ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:00
    Златно сърце 3-сериен детски тв филм /България, 1983г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите: Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова, Досьо Досев, Ивайло Калоянчев и др.
  • 06:55
    Пътеки
  • 07:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 04:00
    "Тредстоун" - сериал, еп.4, 5
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.9 - 12
  • 08:00
    "Тредстоун" - сериал, еп.3 - 5
  • 11:00
    "Мисия Моят Дом" (2021) - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.3 /п./
Пълна програма
  • 02:10
    Еротичен телепазар
  • 06:20
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 2, 3 епизода
  • 08:45
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 11:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 06:00
    Конен спорт: Световен тур на шампионите в Ню Йорк, повторение
  • 07:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, втори ден, повторение
  • 09:30
    Колоездене: Световно първенство в Имола за 2020, общ старт, мъже, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Бостън, втори ден, повторение
  • 06:00
    Колоездене: Световно първенство в Имола за 2020, общ старт, мъже, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 09:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, втори ден, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Action Sports World
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 03:20
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Борнемут - Лутън Таун Чемпиъншип (2021-22) запис
  • 12:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 1 мач от Sofia Open, квалификации 2021 директно
  • 14:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 2 мач от Sofia Open, квалификации 2021 директно
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    Италия, Серия А: Интер - Аталанта, 6.кр
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Треска за тюркоаз, сезон 1, еп. 5
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic HD 05:20
Строителна зона
Film Plus HD 05:30
Тенис: Жасмин Паолини - Симона Халеп (Upper Austria Ladies Linz, Линц; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:30
ДИКИЙ-3 серия 22

Всички предавания

Филми

HBO 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
HBO HD 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
TVPlus 05:30
"Родопски отражения" - документален филм
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}