ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Операция История - предаване с Росен Петров /п./
  • 06:30
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Семена от древността - филм
Пълна програма
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п/
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
Пълна програма
  • 04:35
    Нощна смяна; сезон 4, епизод 7, драма, САЩ, 2017
  • 06:10
    Морски детективи; сезон 14, епизод 24, екшън, криминален, САЩ, 2016
  • 07:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 07:50
    Щитът; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 05:30
    Питбули и бивши затворници: Пътят на разрушението
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Роден да бяга
  • 07:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 6
  • 07:48
    В аквариума: Нажежаване на обстановката в Маями
Пълна програма
  • 05:20
    Актуално
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 in 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 05:30
    Иновативно документална поредица за иновации и нови технологии /избрано/
  • 06:00
    50 години БНТ 2 Пловдив: "Присъствие" документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:30
    Виенското колело тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 05:50
    Mighty Mike - Season 1: Abraca-Disaster!
  • 06:00
    Taffy - Season 1: Besties
  • 06:05
    Taffy - Season 1: I Love Lamp
  • 06:10
    Taffy - Season 1: A Mouse In The House
Пълна програма
  • 04:45
    "Мисия Моят Дом" (2021) /п./ - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.3
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.11 - 14
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.4
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.5
Пълна програма
  • 05:45
    "В кадър" - рубрика
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.3 еп.1, 2
  • 08:00
    "Отряд самоубийци" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Уил Смит, Джаред Лето, Марго Роби, Вайола Дейвис, Скот Истууд, Джай Кортни, Джей Хернандес, Кара Делавин, Лони Лин-Комън, Адеуале Акиной Агбадже, Джоуел Кинаман
  • 10:30
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.3 еп.3, 4
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.114
  • 07:00
    "Слънчева Филаделфия" /п./ - сериал
  • 08:00
    "Преспав" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 04:20
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.13
  • 06:00
    "Легенда за синьото море" - сериал
  • 07:30
    "Опасно изкушение" - сериал, еп.40
  • 08:30
    "Книжарница "Мостът": Ново начало" - романтичен, драма (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Майк Рол, в ролите: Кейти Финдли, Уайът Наш, Тед Макгинли, Фейт Форд, Стив Бейсик и др.
Пълна програма
  • 05:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Звездите
  • 05:55
    Бен 10: Зинго-нация
  • 06:05
    Бен 10: Глава на семейството
  • 06:15
    Бен 10: Моят бодигард
Пълна програма
  • 05:30
    "В тръс", драма, Испания, 2018; реж. Сасио Баньо, с Мария Васкес, Селсо Бугальо, Диего Анидо, Тамара Каноса, Мелания Крус, [12+]
  • 07:00
    "Заслепен от светлината", музикална комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Гуриндер Чадха, с Вивейк Калра, Кулвиндер Гир, Мира Ганатра, Нел Уилямс, Арън Фагура, [12+]
  • 09:00
    "Нощно возене", драма, Франция, 2019; реж. Фредерик Фаручи , с Гуанг Хуо, Камелия Джордана, Син Лян, Тиен Шу, Морис Ченг, [12+]
  • 10:35
    "Аз, моя милост и Айрийн", комедия, САЩ, 2000; реж. Боби Фарели, Питър Фарели, с Джим Кери, Рене Зелуегър, Крис Купър, Робърт Форстър, Антъни Андерсън, [15+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Чичо (2019)", драма, Дания, 2019; реж. Фреле Петерсен, с Йете Сондергард, Петер Хансен Тигерсен, Оле Касперсен, Туе Фриск Петерсен, Кристиан Тихсен, [12+]
  • 07:00
    "Вице (2018)", биографична комедийна драма, САЩ, 2018; реж. Адам МакКей , с Крисчън Бейл, Ейми Адамс, Стив Карел, Сам Рокуел, Алисън Пил, [15+]
  • 09:10
    "Какво е жената?", късометражна драма, Норвегия, 2020; реж. Марин Хоскйолд , с Луиз Ловенберг, Ева Йохансон, Мина Алет Ховик, Марикен Хале, Ребека Йинге, [12+]
  • 09:30
    "Дългият ден преди да умреш", военна драма, Великобритания, 1968; реж. Питър Колинсън, с Дейвид Хемингс, Тони Бекли, Том Бел, Алан Добей, [15+]
Пълна програма
  • 05:45
    Marketplace Africa: Marketplace Africa 536
  • 06:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 07:00
    Living Golf: Iceland
  • 07:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers 099
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 00:40
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Епизод 16
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Пазарлък
  • 07:00
    Да продадеш колата си: TVR Cerbera
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Остин Хийли
Пълна програма
  • 05:48
    Как се прави...: Корпуси на коли от NASCAR, кани за кафе
  • 06:12
    Как се прави...: Плочки за под, колички за хот-дог
  • 06:36
    Как се прави...: Костюми за мотоциклетисти, дървени люлеещи се столове
  • 07:00
    Как се прави...: Хартиени ветрила, орехово масло, мед
Пълна програма
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Финиъс и Фърб
  • 06:25
    Финиъс и Фърб
  • 06:50
    ЧУДОТВОРНИТЕ ТАЙНИ
Пълна програма
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 05:30
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Атланта 1996"
  • 07:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
  • 08:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
Пълна програма
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Великобритания, MXGP, второ състезание, повторение
  • 06:00
    Снукър: Инглиш оупън, финал, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Великобритания, MX2, първо състезание, повторение
Пълна програма
  • 05:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 05:55
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 07:05
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 16
  • 07:30
    Редки коли и печалба, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 05:10
    Extreme Fighting Championship
  • 06:00
    Extreme Fighting Championship
  • 07:00
    Nitro World Games: All Access
  • 07:25
    Beyond The Beaten Path
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:05
    В името на народа, еп. 4
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 5
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 6
  • 06:50
    Това сме ние, еп. 16
Пълна програма
  • 05:05
    Убийства в Рая, еп. 6
  • 06:00
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 14
  • 06:45
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 15
  • 07:35
    Хароу, еп. 1
Пълна програма
  • 05:00
    "Как да разкараш гаджето за 10 дни", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Доналд Петри, с Кейт Хъдсън, Матю МакКонъхи, Катрин Хан, Ани Парис, Адам Голдбърг, [12+]
  • 07:00
    "Далечната шир", документален, Чехия, 2019; реж. Мартин Маречек, [12+]
  • 08:20
    "Осло", драма, САЩ, 2021; реж. Бартлет Шер, с Рут Уилсън, Андрю Скот, Джеф Уилбъш, Салим Дау, Уалид Зуайтър, [15+]
  • 10:20
    "Локдаун", романтична комедия, Великобритания, 2021; реж. Дъг Лаймън, с Ан Хатауей, Чиуетел Еджиофор, Стивън Мърчант, Минди Калинг, Люси Бойнтън, [15+]
Пълна програма
  • 05:15
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 4
  • 06:10
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 5
  • 07:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 11
  • 07:35
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    Планинари: Ничия земя
  • 06:15
    Извънземни от древността: Извънземните и забранените острови
  • 07:00
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 07:55
    Изковани в огъня: Изкупление
Пълна програма
  • 05:20
    Риболовен филм
  • 06:40
    КОНЕТЕ
  • 08:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, пети сезон, 1 еп.
  • 08:40
    ЗА РИБА - тв поредица, шести сезон, 4 еп.
Пълна програма
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 05:55
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:45
    "Барбароса" - драма / исторически / военен филм, Италия, с Рутгер Хауер, Ф. Мъри Ейбрахам - 2 част
  • 06:20
    "Звездите отблизо"
  • 07:10
    "Дух в броня" - фантастика/анимация, Япония, 1995
  • 08:25
    "Отмъщението на "нитроманиаците" - детски спортен филм на режисьора Масанек, 2015, с Георг Зулцер, Мая Лаутербах.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2014
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    My Life On MTV: Katy Perry &...
Пълна програма
  • 05:25
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 9
  • 06:00
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 13
  • 06:45
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 14
  • 07:30
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 05:35
    Произведено за ден
  • 06:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 06:20
    Претопяване
  • 06:45
    Господари на войната
Пълна програма
  • 05:45
    Дивите кътчета на Америка
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:45
    Царството на лъвовете
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Рединг - Мидълзбро Чемпиъншип (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Борнемут - Лутън Таун Чемпиъншип (2021-22) /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Билбао - Сарагоса Лига Ендеса /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Португалия, Примейра лига: Спортинг Лисабон - Маритимо, 7.кр
  • 10:00
    Португалия, Примейра лига: Жил Висенте - Порто, 7.кр
Пълна програма
  • 05:00
    Нови хоризонти - с водещ Петър Петров /повторение /
  • 06:00
    Документална поредица на Дискавъри - повторение
  • 07:00
    От българско, по българско - с Галя Асенова/ повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 06:50
    Регионите отблизо - обзорно предаване на Телемедиа
  • 07:30
    Детски свят
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да се покажа или не?
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Чувствам се добре, изглеждам добре
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Принцеса на всяка цена
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Епизод 1
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Истанбул, филм1, еп.2
  • 06:00
    Импресии - Ирландия
  • 06:30
    Пътеводител на пътешественика - Азербайджан
  • 07:00
    Виж България - Велико Търново: Kрепост на българщината
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Демоничният картоф и още загадки (Episode 8)
  • 06:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 15 (Episode 15)
  • 06:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 16 (Episode 16)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): "Фолън Робинс" и съблазнителни шпиони (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Демоничният картоф и още загадки (Episode 8)
  • 06:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 15 (Episode 15)
  • 06:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 16 (Episode 16)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): "Фолън Робинс" и съблазнителни шпиони (Episode 3)
Пълна програма
  • 05:25
    Клиентът
  • 07:25
    Бразилия
  • 09:45
    Съмърсби
  • 11:50
    Поздрави от Холивуд
Пълна програма
  • 05:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    Тенис: Онс Жабур - Клара Бурел (National Bank Open presented by Rogers, Монреал; WTA 1000 - повторение)
  • 07:00
    "Трапезица - крепост от укрепителната система на Великия Търновград" - I част, документален филм
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:35
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 10 People 2018
  • 06:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 16
  • 06:55
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 7
  • 07:15
    Пиршествата на Мигел, еп. 13
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    J.Lo Vs Britney Spears
Пълна програма
  • 05:25
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 06:43
    Снежната Кралица 3: Огън и Лед Анимация, Приключенски, Комедия 2017
  • 08:04
    Снежната кралица Анимация, Приключенски, Семеен 2012
  • 09:34
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 05:15
    Кости, еп. 20
  • 06:00
    Всичко е под контрол, еп. 10
  • 06:20
    Кости, еп. 5
  • 07:10
    Кости, еп. 6
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    MTV Euro Top 20
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    Today's Top Hits
Пълна програма
  • 05:50
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 3 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 78 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 120 и 121 еп.
  • 07:50
    "Прелюбодейци" - 19 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 05:30
    Фидер. Секреты успеха
  • 06:00
    Сомы Европы
  • 06:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 07:00
    Зов предков
Пълна програма
  • 00:00
    "Другото лице на властта" - биографична драма с уч. на Крисчън Бейл, Ейми Адамс, Стив Карел, Сам Рокуел, Еди Марсан и др. /п/
  • 06:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 11
  • 06:50
    "Изпеченo убийствo: Смъртоносна рецепта" - мистери с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др. /п/
  • 08:50
    "Раят съществува" - драма с уч. на Грег Киниър, Кели Райли, Марго Мартиндейл, Джейкъб Варгас, Томас Хейдън Чърч, Конър Коръм и др. /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Човек, огън, храна (Series 4): Месо на клечка (Episode 5)
  • 06:00
    Човек, огън, храна (Series 4): Вкусни ребърца (Episode 6)
  • 06:20
    Човек, огън, храна (Series 4): Вкусотии в задния двор (Episode 7)
  • 06:40
    Човек, огън, храна (Series 4): Запали скарата! (Episode 8)
Пълна програма
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Загадките на Блу
  • 06:45
    Рогат отряд
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Атланта 1996"
  • 07:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
  • 08:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
Пълна програма
  • 05:00
    "Как да разкараш гаджето за 10 дни", романтична комедия, САЩ, 2003; реж. Доналд Петри, с Кейт Хъдсън, Матю МакКонъхи, Катрин Хан, Ани Парис, Адам Голдбърг, [12+]
  • 07:00
    "Далечната шир", документален, Чехия, 2019; реж. Мартин Маречек, [12+]
  • 08:20
    "Осло", драма, САЩ, 2021; реж. Бартлет Шер, с Рут Уилсън, Андрю Скот, Джеф Уилбъш, Салим Дау, Уалид Зуайтър, [15+]
  • 10:20
    "Локдаун", романтична комедия, Великобритания, 2021; реж. Дъг Лаймън, с Ан Хатауей, Чиуетел Еджиофор, Стивън Мърчант, Минди Калинг, Люси Бойнтън, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Загадките на Блу
  • 06:45
    Рогат отряд
Пълна програма
  • 05:00
    Почти ми се размина: Работа на кораб за раци
  • 06:00
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
  • 07:00
    Преследване с Джон Уолш: Лична мисия
  • 08:00
    Преследване с Джон Уолш: Хвани ме, ако можеш
Пълна програма
  • 05:50
    The Truth About: Serena Williams
  • 06:15
    Heroes: Williams Sisters
  • 06:45
    The Immortals: Serena Williams
  • 07:10
    Tennis Stars: Serena Williams
Пълна програма
  • 05:30
    Планинари: Ничия земя
  • 06:15
    Извънземни от древността: Извънземните и забранените острови
  • 07:00
    Изковани в огъня: Меч пата
  • 07:55
    Изковани в огъня: Изкупление
Пълна програма
  • 05:45
    Господари на войната
  • 06:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада
  • 08:00
    Най-опасните ситуации в света
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Zoom In-2020; сезон 1, епизод 5, 2020
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 6, епизод 6, риалити, спорт, Унгария, 2020
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:20
    Убийства в студа: Мийч
  • 06:10
    Убийства в студа: Смитарт
  • 07:00
    Първите 48 часа: Нощно бягство
  • 08:00
    Първите 48 часа: Убийство в Мобайл
Пълна програма
  • 05:20
    Обявявам война
  • 07:10
    Говори
  • 09:00
    Коледно събиране
  • 10:45
    Есен в Ню Йорк
Пълна програма
  • 05:05
    "Давай поженимся!" (16+)
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:30
    Пътят на юг
  • 06:00
    Като морска змия
  • 07:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 08:00
    Около света в 80 острова 1
Пълна програма
  • 05:30
    Drive Thru Australia
  • 06:00
    Drive Thru Australia
  • 06:30
    Drive Thru Australia
  • 07:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 05:40
    Mysteries at the Museum (Series 12): Metal Winners and More (Episode 11)
  • 06:20
    Wicked Inventions (Series 2): 216 (Episode 16)
  • 07:00
    The Supervet: Noel Fitzpatrick (Series 6): Ted, Jess & Ruby (Episode 10)
  • 07:50
    The Supervet (Series 2): 201 (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:00
    "Пътят" - повторение
  • 06:00
    "Паневритмия"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 05:16
    Sophie Alour, Exil(s) - Jazz sous les pommiers
  • 06:18
    Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
  • 07:37
    Snarky Puppy at Salle Pleyel
  • 09:07
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Марсилия - Ланс Лига 1 на Франция /п/
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Ница Лига 1 на Франция /п/
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Левски efbet Лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Програмна пауза
  • 07:00
    Футбол: Марсилия - Ланс Лига 1 на Франция /п/
  • 09:00
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Висша лига /п/
  • 11:00
    Футбол: Ханза Рощок - Шалке 04 Втора Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Почти ми се размина: Работа на кораб за раци
  • 06:00
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
  • 07:00
    Преследване с Джон Уолш: Лична мисия
  • 08:00
    Преследване с Джон Уолш: Хвани ме, ако можеш
Пълна програма
  • 02:30
    "Австралия ", приключенска драма, Австралия, 2008; реж. Баз Лърман, с Никол Кидман, Хю Джакман, Дейвид Уенам, Брайън Браун, Джак Томпсън, [12+]
  • 06:10
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 07:00
    "ЛЕГО: Филмът", анимация, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 08:40
    "Лего филмът: Батман", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Крис МакКай, [7+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Дюнкерк", военна драма, Великобритания, 2017; реж. Кристофър Нолан, с Фион Уайтхед, Том Глин-Карни, Джак Лоудън, Хари Стайлс, Анюрин Барнард, [15+]
  • 07:00
    "Малки жени (2019)", романтична драма, САЩ, 2019; реж. Грета Геруиг, със Сърша Ронан, Ема Уотсън, Флорънс Пю, Елайза Сканлън, Мерил Стрийп, [12+]
  • 09:15
    "Приключенията на Тинтин ", анимация, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, [7+]
  • 11:00
    "Томб Рейдър: Първа мисия", екшън - трилър, Великобритания, 2018; реж. Роар Утхауг, с Алисия Викандер, Доминик Уест, Уолтън Гогинс, Даниел Ву, Кристин Скот Томас, [12+]
Пълна програма
  • 05:40
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:45
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 05:50
    Полдарк, сезон 5, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2018
  • 06:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 1, еп. 1, Канада, 2017
  • 07:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:15
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 3, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма
  • 04:35
    Кандидатът Трилър Дания 2008
  • 06:40
    Симарон Стрип Уестърн САЩ 1968
  • 07:55
    Хвани това момиче Семеен Дания 2002
  • 09:20
    Мечо Пух Семеен САЩ 1960
Пълна програма
  • 04:55
    Тормоз в мрежата Драма, Мистерия, Трилър Великобритания 2015
  • 06:15
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 07:35
    Островът на шепотите Приключенски, Семеен САЩ 2008
  • 08:55
    Най-щастливият дракон Анимация, Семеен, Приключенски Китай 2009
Пълна програма
  • 03:45
    Лора драма, романтичен Унгария 2007
  • 06:20
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 07:45
    Пиколо, саксо и компания Анимация Франция 2006
  • 09:05
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 05:25
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 06:30
    Live Recap Northern Talent Cup
  • 07:45
    EDGEsport Stories 2021
  • 08:50
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
Пълна програма
  • 04:50
    Аз съм…
  • 06:00
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /11 епизод/
  • 06:30
    Световно първенство по футзал: четвъртфинална среща
  • 08:00
    Арена спорт
Пълна програма
  • 05:25
    Варна - 100 години курортен град: "№1 Туризмът" Анимацията - игра, шоу и още нещо /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
Пълна програма
  • 05:30
    Евро Волейбол: Полша - Сърбия, среща за трето място Европейско първенство, мъже повторение
  • 07:00
    Евро Волейбол: Словения - Италия, финал Европейско първенство, мъже повторение
  • 10:00
    Trans World Sport повторение
  • 10:30
    Nascar Cup Series: Състезание в Лас Вегас Състезание в Лас Вегас повторение
Пълна програма
  • 04:35
    Moto 2: Състезание за Голямата награда на Сан Марино Състезание за Голямата награда на Сан Марино повторение
  • 08:00
    Спидуей 2021г.: Първо полуфинално състезание за Купата Нациите Първо полуфинално състезание за Купата Нациите повторение
  • 10:30
    Световен рали шампионат: Гърция SSS1 Athens повторение
  • 11:30
    Световен рали шампионат: Гърция SS10 Eleftherohori 1 повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Серия А: Сампдория - Наполи повторение
  • 06:00
    Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Нешвил Чикаго Файър - Нешвил повторение
  • 08:00
    Копа Либертадорес: Фламенго - Барселона Първи полуфинал повторение
  • 10:00
    Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Сити ФК - Ню Йорк Ред Булс Ню Йорк Сити ФК - Ню Йорк Ред Булс повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Копа Либертадорес: Палмейрас - Атлетико Минейро Първи полуфинал повторение
  • 06:00
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Елче повторение
  • 08:00
    Ла Лига: Севиля - Еспаньол повторение
  • 10:00
    Ла Лига: Бетис - Хетафе повторение
Пълна програма
  • 05:20
    "Пора В Отпуск"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
Пълна програма
  • 05:50
    Red Line - Episode 2
  • 07:00
    Red Line - Episode 3
  • 08:10
    Red Line - Episode 4
  • 09:20
    The Greek Affair
Пълна програма
  • 05:10
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 11
  • 06:00
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 12
  • 06:50
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 225
  • 07:40
    ДНК 222
Пълна програма
  • 05:50
    ГОРЮНОВ серия 3
  • 06:35
    ГОРЮНОВ серия 4
  • 07:20
    КАЗАКИ серия 3
  • 08:05
    КАЗАКИ серия 4
Пълна програма
  • 04:30
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 326
  • 06:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 362
  • 06:45
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС 320
  • 07:35
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 321
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 05:35
    Кунг фу панда - Легенди за страхотния боец
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 04:50
    Тенис: Елена Рибакина - Паула Бадоса (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Жил Тайхман - Наоми Осака (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 07:30
    "Светът на женския тенис" - 5 еп., документална поредица
  • 08:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • 00:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Swedish House Mafia & Beyond!
  • 07:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:45
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:30
    "Story" - музикална история
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • 04:00
    Ана от 6 до 18
  • 06:00
    Безумна любов
  • 08:00
    Влюбен в жена си
  • 10:00
    Хелена
Пълна програма
  • 05:25
    Денят на живо /п/
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
  • 07:10
    Карай направо с Диана Найденова
Пълна програма
  • 05:40
    Дивите пейзажи на Африка 1
  • 06:30
    Дивите пейзажи на Африка 1
  • 07:20
    Дивите пейзажи на Африка 1
  • 08:10
    Дивата морска шир 1
Пълна програма
  • 04:00
    Ерата на първите
  • 06:00
    Джордано Бруно
  • 08:00
    Иваново детство
  • 10:00
    Синът на Бащата на народите
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Street Buzz
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:30
    SPORTS ADVENTURE
  • 06:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 25
  • 06:30
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 26
  • 07:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 10
Пълна програма
  • 05:38
    Black Rebel Motorcycle Club - Musiques en Stock
  • 06:54
    Courtney Barnett - iConcerts Hits
  • 07:04
    Adele - iTunes Festival: Live in London
  • 08:30
    Justin Timberlake - iTunes Festival: Live at Roundhouse, London
Пълна програма
  • 05:37
    InterMezzo
  • 07:00
    Faust by Charles Gounod at the Teatro Real de Madrid
  • 10:05
    InterMezzo
  • 10:30
    Barenboim conducts Brahms' Symphonies Nos.1 & 2
Пълна програма
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 3): От изпълнен с недостатъци до безупречен (Episode 8)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 3): Разтърсващи изживявания в музикалния град (Episode 9)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Къща за ремонт на Фидалго Айлънд (Episode 5)
  • 07:00
    Новото старо имение (Series 3): Епизод 10 (Episode 10)
Пълна програма
  • 04:15
    The Story of Qiu Ju comedy, art China 1992
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    Plan 9 From Outer Space horror, sci-fi USA 1959
  • 07:20
    Stray Dog crime, film noir, thriller, classic, art Japan 1949
Пълна програма
  • 05:30
    Stream Nation - Minecraft
  • 06:30
    Gamanoid World
  • 07:00
    Stream Nation - Unravel 2
  • 07:45
    Esports - Hearthstone
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
  • 05:55
    5 вопросов на злобу дня
  • 06:05
    Имею право
  • 06:10
    Музыкальные клипы
Пълна програма
  • 04:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Тенис: Мач 3 Sofia Open 2021, квалификации /п/
  • 10:00
    Тенис: Мач 4 Sofia Open 2021, квалификации /п/
  • 12:00
    Тенис: Мач 5 Sofia Open 2021, квалификации директно
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.21, 22

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона
НТВ Сериал 06:25
МЕЧ-2 серия 13

Всички предавания

Филми

Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Cinemax 2 06:40
"Ганеф", късометражна драма, Великобритания, 2020; реж. Марк Розенблат, с Изабела Джеванска, Софи Макшера, Дани Шайнман, Лидия Уилсън, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}