ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:30
    Влакът на динозаврите анимационен филм
  • 15:00
    Когато сърцето зове тв филм /11 епизод/
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Бързо, лесно, вкусно
Пълна програма
  • 13:50
    Премиера: "Обещание" - сериал, с.3 еп.125
  • 14:55
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.14
  • 16:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.15 еп.35
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Изпитанията на живота" (премиера) - сериал
  • 15:00
    "Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Пресечна точка" - публицистично шоу
Пълна програма
  • 14:15
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:30
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 15:25
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 16:20
    Клетвата; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 17:15
    Военнополева болница; сезон 1, епизод 10, драма, War, Канада, 2011
Пълна програма
  • 14:40
    Зоологическата градина: Брадавичестото прасе Пийчис
  • 15:35
    Зоологическата градина: Ново начало
  • 16:30
    Как живеят ветеринарите: Сватбени изненади
  • 17:25
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 6
Пълна програма
  • 14:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 15:00
    Новини
  • 15:20
    Актуално
  • 15:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 14:00
    Култура.бг
  • 15:00
    Бързо, лесно, вкусно
  • 15:30
    България от край до край /8 сезон, 6 епизод/
  • 16:00
    Под игото: "Бог високо, цар далеко" сериен тв филм /6 епизод/
Пълна програма
  • 14:45
    New Looney Tunes - Season 3: Foghorn Foods
  • 15:00
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: Haircut
  • 15:10
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: Neighbourly Bean
  • 15:30
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: Dead Cat
Пълна програма
  • 13:00
    "Джак Райън: Теория на хаоса" - екшън, психотрилър (САЩ, Русия, 2014), режисьор Кенет Брана, в ролите: Крис Пайн, Кевин Костнър, Кийра Найтли, Кенет Брана, Колм Фиор, Джема Чан и др.
  • 15:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.5
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.6
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.4
Пълна програма
  • 14:45
    "Да се почувстваш у дома" - романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Ричард Габай, в ролите: Джона Уолш, Нейтън Парсънс, Роби Бенсън, Шанън Чан-Кент, Мат Мейзър и др.
  • 16:30
    "Домът на Мис Перигрин за чудати деца" - фентъзи, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Тим Бъртън, в ролите: Ейса Бътърфилд, Ева Грийн, Самюъл Джаксън, Алисън Джани, Джуди Денч, Крис О`Дауд, Рупърт Евърет, Терънс Стамп и др.
  • 19:00
    "Аз съм легенда" - фантастика, трилър (САЩ, 2007), режисьор Франсис Лорънс, в ролите: Уил Смит, Сали Ричардсън, Алис Брага, Уилоу Смит, Чарли Тахан, Джеймс Маккоули, Ейприл Грейс и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
  • 14:30
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 15:30
    "Селцето" /п./ - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
  • 17:30
    "Комиците и приятели" (2019) - комедийно шоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 15:30
    "Моден отряд" - риалити за преобразявания
  • 16:00
    "Силата на желанията" - сериал, еп.81
  • 17:00
    Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.22
Пълна програма
  • 14:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Оракулът
  • 15:00
    Пълна Драмарама: Снежно място за студени хора
  • 15:10
    Пълна Драмарама: Златото и стикерите
  • 15:25
    Пълна Драмарама: Лошо семе
Пълна програма
  • 14:20
    "Горе главата, деца!", комедия, Мексико, 2020; реж. Карлос Армела , с Даниела Арсе, Родриго Кортес, Марио Палмерин, Иняки Годой, Паола Аройо, [15+]
  • 16:10
    "Лято с мама", комедия, Великобритания, 2019; реж. Саймън Бърд, с Моника Долан, Ърл Кейв, Роб Брайдън, Тамзин Грейг, Алис Лоу, [12+]
  • 17:45
    "Нощно возене", драма, Франция, 2019; реж. Фредерик Фаручи , с Гуанг Хуо, Камелия Джордана, Син Лян, Тиен Шу, Морис Ченг, [12+]
  • 19:25
    "Офицери и пешки", драма, САЩ, 2007; реж. Робърт Редфорд, с Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Том Круз, Майкъл Пеня, Андрю Гарфийлд, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Солта във водите ни", драма, Бангладеш, 2020; реж. Резуван Шахряр Сумит, с Титас Зия, Таснова Тамана, Фазлур Рехман Бабу, Шатабди Вадуд, Ашок Бепари, [12+]
  • 16:20
    "Дарбата (2019)", музикална драма, Канада, 2019; реж. Клод Лалонд, с Патрик Стюарт, Кейти Холмс, Джанкарло Еспозито, Дрю Дейвис, Катрин Сен Лоран, [12+]
  • 18:00
    "Дългият ден преди да умреш", военна драма, Великобритания, 1968; реж. Питър Колинсън, с Дейвид Хемингс, Тони Бекли, Том Бел, Алан Добей, [15+]
  • 19:35
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 17:00
    Reliable Sources
Пълна програма
  • 14:00
    "Нашата история" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Амазонките" - сериaл /п/
  • 16:00
    "Черна роза" - сериен филм
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 10, 2 епизода
  • 16:00
    "Да се посмеем"
  • 16:30
    "Капитан Америка: Първият отмъстител" - приключенски екшън с уч. на Крис Евънс, Хюго Уивинг, Самюел Джаксън, Томи Лий Джоунс, Хейли Атуел, Стенли Тучи, Доминик Купър, Себастиан Стан, Тоби Джоунс и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 14:00
    Голи и уплашени XL: Епизод 8
  • 15:00
    Голи и уплашени XL: Сбогом, жестоко море
  • 17:00
    Забравени в гаража: Западният бряг на Корнуол
  • 17:30
    Спасители на имущество: Дъсчена къща
Пълна програма
  • 14:38
    Как са го направили?: "Форд транзит", дризабон, осолена риба
  • 15:02
    Как са го направили?: Печки на дърва, индиго, синтезатор
  • 15:26
    Изгубеният Линкълн
  • 17:02
    Срещи с извънземни: Пристигането
Пълна програма
  • 14:40
    Момче, Момиче и т.н.
  • 15:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 15:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 16:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 14:45
    "Когато порасна"
  • 15:00
    "Когато порасна"
  • 15:15
    "Уголемена наука"
  • 15:35
    "Научна експлозия"
Пълна програма
  • 14:40
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 15:40
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
  • 17:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 17:30
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 14:15
    Училище за родители - със Стойка Стефанова и Божана Дудева
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 16:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, юноши, повторение
  • 17:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 18:00
    Минутката
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
  • 16:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Холандия, MX2, първо състезание, повторение.
  • 16:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Холандия, MX2, второ състезание, повторение
  • 17:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Холандия, MXGP, първо състезание, повторение
Пълна програма
  • 14:30
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 4
  • 14:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 5
  • 15:40
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 5
  • 16:05
    Треска за нефрит, сезон 5, еп. 6
Пълна програма
  • 14:05
    Action Sports World
  • 14:55
    Nitro World Games: All Access
  • 15:20
    Grid
  • 17:00
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:00
    Магията на твоето щастие /Езотерично предаване/
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 14:40
    Как се запознах с майка ви , еп. 7
  • 15:10
    Това сме ние, еп. 17
  • 16:05
    Специализантът, еп. 5
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви , еп. 9
Пълна програма
  • 14:20
    Полицаите от Чикаго, еп. 14
  • 15:15
    Броукънуд , еп. 6
  • 17:10
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 16
  • 18:05
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 17
Пълна програма
  • 14:10
    "Мулан (2020)", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Ники Каро, с Лю Ифей, Дони Йен, Гонг Ли, Джет Ли, Джейсън Скот Лий, [12+]
  • 16:05
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
  • 18:35
    "Денят на независимостта", драма - фантастика, САЩ, 1996; реж. Роланд Емерих, с Уил Смит, Бил Пулман, Джеф Голдблум, Мери МакДонъл, Джъд Хърш, [12+]
  • 21:00
    "Сцени от един семеен живот I, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
Пълна програма
  • 13:50
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 8
  • 14:55
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 9
  • 15:55
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 5
  • 17:00
    Военни заводи, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Луди по складовете
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Къщата на блуса
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хазарт с тронове
Пълна програма
  • 14:40
    КОНЕТЕ
  • 16:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, пети сезон, 1 еп.
  • 16:40
    ЗА РИБА - тв поредица, шести сезон, 4 еп.
  • 18:00
    Риболов с Върхара - тв поредица
Пълна програма
  • 14:30
    "Кейт и Мим Мим "
  • 14:55
    "Паленца"
  • 15:15
    "Любопитният Джордж"
  • 16:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:45
    "Гленгари Глен Рос" - драма, САЩ, 1992, с Ал Пачино, Джак Лемън, Алек Болдуин и др.
  • 16:20
    "Легенди за страстта" - драма, САЩ, 1994, С Брад Пит, Джулия Ормънд, Антъни Хопкинс и др.
  • 18:25
    "Всяко зло за добро" - игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Кърсти Али.
  • 20:15
    "Малък човек" - комедия, САЩ, 2006, С Британи Даниел, Трейси Морган
Пълна програма
  • 13:00
    MTV Rewind: 2014
  • 15:00
    High Definition Hits!
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    David Guetta X Calvin Harris X...
Пълна програма
  • 14:10
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 2
  • 15:05
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 1
  • 16:00
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 5
  • 16:45
    Йоркширският ветеринар, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Гранични войни
  • 15:05
    Фабрика за храна
  • 15:30
    Фабрика за храна
  • 16:00
    Сервиз SOS
Пълна програма
  • 14:40
    Слонът: Царят на Калахари
  • 15:30
    Светът на хищниците
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол: Компилации
  • 17:05
    Животински боен клуб
Пълна програма
  • 14:00
    Баскетбол: Билбао - Сарагоса Лига Ендеса /п/
  • 16:00
    Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/
  • 16:30
    Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) /п/
  • 17:15
    Футбол: ПАС Янина - ОФИ Крит Супер лига на Гърция (2021-22) директно
Пълна програма
  • 14:15
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    Вечерни новини
  • 17:40
    "В действителност"
Пълна програма
  • 14:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 14:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Интер - Аталанта, 6.кр
  • 16:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Верона, 6.кр
  • 18:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Фиорентина, 6.кр
  • 20:00
    УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев /повторение/
  • 15:30
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов / повторение /
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    Фолклорни клипове
Пълна програма
  • 14:30
    Световното фолклорно изкуства
  • 15:30
    Детски свят
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа сезон 1, епизод 15/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Многоженецът: Епизод 11
  • 15:00
    Многоженецът: Епизод 12
  • 16:00
    Многоженецът: Епизод 13
  • 17:00
    6 дъщери: Епизод 1
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - На крилете на орела
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Песента на водопадите, част 2
  • 15:30
    Магията на Китай - Древните китайски съкровища
  • 16:00
    Виж България - Берковица
Пълна програма
  • 14:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 18 (Episode 18)
  • 15:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 19 (Episode 19)
  • 15:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 20 (Episode 20)
  • 16:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Съобщение в бутилка (Episode 7)
Пълна програма
  • 14:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 18 (Episode 18)
  • 15:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 19 (Episode 19)
  • 15:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 20 (Episode 20)
  • 16:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Съобщение в бутилка (Episode 7)
Пълна програма
  • 13:50
    Квадратът
  • 16:00
    Стаята на Марвин
  • 18:05
    Чeрното тефтерче
  • 20:15
    Чърчил по Холивудски
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Пиршествата на Мигел, еп. 3
  • 15:00
    Джейми готви в Италия, еп. 7
  • 16:00
    Палитра от вкусове, еп. 26
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    We Love The 00s!
  • 17:00
    J.Lo Vs Britney Spears
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Chillout Zone
Пълна програма
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
Пълна програма
  • 14:25
    Скорпион, еп. 1
  • 15:20
    Касъл, еп. 9
  • 16:15
    Касъл, еп. 10
  • 17:10
    Семейство Симпсън, еп. 15
Пълна програма
  • 14:30
    FASHION FILMS
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    BRIDAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:00
    Totally 10s!
  • 16:00
    Worldwide Hits
  • 18:00
    MTV Euro Top 20
  • 19:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 14:05
    "В бойна готовност" - 1 еп.
  • 14:55
    "На косъм" - 15 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 17 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди" - 121 и 122 еп.
Пълна програма
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    кратки новини
Пълна програма
  • 14:30
    В поисках хорошего клева
  • 15:00
    Научи меня рыбачить
  • 15:25
    Нож-помощник
  • 15:40
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 14:45
    "Черната пантера" - приключенски екшън с уч. на Чадуик Боузман, Майкъл Б. Джордан, Лупита Нионго, Форест Уитакър, Анджела Басет, Анди Съркис, Мартин Фрийман и др. /п/
  • 17:30
    "Соло: История от Междузвездни войни" - екшън-фантастика с уч. на Олдън Еренрайх, Емилия Кларк, Джонас Суотамо, Уди Харелсън, Доналд Глоувър, Танди Нютън, Фийби Уалър-Бридж и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
  • 21:00
    "Спайдърмен" - приключенски екшън с уч. на Тоби Макгуайър, Уйлям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др.
Пълна програма
  • 14:50
    Режи! (Series 26): Военни ветеринари (Episode 3)
  • 15:30
    Гражданка в ранчото (Series 26): Празнични рецепти (Episode 2)
  • 15:50
    Гражданка в ранчото (Series 26): Зимни рецепти на тиган (Episode 3)
  • 16:15
    Войни на барбекюто: Флей срещу Симън (Series 1): Войната на пържолите (Episode 2)
Пълна програма
  • 14:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Геймърки
  • 16:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 16:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, юноши, повторение
  • 17:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 18:00
    Минутката
Пълна програма
  • 14:10
    "Мулан (2020)", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Ники Каро, с Лю Ифей, Дони Йен, Гонг Ли, Джет Ли, Джейсън Скот Лий, [12+]
  • 16:05
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
  • 18:35
    "Денят на независимостта", драма - фантастика, САЩ, 1996; реж. Роланд Емерих, с Уил Смит, Бил Пулман, Джеф Голдблум, Мери МакДонъл, Джъд Хърш, [12+]
  • 21:00
    "Сцени от един семеен живот I, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:50
    Bluey
  • 15:00
    T.O.T.S.
  • 15:30
    T.O.T.S.
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 15:10
    Геймърки
  • 15:40
    Геймърки
  • 16:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 14:30
    За кого съм се оженил?: Заслепен от любов
  • 15:00
    Да разкриеш убийство: Убиецът в леглото ми
  • 16:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в рая
  • 17:00
    Американско чудовище: Остани с мен
Пълна програма
  • 12:15
    Oktagon MMA: Underground
  • 15:00
    Fight Stars: Anthony Joshua
  • 15:25
    Clubland: Chelsea
  • 15:55
    The Burning Issue: Fight Sport
Пълна програма
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Луди по складовете
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Къщата на блуса
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Да заложиш всичко
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Хазарт с тронове
Пълна програма
  • 14:30
    Фабрика за храна
  • 15:00
    Сервиз SOS
  • 16:05
    Теория на глупостта
  • 16:30
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • 13:50
    Премиера: "Обещание" - сериал, с.3 еп.125
  • 14:55
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.14
  • 16:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.15 еп.35
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:30
    Тоталкар; сезон 6, епизод 10, риалити, спорт, Унгария, 2020
  • 15:05
    Праведен; сезон 3, епизод 2, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 15:55
    Праведен; сезон 3, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:50
    В тъмното: Плът и кръв; драма, ужаси, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 14:35
    Профилиране; сезон 7, епизод 3, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 15:55
    Профилиране; сезон 7, епизод 4, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 17:10
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 1, драма, САЩ, 2019
  • 18:10
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 2, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 14:50
    Първите 48 часа: Убийство в Мобайл
  • 15:40
    Първите 48 часа: Тайни и лъжи
  • 16:35
    Часовете преди убийство: Няма ненаказано добро
  • 17:30
    Убийци на круизни кораби: Сейди
Пълна програма
  • 12:50
    Приют
  • 14:55
    Срещи в парка
  • 17:05
    На мушка
  • 18:55
    Хенри V
Пълна програма
  • 05:05
    "Давай поженимся!" (16+)
Пълна програма
  • 14:30
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 14:50
    Музикална пауза
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 14:30
    Кунг-фу кухня
  • 15:00
    Вкусовете на Бразилия
  • 15:30
    Вкусовете на Бразилия
  • 16:00
    Жива джунгла
Пълна програма
  • 14:30
    Locked in Hellsend
  • 15:00
    Riding Portugal
  • 15:30
    Riding Portugal
  • 16:15
    Matty Manners Surfboards
Пълна програма
  • 14:15
    Biggest & Baddest (Series 2): Swamp Monsters (Episode 1)
  • 15:00
    River Monsters (Series 7): Alaska's Cold Water Killer (Episode 3)
  • 15:50
    Aussie Mega Zoo (Series 1): 105 (Episode 5)
  • 16:35
    Work On The Wild Side (Series 1): 119 (Episode 19)
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 16:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 16:30
    "Viva la Musica!"
  • 18:00
    "ДЕМОКРАЦИЯ" - на живо от студиото на ТВ1
Пълна програма
  • 13:30
    L'Orchestre de Chambre de Lausanne and Joshua Weilerstein: Rouse, Beethoven, Schoenberg
  • 14:59
    Haendel's Messiah in Versailles
  • 16:56
    InterMezzo
  • 17:30
    Puccini's Tosca at the Salzburg Easter Festival
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) /п/
  • 16:00
    Формула 1: Обзор предаване за Формула 1 (2021) /п/
  • 16:30
    Европейски шампионат за състезания с камиони: Обзор Състезание в Белгия
  • 17:00
    Студио "Футбол" директно
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Унион Берлин - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) запис
  • 15:00
    Футбол: Рб Лайпциг - Херта Берлин Бундеслига (2021-22) запис
  • 17:00
    Футбол: Уотфорд - Нюкасъл Юнайтед Висша лига запис
  • 19:00
    "Неделен обзор на кръга: Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22)
Пълна програма
  • 14:30
    За кого съм се оженил?: Заслепен от любов
  • 15:00
    Да разкриеш убийство: Убиецът в леглото ми
  • 16:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в рая
  • 17:00
    Американско чудовище: Остани с мен
Пълна програма
  • 14:40
    "Виктор и Валентино ІІ, 8 еп.", анимация, САЩ, 2019, [7+]
  • 14:55
    "Голяма риба", комедийна драма, САЩ, 2003; реж. Тим Бъртън, с Юън Макгрегър, Албърт Фини, Били Кръдъп, Джесика Ланг, Хелена Бонъм Картър, [12+]
  • 16:55
    "Лошо образовaние (2019)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Кори Финли, с Хю Джакман, Алисън Джани, Рей Романо, Джералдин Висуонатън, Алекс Уолф, [15+]
  • 18:45
    "Приятели X, 16 еп.", комедия, САЩ, 2004; реж. Гари Халвърсън, Дейвид Крейн, Марта Кауфман, с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Двете страни на чудесата", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2020; реж. Бренда Чапман, с Анджелина Джоли, Дейвид Ойелово, Кийра Чанса, Джордан Наш, Гугу Мбата-Роу, [12+]
  • 16:00
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 17:45
    "Вечеря за идиоти", комедия, САЩ, 2010; реж. Джей Роуч, със Стийв Карел, Пол Ръд, Зач Галифианакис, Джемейн Клемънт, Люси Пънч, [12+]
  • 19:40
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 2 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Ланс Андерсън, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    Пламъчко и Машините
  • 14:55
    Ай, ай, Сантяго
  • 15:25
    Рибки Гупи
  • 15:55
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 14:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 8, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 15:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 16:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 16:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 14:45
    Любов в Джайпур Комедия Франция 2017
  • 16:20
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
  • 17:50
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 19:15
    Дни и облаци Драма Италия, Швейцария 2007
Пълна програма
  • 13:40
    Черният кон Драма САЩ 2008
  • 15:30
    Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
  • 17:05
    Дни и облаци Драма Италия, Швейцария 2007
  • 19:00
    Една нощ в Истанбул Комедия Великобритания 2014
Пълна програма
  • 13:40
    Любов в Лапландия комедия Франция 2017
  • 15:15
    Диско Комедия Франция 2008
  • 16:55
    Бинки Комедия, Романтичен САЩ 2008
  • 18:30
    Венецианският търговец Драма САЩ, Италия, Люксембург, Великобритания 2004
Пълна програма
  • 12:45
    Live Recap WRX eSports Invitational: WRX DiRT Rall
  • 15:45
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 19:25
    Live Recap DTM eSports Championship
  • 21:35
    Live Recap Crankworx Summer Series 2020
Пълна програма
  • 14:35
    Спортна нация документален филм /Австралия, 2012 г./, 1 епизод
  • 15:30
    Арена спорт
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 14:30
    Пътеки
  • 15:15
    Светът на жестовете /п/
  • 15:30
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 16:30
    10 000 крачки /БНТ 2 София/избрано/
Пълна програма
  • 14:00
    ATP 250: Мец, Франция Финал повторение
  • 16:30
    ATP 250: Астана Финал повторение
  • 19:00
    "Брейкпойнт" Тенис токшоу
  • 20:00
    Нидерландска Ередивизи: Обзор 7 кръг Обзор 7 кръг
Пълна програма
  • 14:30
    Световен рали шампионат: Гърция SS15 Tarzan 2 - Wolf PS, Бонус етап повторение
  • 16:00
    Trans World Sport повторение
  • 17:00
    NFL: Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс повторение
  • 20:00
    Световен рали шампионат: "Преди кръга"
Пълна програма
  • 14:00
    Серия А: Сасуоло - Салернитана повторение
  • 16:00
    Серия А: Наполи - Каляри повторение
  • 18:00
    Серия А: Ювентус - Сампдория повторение
  • 20:00
    Серия А: Специя - Милан повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Нешвил Чикаго Файър - Нешвил повторение
  • 16:00
    Ла Лига: Барселона - Леванте повторение
  • 18:00
    Ла Лига: Обзор 7 кръг
  • 19:00
    Ла Лига 2: Обзор 7 кръг Обзор
Пълна програма
  • 14:00
    "Место Встречи"
  • 16:00
    "Сегодня"
  • 16:30
    Премьера. "За Гранью"
  • 17:35
    "Днк"
Пълна програма
  • 14:10
    The Skin of Sorrow
  • 15:50
    Burlesque
  • 17:15
    Revenge
  • 18:50
    Countdown
Пълна програма
  • 14:15
    ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 147
  • 14:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 871
  • 15:45
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 9
  • 16:15
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 178
Пълна програма
  • 14:35
    КАЗАКИ серия 6
  • 15:20
    ЖИВОЙ серия 11
  • 16:10
    ЖИВОЙ серия 12
  • 17:00
    ГОРЮНОВ серия 7
Пълна програма
  • 14:20
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 327
  • 15:20
    МАЛЬЦЕВА - 67
  • 16:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 363
  • 16:50
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 324
Пълна програма
  • 14:00
    Студио Хъ (П)
  • 15:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд (П)
  • 15:55
    Телепазар
  • 16:10
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • 14:50
    Лего: Джурасик свят
  • 15:20
    Приключенски град
  • 15:50
    Хлебопатета
  • 16:10
    Хлебопатета
Пълна програма
  • 14:35
    Тенис: Нурия Парисас Диас - Марина Заневска (BNP Paribas Poland Open, Гдиня; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 16:00
    Тенис: J&T Banka Ostrava Open, Острава (WTA 500 - повторение)
  • 19:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 20:00
    Тенис: Ирина Бегу - Анет Контавейт (Tennis in the Land, Кливланд; WTA 250 - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    Who's That 80s Girl?
Пълна програма
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
Пълна програма
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
Пълна програма
  • 14:40
    "2 in 1" - музикална колаборация
  • 15:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 15:30
    "Hot" - новите хитове
  • 15:40
    "Stars" - хитовете на звездите
Пълна програма
  • 14:00
    Изгубени в Париж
  • 16:00
    Ана от 6 до 18
  • 18:00
    Аритмия
  • 20:00
    Търговският пътник
Пълна програма
  • 14:30
    Без резервация
  • 15:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 15:20
    Социална мрежа
  • 16:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 14:10
    Лято в Аляска
  • 15:00
    Училище за орангутани 1
  • 15:50
    Дивите птици на Австралия 1
  • 16:40
    Дивите птици на Австралия 1
Пълна програма
  • 14:00
    Кой знае
  • 16:00
    Ерата на първите
  • 18:00
    Синът на Бащата на народите
  • 20:00
    Лекар в провинцията
Пълна програма
  • 14:00
    Artist Breakout
  • 15:00
    Music Bash
  • 16:00
    Music Bash
  • 17:00
    Ultra Mix
Пълна програма
  • 14:30
    RACEMAX MOTORSPORTS, EP 31
  • 15:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 3
  • 15:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 4
  • 16:00
    CAPE EPIC 2019, EP 5
Пълна програма
  • 13:00
    Bruce Springsteen - Live in Hyde Park
  • 15:54
    Staind - Live from Mohegan Sun
  • 17:16
    Chris Cornell - Sesiones - Alejandro Franco
  • 18:01
    My Morning Jacket - Sesiones - Alejandro Franco
Пълна програма
  • 14:00
    Michel Dalberto: Schubert in Gstaad
  • 15:15
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Berg, Beethoven
  • 17:05
    InterMezzo
  • 18:00
    Gogo Penguin - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 14:30
    Къща от лотарията (Series 6): Епизод 13 (Episode 13)
  • 15:00
    Живот на Бахамите (Series 2): Епизод 12 (Episode 12)
  • 15:30
    Живот на Бахамите (Series 2): Епизод 13 (Episode 13)
  • 16:00
    Живот на Бахамите (Series 1): Любимият дом в Абако (Episode 1)
Пълна програма
  • 14:45
    Nostalgia art Italy, Soviet Union 1983
  • 16:45
    Banjo Farid comedy, short France 2015
  • 17:05
    Distant Thunder art India 1973
  • 18:45
    To Live war, art China 1994
Пълна програма
  • 13:50
    Stream Nation - Journey to the Savage Planet
  • 15:45
    Gametoon Spotlight
  • 16:00
    Stream Nation - Spiderman
  • 17:05
    Stream Nation - Journey to the Savage Planet
Пълна програма
  • 14:10
    30 лет Независимости
  • 15:00
    Новости
  • 15:10
    Ночь в музее
  • 15:20
    Метро
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Мач 6 Sofia Open 2021, квалификации директно
  • 16:00
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, първи кръг директно
  • 18:00
    Тенис: Мач 2 Sofia Open 2021, първи кръг директно
  • 20:00
    Тенис: Мач 3 Sofia Open 2021, първи кръг директно
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 14:50
Йоркширският ветеринар, сезон 3, еп. 1
bTV 14:55
Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.61
bTV HD 14:55
Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.61
БНТ 15:00
Когато сърцето зове тв филм /5 сезон, 10 епизод/
BNT2 15:00
Книга на книгите анимационен филм /2 сезон, 4 и 5 епизод/п/

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море efbet Лига (2021-22) директно
Film Plus HD 15:00
Тенис: Анастасия Потапова - Петра Квитова (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
MAX Sport 3 15:00
Серия А: Верона - Каляри повторение
Ring.BG 15:00
Италия, Серия А: Милан - Сасуоло, 14.кр
TVPlus 15:00
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - финал, повторение)

Всички предавания

Филми

HBO 2 14:55
"Приятели IV, 4 еп.", комедия, САЩ, 1997; реж. Гейл Манкузо, Дейвид Крейн, Марта Кауфман , с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
БНТ 15:00
Когато сърцето зове тв филм /5 сезон, 10 епизод/
BNT2 15:00
Книга на книгите анимационен филм /2 сезон, 4 и 5 епизод/п/
Nova TV 15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
Cinemax 2 15:05
"Прозорец към морето", драма, Испания, 2019; реж. Мигел Анхел Хименес, с Ема Суарес, Акилас Каразисис, Гаизка Угарт, Катерина Зафейропулу, Костас Петру , [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}