милан повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Ла Лига: Барселона - Леванте повторение
  • 06:15
    Ла Лига: Валенсия - Атлетик Билбао повторение
  • 08:00
    Ла Лига 2: Алмерия - Тенерифе повторение
  • 10:00
    Барса ТВ: "Паулиньо от сърце " Документален филм повторение
Пълна програма
  • 05:35
    "Московские Иностранцы"
  • 06:05
    "У Нас Выигрывают!". Лотерейное Шоу
  • 08:00
    "Сегодня"
  • 08:25
    "Я Худею"
Пълна програма
  • 05:35
    Fallen Empire - Part 2
  • 07:00
    The Good Neighbor
  • 08:40
    Time of Honor
  • 10:35
    In Love with an Angel
Пълна програма
  • 05:10
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 9
  • 06:00
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 10
  • 06:50
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 224
  • 07:40
    ДНК 221
Пълна програма
  • 05:20
    ЖИВОЙ серия 12
  • 06:10
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 591
  • 07:00
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 592
  • 07:50
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 593
Пълна програма
  • 05:20
    УМНЫЙ ДОМ 4
  • 06:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР - 161
  • 06:40
    НАШПОТРЕБНАДЗОР - 162
  • 07:25
    ЕДА ЖИВАЯ И МЕРТВАЯ - 159
Пълна програма
  • 02:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Mate kitchen weekend (П)
  • 08:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд (П)
  • 09:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • 05:35
    Кунг фу панда - Легенди за страхотния боец
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:46
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Елина Свитолина - Анджелик Кербер (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (National Bank Open presented by Rogers, Монреал; WTA 1000 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 09:45
    Тенис: Камила Джорджи - Джесика Пегула (National Bank Open presented by Rogers, Монреал; WTA 1000 - II полуфинал, повторение)
  • 12:15
    Тенис: Александра Крунич - Андреа Петкович (Winners Open, Клуж-Напока; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 06:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Top 50 Legends Of The 80s!
Пълна програма
  • 01:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Weekend Tunes!
  • 17:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:30
    "Action" - музикална програма
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • 04:00
    Бунтарки
  • 06:00
    Последната любов на господин Морган
  • 08:00
    Нашите любовници
  • 10:00
    Джаки и Райан
Пълна програма
  • 05:35
    Другото лице
  • 06:00
    Пулс /п/
  • 06:30
    Денят на живо /п/
  • 07:00
    Ничия земя /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Дивите пейзажи на Африка 1
  • 06:30
    Дивите пейзажи на Африка 1
  • 07:20
    Дивите пейзажи на Африка 1
  • 08:10
    Тайните на дивата Австралия 1
Пълна програма
  • 04:00
    Зенит
  • 06:00
    Прекратяване на огъня
  • 08:00
    Частна пионерска
  • 10:00
    Драма по време на лов
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Totally Indie
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 8
  • 06:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 24
  • 06:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 25
  • 07:00
    INSIDE SAILING 2020 EP 8
Пълна програма
  • 05:39
    Led Zeppelin - The Song Remains the Same
  • 07:52
    Rush - iConcerts Hits
  • 08:03
    Chick Corea - Chick Corea: Elektric Band Live at Montreux
  • 09:00
    Norah Jones - iTunes Festival: Live in London
Пълна програма
  • 04:26
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
  • 06:05
    InterMezzo
  • 07:00
    Gogo Penguin - Jazz a la Villette
  • 07:59
    We Love Ella - The Amazing Keystone Big Band
Пълна програма
  • 05:05
    Нешлифовани диаманти (Series 1): От занаятчийска къща до креолска вила (Episode 2)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 3): Изпълнен с трудности път към постигане на пълно щастие в задния двор (Episode 6)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 3): Да живееш живота си край езерото (Episode 7)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Къща с гледка на Топсейл (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:05
    Convento documentary, art USA 2010
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    The Man with the Golden Arm crime, romance USA 1955
  • 07:55
    I Could Be Your Grandmother short France 2010
Пълна програма
  • 04:40
    ZOOMIN - 10UP
  • 07:20
    Gamanoid World
  • 07:55
    Stream Nation - Unravel 2
  • 08:55
    Gametoon Spotlight
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
Пълна програма
  • 03:25
    Програмна пауза
  • 07:30
    Футбол: Хофенхайм - Волфсбург Бундеслига (2021-22) /п/
  • 09:30
    Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Борусия Дортмунд Бундеслига (2021-22) /п/
  • 11:30
    Футбол: Карлсруе - Санкт Паули Втора Бундеслига (2021-22) запис
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.21, 22

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона

Всички предавания

Филми

Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Cinemax 2 06:40
"Ганеф", късометражна драма, Великобритания, 2020; реж. Марк Розенблат, с Изабела Джеванска, Софи Макшера, Дани Шайнман, Лидия Уилсън, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}