ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.51
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити, сезон 3
  • 22:30
    "Братя" (премиера) - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Ангели в бяло - медицински сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 20:05
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 21:00
    Дяволското гърло; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, България, 2019
  • 22:00
    Дяволското гърло; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, България, 2019
Пълна програма
  • 19:15
    Питбули и бивши затворници: Да спасиш Прада
  • 20:10
    Питбули и бивши затворници: Затънал в блатото
  • 21:05
    Истории за големи котки: Царството на хищниците
  • 22:00
    Зоологическата градина: Сан Диего: Избягали гепарди
Пълна програма
  • 19:20
    Архивите на АЛФА
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Актуално
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационна емисия - (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Нашата Грузия документална поредица /5, последен епизод/
  • 19:35
    Бени и Артур документален филм
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "Приятелството"
  • 20:00
    Пет сватби игрален филм /Индия, САЩ, 2018 г./, режисьор Намрата Сингх Гуджрал, в ролите: Наргис Факри, Раджкумар Рао, Анелис Ван дер Пол, Сару Майни, Сувиндер Вики, Сана Мехра, Канди Кларк, Бо Дерек и др.
Пълна програма
  • 19:10
    PURST: Agent Binky - Season 1: A Walk in the Park
  • 19:30
    Grizzy and the Lemmings - Season 2: Target Bear
  • 19:35
    Grizzy and The Lemmings - Season 2: Northern Lights
  • 19:40
    Grizzy and the Lemmings - Season 2: Tick Tock Bear
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.4 еп.12
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Южен вятър" - сериал, с.2 еп.5
  • 21:00
    bTV Новините
  • 22:00
    Бандата на екшън: "След залеза" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Пиърс Броснан, Салма Хайек, Уди Харелсън, Дон Чийдъл, Наоми Харис, Крис Пен, Майкълти Уилямсън и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Отряд самоубийци" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Ейър, в ролите: Уил Смит, Джаред Лето, Марго Роби, Вайола Дейвис, Скот Истууд, Джай Кортни, Джей Хернандес, Кара Делавин, Лони Лин-Комън, Адеуале Акиной Агбадже, Джоуел Кинаман
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
  • 23:00
    "12 години в робство" - драма, исторически (САЩ, Великобритания, 2013), режисьор Стив Маккуин, в ролите: Чиуетел Еджиофор, Майкъл Фасбендър, Пол Джиамати, Бенедикт Къмбърбач, Брад Пит, Пол Дейно, Лупита Нионг`о, Алфри Уудард и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Преспав" - сериал, еп.61
  • 19:30
    "Селцето" - сериал, еп.6
  • 21:00
    "Татковци" - сериал, еп.2
  • 22:00
    "Фитнес" - сериал, еп.9, 10
Пълна програма
  • 19:00
    "Хотел на плажа" - сериал, еп.5
  • 20:00
    Премиера: "Легенда за синьото море" - сериал, еп.20
  • 21:20
    Премиера: "Доктор Чудо" - сериал, еп.77
  • 22:20
    "Черна птица" - сериал, еп.38
Пълна програма
  • 19:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Трансформацията
  • 19:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Разбирането
  • 19:50
    Ние мечоците: Лазер Роял
  • 20:00
    Ние мечоците: Мечешко такси
Пълна програма
  • 17:35
    "Хартиени паяци", драма, САЩ, 2020; реж. Инон Шампание, с Лили Тейлър, Стефания Лави Оуен, Пейтън Лист, Иън Нелсън, Дейвид Раше, [12+]
  • 19:25
    "Дания (2019)", комедийна драма, Великобритания, 2019; реж. Ейдриан Шерголд, с Рейф Спол, Саймън Лик, Томас У. Гейбриъелсън, Бенедикт Хансен, Стив Спиърс, [15+]
  • 21:00
    "Историята на "Криейшън Рекърдс"", биографична драма, Великобритания, 2021; реж. Ник Моран, с Юън Бремнър, Суки Уотърхаус, Томас Тургуз, Джейсън Флеминг, Джейсън Айзъкс, [18+]
  • 22:55
    "Парфюми", комедийна драма, Франция, 2020; реж. Грегори Магни, с Еманюел Девос, Грегори Монтел, Гюстав Керверн, Серхи Лопес, Зели Риксон, [12+]
Пълна програма
  • 17:50
    "Внедрени в час", екшън - комедия, САЩ, 2012; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, с Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Бри Ларсън, Дейв Франко, Роб Ригъл, [15+]
  • 19:40
    "Внедрени в час 2", екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, с Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Питър Стормър, Уайът Ръсел, Амбър Стивънс, [15+]
  • 21:30
    "Американска туршия", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Брандън Трост, със Сет Роугън, Сара Снук, Шон Уейлън, Джорма Таконе, Джоана Адлър, [15+]
  • 23:00
    "Писък", хорър - комедия, САЩ, 1996; реж. Уес Крейвън, с Дейвид Аркет, Нийв Кембъл, Кортни Кокс, Скийт Улрих, Дрю Баримор, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 21:45
    Living Golf: Iceland
Пълна програма
  • 19:00
    "Приказка за Бодрум" - сериен филм
  • 20:00
    "Амазонките" (премиера) - сериaл
  • 21:00
    "Нашата история" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    "Вятърничав" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 22:00
    "Заместникът" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена и др.
  • 23:50
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Дантела, възстановки на стари рамки, орхидеи, оси за колела
  • 19:30
    Как се прави...: Стик за лакрос/Замразени храни/Фенери/Четки за рисуване
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Из архивите
  • 21:00
    Злато в Берингово море: Епизод 12
Пълна програма
  • 18:40
    Срещи с извънземни: Пророчества
  • 19:30
    Как се прави...: Печки от лято желязо, свръхлеки самолети, снегоутъпкващи машини, гумени ластици
  • 19:55
    Как се прави...: Бръснарски столове, помпи за канали, дизелови филтри
  • 20:20
    Как се прави...: Гуми, коприна, консервация на предмети на изкуството, оборудване за гмуркане
Пълна програма
  • 19:00
    Рицар по неволя
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Къмпиране
  • 20:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 19:20
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
  • 20:05
    "Животни анархисти"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 19:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 20:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 21:00
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Часът на избора - с адв. Албена Белянова
  • 21:00
    Разследването на Валя Ахчиева - с Валя Ахчиева
Пълна програма
  • 19:00
    Триатлон: Суперлига, Малибу, обзор
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
  • 20:00
    Конен спорт: Световен шампионат в Белгия, повторение
  • 21:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио - колоездене на писта"
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 8
  • 19:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 9
  • 20:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
  • 21:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 19:05
    Sports Adventure
  • 19:35
    Fighting Fit
  • 20:45
    Extreme Fighting Championship
  • 21:35
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • 19:00
    Отчаяни съпруги, еп. 5
  • 20:00
    Отчаяни съпруги, еп. 6
  • 21:00
    Династия, еп. 11
  • 22:00
    Невероятната плейлиста на Зои, еп. 9
Пълна програма
  • 19:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 5
  • 21:05
    Бул, еп. 5
  • 22:00
    Хъдсън и Рекс, еп. 16
  • 23:00
    Военни престъпления: Ню Орлиънс, еп. 5
Пълна програма
  • 18:15
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 20:15
    "Академия за убийци I, 4 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Алексис Острандър, с Бенедикт Уонг, Бенджамин Уодсуърт, Лана Кондор, Мария Габриела Де Фария, Люк Тени, [18+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІV, 8 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Елизабет Мос, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
  • 22:00
    "Мер от Ийсттаун І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Крейг Зобъл, с Кейт Уинслет, Джулиан Никълсън, Джийн Смарт, Ангури Райс, Евън Питърсън, [15+]
Пълна програма
  • 18:50
    География на убийствата, сезон 5, еп. 8
  • 19:45
    Наполеон, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Възкресяването на Помпей, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търг в пустинята
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Непотърсен багаж
  • 20:05
    Изковани в огъня: Арбалет с камъни
  • 21:05
    Надпревара за находки: Перис винаги ще го има
Пълна програма
  • 19:20
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 20:00
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 21:20
    През планини и морета - тв поредица
  • 22:40
    Историческа възстановка
Пълна програма
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
Пълна програма
  • 18:10
    "Един не чул, друг не видял" - комедия/трилър, 1989, С Джийн Уайлдър, Ричърд Прайър, Кевин Спейси
  • 19:45
    "Гориво в кръвта" - трилър / спортен филм, 2001, на режисьора Рени Харлин, със Силвестър Сталоун, Кип Пардю.
  • 21:35
    "Шпионин по неволя" - комедия, 2001, С Джеки Чан, Ерик Тсанг, Мин Ким и др.
  • 23:00
    "Лондон" - романтична драма, 2005, С Джесика Бийл, Джейсън Стейтъм и др.
Пълна програма
  • 19:00
    20 Biggest Worldwide No.1s!
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    My Life On MTV: Katy Perry &...
  • 21:20
    MTV Diary: Pink
Пълна програма
  • 19:20
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 3
  • 20:10
    Най-страховитите животни на планетата, сезон 2, еп. 3
  • 21:00
    Големият бариерен риф: Живо съкровище, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 19:05
    Фабрика за храна
  • 19:30
    Фабрика за храна
  • 20:00
    Екстремни климатични явления
  • 21:00
    Капитулация
Пълна програма
  • 18:55
    Враждебната планета
  • 19:45
    Враждебната планета
  • 20:40
    Враждебната планета
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • 19:00
    Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) /п/
  • 19:30
    Хокей на лед: Динамо Москва - Спартак Континентална хокейна лига директно
  • 22:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 5 мач от Sofia Open, квалификации 2021 /п/
Пълна програма
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 21:30
    "Док-ток" - сериал
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Това е България" - тв пътешествие
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Милан
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    УЕФА Лига Европа и Лига на конференциите - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойни вечери: Bellator
Пълна програма
  • 19:00
    Край Босфора с Любомир Желев / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
  • 21:30
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Скорост /премиера/- автомобилно предаване
  • 20:00
    Игрален филм
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Тедерик
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Пътешествие
  • 21:00
    Дарси и Стейси: Знаеш само толкова
  • 22:00
    Дарси и Стейси: Откровени разговори: Епизод 1
Пълна програма
  • 19:00
    Българската история: Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 19:30
    Наблюдения от Травъл ТВ - Зографският манастир
  • 20:00
    Българската история - 10 успеха на българската авиация
  • 20:30
    Изкуство и култура - По пътя на художника Калин Балев
Пълна програма
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Танци с Голямата Стъпка (Episode 13)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Болница "Канън мемориал" (Episode 8)
  • 22:00
    Чудовища от планините (Series 5): Ден на гнева (Episode 7)
Пълна програма
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Танци с Голямата Стъпка (Episode 13)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Болница "Канън мемориал" (Episode 8)
  • 22:00
    Чудовища от планините (Series 5): Ден на гнева (Episode 7)
Пълна програма
  • 18:40
    Съмърсби
  • 21:00
    Победителка
  • 23:05
    Ангелски очи
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Из Близкия изток с Найджъл Слейтър, еп. 3
  • 20:00
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 3
  • 20:30
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 4
  • 21:00
    Джейми готви в Италия, еп. 8
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Classic Collabs!
  • 23:00
    Class Of 2006
Пълна програма
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 19:00
    Кости, еп. 10
  • 20:00
    Магнум, еп. 17
  • 21:00
    Светкавицата, еп. 8
  • 22:00
    Уокър, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    MADE IN INDIA
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    MADE IN INDIA
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Totally 10s!
  • 20:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    MTV Euro Top 20
  • 23:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 19:05
    "Прелюбодейци" - 20 еп.
  • 19:55
    "Съдия Джуди" - 119-121 еп.
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 2 еп.
  • 22:00
    "Да убиеш заради мъж" - 17 eп.
Пълна програма
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 19:25
    Охота в Восточной Пруссии
  • 19:55
    Оружейный клуб
  • 20:25
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 17:30
    "Маската на Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Мори Чейкин, Стюарт Уилсън и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
  • 21:00
    "Спайдърмен 2" - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
Пълна програма
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 2): Китайската нова година (Episode 11)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 11): Незабравими готвачи (Episode 8)
  • 20:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): За вкъщи: Доставки от различни страни (Episode 7)
  • 20:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): За вкъщи: Дръзки рецепти (Episode 8)
Пълна програма
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:00
    Триатлон: Суперлига, Малибу, обзор
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, първи етап, повторение
Пълна програма
  • 18:15
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 20:15
    "Академия за убийци I, 4 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Алексис Острандър, с Бенедикт Уонг, Бенджамин Уодсуърт, Лана Кондор, Мария Габриела Де Фария, Люк Тени, [18+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІV, 8 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Елизабет Мос, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
  • 22:00
    "Мер от Ийсттаун І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Крейг Зобъл, с Кейт Уинслет, Джулиан Никълсън, Джийн Смарт, Ангури Райс, Евън Питърсън, [15+]
Пълна програма
  • 19:20
    Bluey
  • 19:30
    T.O.T.S.
  • 20:00
    T.O.T.S.
  • 20:30
    T.O.T.S.
Пълна програма
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 19:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
  • 20:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
  • 21:00
    Тайните на убийствата: Разкритите тайни
  • 22:00
    Тук живее злото: Епизод 14
Пълна програма
  • 19:05
    Fitness Island: Kevin Coique
  • 19:35
    Fight Stars: Anthony Joshua
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Wladimir Klitschko
  • 20:30
    Clubland: Chelsea
Пълна програма
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Търг в пустинята
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Непотърсен багаж
  • 20:05
    Изковани в огъня: Арбалет с камъни
  • 21:05
    Надпревара за находки: Перис винаги ще го има
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни климатични явления
  • 20:00
    Капитулация
  • 21:00
    Последната битка на Хитлер
  • 22:00
    Втора световна война: Ад под водата
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.51
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 18:40
    В тъмното: Нова година - нов човек; драма, ужаси, САЩ, 2018
  • 20:20
    Праведен; сезон 3, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 21:15
    Праведен; сезон 3, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 22:05
    Стартъп; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 19:10
    Профилиране; сезон 7, епизод 7, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 20:25
    Профилиране; сезон 7, епизод 8, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 21:35
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 5, драма, САЩ, 2019
  • 22:35
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 6, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 19:15
    Неразрешени случаи: Мъж в сенките/Автостопаджията
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Томас Инфанте
  • 21:05
    Първите 48 часа: Кодексът
  • 22:00
    Премиера Невидими чудовища: Част 3: Хвани ме, ако можеш (1978-1979)
Пълна програма
  • 17:45
    Денят на изкуплението
  • 19:45
    Зората на спасението
  • 22:10
    Преследваният
Пълна програма
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Музикален пътешественик
  • 19:30
    Музикален пътешественик
  • 20:00
    Розовото фламинго
  • 21:00
    Втората световна война
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 19:00
    WSL Big Wave at Large
  • 19:30
    We Are One Ocean
  • 20:00
    Drive Thru California
  • 20:25
    Living the Van Life
Пълна програма
  • 19:00
    Ancient Apocalypse (Series 1): The Maya Civilisation (Episode 6)
  • 19:50
    Normandy '44: D-Day and the Battle for France (Series 1): D-Day (Episode 1)
  • 20:40
    The Six Queens of Henry VIII (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 21:25
    Treasures Decoded (Series 2): The Great Pyramid (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:00
    "Ключ сол" - час за класика
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Viva la Musica!"
  • 22:30
    "На стената" - шоу на Светослав Митев
Пълна програма
  • 16:50
    Aida by Verdi at the Salzburg Festival
  • 19:35
    The Orchestre de Chambre de Lausanne and Christoph Eschenbach: Haydn, Schumann
  • 21:30
    Miles Davis in Munich
  • 23:56
    Wiener Philharmoniker, Herbert Blomstedt: Honegger, Brahms
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Спартак Варна - Лудогорец Купа на България, 1/16 финали /п/
  • 20:30
    "Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22)
  • 21:00
    Формула 1: Екстра Голяма награда на Русия (2021)
  • 22:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Враца efbet Лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2021-22) директно
  • 20:00
    Футбол: Уотфорд - Нюкасъл Юнайтед Висша лига /п/
  • 22:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Уест Хям Юнайтед Висша лига /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
  • 20:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
  • 21:00
    Тайните на убийствата: Разкритите тайни
  • 22:00
    Тук живее злото: Епизод 14
Пълна програма
  • 17:40
    "Батман в началото", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Лиъм Нийсън, Кейти Холмс, Гари Олдман, [12+]
  • 20:00
    "Извън играта", спортна драма, САЩ, 2020; реж. Гавин О’Конър, с Бен Афлек, Ал Мадригал, Джанина Гаванкар, Микаела Уоткинс, Брандън Уилсън, [12+]
  • 21:50
    "Град на хълма ІІ, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Кларк Джонсън, с Кевин Бейкън, Олдис Ходж, Марк О’Брайън, Лорън И. Банкс, Джил Хенеси, [15+]
  • 22:50
    "Спектър", шпионски екшън, Великобритания, 2015; реж. Сам Мендес, с Даниъл Крейг, Кристоф Уолтц, Леа Сейду, Ралф Файнс, Моника Белучи, [12+]
Пълна програма
  • 18:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 20:15
    "Милиарди ІІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стейси Пасън, Брайън Копелман, Дейвид Левиен, Андрю Рос Соркин, с Пол Джиамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 21:05
    "Големите малки лъжи I, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [15+]
  • 22:00
    "Историята на прислужницата ІV, 8 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Елизабет Мос, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
Пълна програма
  • 19:15
    Пес Патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:15
    Ай, ай, Сантяго
  • 20:40
    Барбароните
Пълна програма
  • 19:05
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 6, Канада,САЩ, 2020
  • 19:50
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 7, Канада,САЩ, 2020
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 18:10
    Наръчник за майки и дъщери Романтичен Франция 2002
  • 19:40
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
  • 21:10
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
  • 22:00
    Блекторн Уестърн Испания , САЩ, Боливия, Франция 2011
Пълна програма
  • 18:55
    Последният легион Екшън, Приключенски Франция, Великобритания, САЩ 2006
  • 20:35
    Рисковете на любовта Романтичен Канада 2009
  • 22:00
    Адският лагер драма, ужаси САЩ 2010
  • 23:40
    Залезът на тамплиерите екшън, приключенски, драма САЩ 2019
Пълна програма
  • 18:25
    Единственият Комедия Дания 1999
  • 20:10
    Деликатност Романтичен Франция 2011
  • 22:00
    Театър "Шансония" Музикален, Драма Франция, Германия, Чехия 2008
Пълна програма
  • 17:25
    Freeride World Tour 2021
  • 19:25
    Live Recap FIM CEV Repsol 2020
  • 20:40
    Live Recap DTM eSports Championship
  • 22:50
    Burton US Open 2020
Пълна програма
  • 19:05
    Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване
  • 20:00
    Футбол: Италия - България, квалификационна среща за световно първенство
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Събота вечер с БНТ
Пълна програма
  • 19:00
    Традиция на пет хилядолетия документален филм /2001 г./
  • 19:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:30
    Нидерландска Ередивизи: Обзор 7 кръг Обзор 7 кръг повторение
  • 19:30
    ATP 250: Сан Диего повторение
  • 22:00
    Шампионска лига: Реал Мадрид - Шериф Втора среща от груповата фаза на живо
Пълна програма
  • 17:00
    NFL: Лос Анджелис Рамс - Тампа Бей Бъканиърс Лос Анджелис Рамс - Тампа Бей Бъканиърс повторение
  • 20:00
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Лас Вегас Обзор на състезанието в Лас Вегас
  • 21:00
    Световен рали шампионат: "Преди кръга" повторение
  • 22:00
    Шампионска лига: Порто - Ливърпул Втора среща от груповата фаза на живо
Пълна програма
  • 19:00
    Студио "Футбол" на живо
  • 19:45
    Шампионска лига: Шахтьор - Интер Втора среща от груповата фаза на живо
  • 21:30
    Студио "Футбол" на живо
  • 22:00
    Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Манчестър Сити Втора среща от груповата фаза на живо
Пълна програма
  • 19:00
    Копа Либертадорес: Обзор на кръга
  • 19:45
    Шампионска лига: Аякс - Бешикташ Втора среща от груповата фаза на живо
  • 22:00
    Шампионска лига: Милан - Атлетико Мадрид Втора среща от груповата фаза на живо
Пълна програма
  • 19:00
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Лесник. Своя Земля". "Верная Жена" (Продолжение)
  • 21:35
    Премьера. Андрей Чубченко, Кирилл Полухин, Кирилл Рубцов, Дмитрий Сутырин В Остросюжетном Сериале "Шеф. Возвращение". "Квартирный Вопрос", "Промежуточный Итог"
  • 23:40
    "Основано На Реальных Событиях". "Проклятие Созвездия Рака" 2- Я С.
Пълна програма
  • 19:05
    Fallout - Part 2
  • 20:20
    Strike Force Season 4 Episode 1
  • 21:10
    Strike Force Season 4 Episode 2
  • 22:00
    Only You - Episode 5
Пълна програма
  • 19:20
    ДНК 222
  • 20:10
    СРЕДЬ БЕЛА ДНЯ (РАНЬШЕ ВСЕХ) 33
  • 20:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 872
  • 21:50
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 10
Пълна програма
  • 18:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 599
  • 19:25
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 600
  • 20:15
    КАЗАКИ серия 9
  • 21:00
    КАЗАКИ серия 10
Пълна програма
  • 19:20
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 174
  • 19:45
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 175
  • 20:10
    Я ХУДЕЮ 7
  • 21:00
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК С ДМИТРИЕМ НАЗАРОВЫМ
Пълна програма
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
  • 21:00
    Вечерта на Иван Кулеков - авторско предаване
  • 22:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов - токшоу
Пълна програма
  • 19:10
    Това е Пони
  • 19:40
    Това е Пони
  • 20:00
    Къщата на Шумникови
  • 20:30
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Тенис: Тереза Мартинцова - Греет Минен (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
  • 20:40
    Тенис: Шиню Ванг - Барбора Крейчикова (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
  • 22:00
    Тенис: J&T Banka Ostrava Open, Острава - четвъртфинали (WTA 500 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    Electric 80s!
  • 23:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
Пълна програма
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    90s Biggest Ballads!
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
  • 22:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 23:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 19:10
    "Show" - музикална програма
  • 19:30
    "Hot" - новите хитове
  • 19:40
    "Playlist" - музикална програма
  • 20:00
    "Showtime" - музикална мозайка
Пълна програма
  • 18:00
    Достоевски
  • 20:00
    Любовна терапия
  • 22:00
    Другарят Дракула
Пълна програма
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:50
    Бизнесът
  • 20:55
    Шоубизнес
Пълна програма
  • 18:50
    Долина на наводнения и пожари 1
  • 19:40
    Нападение и защита 1
  • 20:05
    Нападение и защита 1
  • 20:30
    Нападение и защита 1
Пълна програма
  • 18:00
    Синът на Бащата на народите
  • 20:00
    Такси
  • 22:00
    Човешки капитал
Пълна програма
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Music Bash
  • 22:00
    Music Bash
Пълна програма
  • 19:00
    CAPE EPIC 2019, EP 5
  • 19:30
    CAPE EPIC 2019, EP 6
  • 20:00
    GP RACING 2019, EP 28
  • 20:30
    GP RACING 2019, EP 29
Пълна програма
  • 19:00
    Rihanna - Live at Made in America
  • 20:30
    Portugal. The Man - Sesiones - Alejandro Franco
  • 21:15
    Haim - Live at Main Square Festival 2013
  • 21:59
    Maroon 5 - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 18:00
    Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin
  • 20:15
    InterMezzo
  • 22:00
    Renaud Capucon, Alexandre Kantorow and Victor Julien-Laferriere play Tchaikovsky
  • 22:45
    Bomsori Kim and Jean-Paul Gasparian at Gstaad: Beethoven, Brahms and Szymanowski
Пълна програма
  • 19:00
    Нагоре с краката (Series 1): Гаражни планове (Episode 3)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 8): Грозният басейн става елегантен (Episode 4)
  • 20:30
    Кралете на басейните (Series 8): Басейн на мечтите (Episode 5)
  • 21:00
    Преобразяване на родния град (Series 1): Най-дългият бар в Алабама (Episode 3)
Пълна програма
  • 17:55
    Obsession crime, romance, classic, art Italy 1942
  • 20:10
    Toll Bar drama Kazakhstan 2015
  • 21:10
    The African Queen adventure, drama, romance, war USA, UK 1951
  • 22:55
    Stalker sci-fi Soviet Union 1979
Пълна програма
  • 16:45
    Esports Balkan League
  • 20:00
    Stream Nation - Detroit Become Human
  • 21:05
    Esports - CS:GO
  • 22:50
    Stream Nation - Call of Duty
Пълна програма
  • 19:15
    Ночь в музее
  • 19:25
    Города и веси
  • 19:35
    Художественный фильм
  • 20:45
    30 лет Независимости
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Мач 6 Sofia Open 2021, първи кръг директно
  • 20:00
    Тенис: Мач 7 Sofia Open 2021, първи кръг директно
  • 22:00
    Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22)
  • 22:30
    Футбол: Обзор на къга Карабао къп /п/
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
EPIC Drama 19:45
Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
НТВ-МИР 19:45
Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
Viasat History 19:50
Повратна точка, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 19:25
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 642
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Челси - Норич Сити Висша лига /п/
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байер Леверкузен - Карлсруе Купа на Германия (2021-22) директно
Eurosport 2 19:30
Автомобилизъм: "Колела и токчета"
MAX Sport 3 19:30
Серия А: Удинезе - Верона на живо

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
MGM 19:50
"Еволюция" - фантастична комедия, САЩ, 2001, С Джулиан Муур, Дейвид Духовни
AXN 20:00
Новобранецът; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}