ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Семена от древността - филм
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 05:20
    Нощна смяна; сезон 4, епизод 8, драма, САЩ, 2017
  • 06:00
    Нощна смяна; сезон 4, епизод 9, драма, САЩ, 2017
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:35
    Щитът; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 05:30
    Зоологическата градина: Новото момиче в квартала
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 6
  • 07:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Приятели за цял живот
  • 07:48
    В аквариума: Терариум за скорпиони
Пълна програма
  • 04:00
    "Добро утро, българи" - (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 05:30
    Откакто свят светува предаване за фолклор /БНТ 2 София/избрано/п/
  • 06:00
    Туризъм.бг /п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:30
    Фокусничката Лили тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 05:50
    Mighty Mike - Season 1: Photobombed!
  • 06:00
    Taffy - Season 1: No Strings Attached
  • 06:05
    Taffy - Season 1: The Highest Bidder
  • 06:10
    Taffy - Season 1: I Now Pronounce You Dog and Cat
Пълна програма
  • 05:15
    "Чък" - сериал, с.2 еп.5
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.13 - 16
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.5
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.6
Пълна програма
  • 03:45
    "Лидер от затвора" - криминален, трилър (САЩ, 2017), режисьор Рик Роман Уо, в ролите: Николай Костер-Валдау, Лейк Бел, Джон Бърнтол, Джефри Донован, Евън Джоунс и др. [16+]
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.3 еп.3, 4
  • 08:00
    "Аз съм легенда" - фантастика, трилър (САЩ, 2007), режисьор Франсис Лорънс, в ролите: Уил Смит, Сали Ричардсън, Алис Брага, Уилоу Смит, Чарли Тахан, Джеймс Маккоули, Ейприл Грейс и др.
  • 10:00
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.3 еп.5, 6
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.115
  • 07:00
    "Круд" /п./ - сериал, анимация
  • 07:30
    "Круд" - сериал, анимация, еп.1, 2
Пълна програма
  • 05:00
    "Горещи сърца" - сериал
  • 06:00
    "Легенда за синьото море" - сериал
  • 07:30
    "Опасно изкушение" - сериал, еп.41
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
Пълна програма
  • 05:55
    Бен 10: Колела на късмета
  • 06:05
    Бен 10: Топлината на мига
  • 06:15
    Бен 10: Вин в раздвоение
  • 06:25
    Бакуган
Пълна програма
  • 05:15
    "Аурора (2019)", романтична комедийна драма, Финландия, 2019; реж. Мия Терво, с Мимоза Виламо, Амир Ескандари, Риа Катайа, Чике Оханве, Хану-Пека Бьоркман, [12+]
  • 07:00
    "Лято с мама", комедия, Великобритания, 2019; реж. Саймън Бърд, с Моника Долан, Ърл Кейв, Роб Брайдън, Тамзин Грейг, Алис Лоу, [12+]
  • 08:30
    "Хартиени паяци", драма, САЩ, 2020; реж. Инон Шампание, с Лили Тейлър, Стефания Лави Оуен, Пейтън Лист, Иън Нелсън, Дейвид Раше, [12+]
  • 10:30
    "Офицери и пешки", драма, САЩ, 2007; реж. Робърт Редфорд, с Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Том Круз, Майкъл Пеня, Андрю Гарфийлд, [15+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Черната птица", драма, САЩ, 2019; реж. Роджър Мичъл, със Сюзън Сарандън, Кейт Уинслет, Миа Васиковска, Линдзи Дънкан, Сам Нийл , [12+]
  • 07:00
    "Дарбата (2019)", музикална драма, Канада, 2019; реж. Клод Лалонд, с Патрик Стюарт, Кейти Холмс, Джанкарло Еспозито, Дрю Дейвис, Катрин Сен Лоран, [12+]
  • 08:40
    "На лов", криминална комедийна драма, Холандия, 2019; реж. Ехе Шанга, с Тибор Лукач, Барт Слегерс, Стефани Ван Леерсум, Патрик Стооф, Даниел Ван Вейк, [15+]
  • 10:25
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Quest's World of Wonder: Copenhagen
  • 06:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 06:45
    World Sport: Monday, September 27, 2021
  • 07:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 00:40
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Алфа Ромео 164L от 1991 г.
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Chevy Corvair от 1963
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Lamborghini Urraco
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Най-доброто от "Да продадеш колата си"
Пълна програма
  • 05:48
    Как се прави...: Сауни, асансьори за инвалидни колички
  • 06:12
    Как се прави...: Пиана, знамена
  • 06:36
    Как се прави...: Маслени лампи, шоколад с мента
  • 07:00
    Как се прави...: Играчки за детски площадки замразени палачинки, естествена гума
Пълна програма
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Финиъс и Фърб
  • 06:25
    Финиъс и Фърб
  • 06:50
    ЧУДОТВОРНИТЕ ТАЙНИ
Пълна програма
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
  • 06:30
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:30
    България на живо - с Иво Божков
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Сидни 2000"
  • 07:30
    Тенис: Ролан Гарос, обзор
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Висла, повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия, MXGP, второ състезание, повторение
  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 09:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Италия, MX2, първо състезание, повторение
Пълна програма
  • 05:35
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 8
  • 06:00
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 9
  • 06:25
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 10
  • 07:05
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 05:10
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:10
    Следващият топмодел на Америка, еп. 5
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 7
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 8
  • 06:50
    Това сме ние, еп. 17
Пълна програма
  • 04:20
    Убийства в Мидсъмър, еп. 5
  • 06:00
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 16
  • 06:45
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 17
  • 07:35
    Хароу, еп. 2
Пълна програма
  • 05:25
    "Спускане (2020)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Нат Факсън, Джим Раш, с Джулия Луис-Драйфус, Уил Ферел, Зак Уудс, Зоуи Чао, Миранда Ото, [12+]
  • 07:00
    "Мулан (2020)", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Ники Каро, с Лю Ифей, Дони Йен, Гонг Ли, Джет Ли, Джейсън Скот Лий, [12+]
  • 09:00
    "Денят на независимостта", драма - фантастика, САЩ, 1996; реж. Роланд Емерих, с Уил Смит, Бил Пулман, Джеф Голдблум, Мери МакДонъл, Джъд Хърш, [12+]
  • 11:25
    "Мия и белият лъв", приключенски - семеен, Франция, 2018; реж. Жил де Местр, с Дания Де Вилие, Мелани Лоран, Лангли Къркууд, Райън Мак Ленан, Тор, [7+]
Пълна програма
  • 05:50
    Възкресяването на Помпей, сезон 1, еп. 1
  • 06:40
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
  • 07:30
    Военни заводи, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Бандата на Джеси Джеймс възкръсва
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Принс в заложната къща
  • 07:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 07:55
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
Пълна програма
  • 05:20
    През планини и морета - тв поредица
  • 06:40
    Историческа възстановка
  • 08:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 38 еп.
  • 08:40
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 05:55
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
  • 08:00
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:15
    "Джейсън Х" - екшън ужаси, 2001, С Кейн Ходър, Лиза Райдър др.
  • 07:05
    "Звездите отблизо"
  • 07:30
    "Отмъщението на "нитроманиаците" - детски спортен филм на режисьора Масанек, 2015, с Георг Зулцер, Мая Лаутербах.
  • 08:55
    "Да пропуснеш Коледа" - игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Джейми Лий Къртис.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2015
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV Diary: Enrique Iglesias
Пълна програма
  • 05:10
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 8
  • 06:05
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 9
  • 06:25
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 9
  • 06:55
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 15
Пълна програма
  • 05:35
    Произведено за ден
  • 06:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 06:20
    Претопяване
  • 06:45
    Господари на войната
Пълна програма
  • 05:45
    Невъзможни кучета: Втори шанс
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:45
    Дивите 24 часа
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: Витяз - СКА Континентална хокейна лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Тернана - СПАЛ Серия Б на Италия /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Тенерифе - Уникаха Лига Ендеса /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 06:40
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Брюж - ПСЖ
Пълна програма
  • 05:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 06:30
    Документален филм
  • 07:30
    Дискусионно студио / повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Пати-Ан
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Епизод 1
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Епизод 2
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Да бдим над терасите
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Италия - Наследството
  • 06:30
    Изкуство и култура - Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 07:00
    Искам да съм там: Димитровград - Осъществената мечта
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Трикът на Валенда и още загадки (Episode 9)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Издирване на съкровището на Форест Фен (Episode 5)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Проблеми в Дивия Запад и други загадки (Episode 4)
  • 08:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Съобщение в бутилка (Episode 7)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Трикът на Валенда и още загадки (Episode 9)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Издирване на съкровището на Форест Фен (Episode 5)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Проблеми в Дивия Запад и други загадки (Episode 4)
  • 08:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Съобщение в бутилка (Episode 7)
Пълна програма
  • 05:20
    Макс
  • 07:55
    Виновен по подозрение
  • 09:40
    Почти известни
  • 12:00
    Клиентът
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Даяна Ястремска - Сара Ернани (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    "Крепост Букелон - археологически открития 2018 г." - II част, документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Джейми готви в Италия, еп. 7
  • 06:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 17
  • 06:55
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 8
  • 07:15
    Пиршествата на Мигел, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2006
Пълна програма
  • 05:06
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 06:27
    Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
  • 08:00
    Рицарят Тренк Анимация, Приключенски, Семеен 2015
  • 09:35
    Ронал Варварина Анимация, Приключенски, Комедия 2011
Пълна програма
  • 05:30
    Всичко е под контрол, еп. 10
  • 06:00
    Всичко е под контрол, еп. 11
  • 06:20
    Кости, еп. 7
  • 07:10
    Кости, еп. 8
Пълна програма
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Girls Of The 00s: Biggest Hits!
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    MTV Euro Top 20
Пълна програма
  • 05:25
    "В бойна готовност" - 1 еп.
  • 06:10
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 1 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 122 и 123 еп.
  • 07:50
    "Прелюбодейци" - 20 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 05:40
    Беларусь: в поисках хорошего клева
  • 06:05
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 06:35
    Сам себе охотник
  • 07:00
    Сомы Европы
Пълна програма
  • 00:00
    "Камшичен удар" - драма с уч. на Майлс Телър, Джей Кей Симънс, Пол Рейзър и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 11
  • 07:00
    "Изпеченo убийствo: Само десерт" - мистери с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др. /п/
  • 08:40
    "Последният богатир" - приключенски филм с уч. на Виктор Хориняк, Мила Сивацкая, Екатерина Вилкова, Константин Лавроненко, Елена Яковлева и др. /п/
Пълна програма
  • 05:40
    Режи! (Series 35): Битка с кореноплодните (Episode 4)
  • 06:20
    Режи, Джуниър! (Series 3): Я да мълчиш (Episode 12)
  • 07:00
    Фермерско меню (Series 1): Парти преди раждането (Episode 3)
  • 07:20
    Фермерско меню (Series 1): Любими китайски рецепти (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Загадките на Блу
  • 06:45
    Рогат отряд
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, мъже, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Сидни 2000"
  • 07:30
    Тенис: Ролан Гарос, обзор
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Висла, повторение
Пълна програма
  • 05:25
    "Спускане (2020)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Нат Факсън, Джим Раш, с Джулия Луис-Драйфус, Уил Ферел, Зак Уудс, Зоуи Чао, Миранда Ото, [12+]
  • 07:00
    "Мулан (2020)", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Ники Каро, с Лю Ифей, Дони Йен, Гонг Ли, Джет Ли, Джейсън Скот Лий, [12+]
  • 09:00
    "Денят на независимостта", драма - фантастика, САЩ, 1996; реж. Роланд Емерих, с Уил Смит, Бил Пулман, Джеф Голдблум, Мери МакДонъл, Джъд Хърш, [12+]
  • 11:25
    "Мия и белият лъв", приключенски - семеен, Франция, 2018; реж. Жил де Местр, с Дания Де Вилие, Мелани Лоран, Лангли Къркууд, Райън Мак Ленан, Тор, [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
  • 07:00
    Mickey Mouse Clubhouse
Пълна програма
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
  • 06:20
    Загадките на Блу
  • 06:45
    Рогат отряд
Пълна програма
  • 05:30
    За кого съм се оженил?: Пожар в хола
  • 06:00
    За кого съм се оженил?: Двоен живот
  • 06:30
    За кого съм се оженил?: Заслепен от любов
  • 07:00
    Да разкриеш убийство: Убиецът в леглото ми
Пълна програма
  • 05:50
    Football Dreams: Episode 60
  • 06:45
    Football Dreams: Episode 61
  • 07:40
    The Road to Wembley: Spain
  • 08:05
    Clubland: Sevilla FC
Пълна програма
  • 05:55
    Спецове в заложната къща: Бандата на Джеси Джеймс възкръсва
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Принс в заложната къща
  • 07:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 07:55
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
Пълна програма
  • 05:45
    Господари на войната
  • 06:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада
  • 08:00
    Аляска: Следващото поколение
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Zoom In-2020; сезон 1, епизод 6, 2020
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 6, епизод 7, риалити, спорт, Унгария, 2020
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:20
    Първите 48 часа: Тайни и лъжи
  • 06:10
    Часовете преди убийство: Няма ненаказано добро
  • 07:00
    Първите 48 часа: Тайни и лъжи
  • 08:00
    Първите 48 часа: Съседката
Пълна програма
  • 05:50
    Двойно преследване
  • 07:45
    Ото е носорог
  • 09:20
    Въображаеми престъпления
  • 11:25
    Стано
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:50
    Музикална пауза
  • 06:00
    Новини
  • 06:10
    Зоологика - п
  • 06:40
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 05:30
    Пътят на юг
  • 06:00
    Щастие в чиния
  • 07:00
    Вътрешен лед: Прекосяване на Гренландия
  • 08:00
    Около света в 80 острова 3
Пълна програма
  • 06:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:30
    Living the Van Life
  • 06:10
    Microdose
  • 06:30
    Snowchef Japan
  • 07:00
    Camp Woodward 10
Пълна програма
  • 05:20
    Mysteries at the Museum (Series 12): North Pole Expedition and More (Episode 13)
  • 06:00
    Museum Secrets (Series 2): Inside the American Museum of Natural History (Episode 1)
  • 07:00
    Rock The Park (Series 4): San Juan National Forest (Episode 8)
  • 07:20
    Rock The Park (Series 4): Katmai: Return To The Valley of 10,000 Smokes (Episode 9)
Пълна програма
  • 04:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура (п.)
  • 06:00
    "Паневритмия"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 05:37
    Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montreal
  • 06:47
    Eric Legnini Trio with Thomas Dutronc & Hugh Coltman - Jazz a Vienne
  • 07:47
    Michel Portal, Jeff Ballard, Kevin Hays - Jazz sous les pommiers
  • 08:50
    Richard Galliano: 50 years at Salle Gaveau
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Спартак Варна - Хебър Втора професионална лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Пирин - Черно море efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Локомотив София - Славия efbet Лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Бърнли Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Евертън - Норич Сити Висша лига /п/
Пълна програма
  • 05:30
    За кого съм се оженил?: Пожар в хола
  • 06:00
    За кого съм се оженил?: Двоен живот
  • 06:30
    За кого съм се оженил?: Заслепен от любов
  • 07:00
    Да разкриеш убийство: Убиецът в леглото ми
Пълна програма
  • 05:10
    "Румънската кралица Мария", историческа драма, Румъния, 2019; реж. Алексис Кахил, Брижит Дродлоф, с Роксана Лупу, Даниел Плиер, Ричард Елфин, Патрик Дрюри, Каролайн Лонк, [15+]
  • 07:00
    "Виктор и Валентино ІІ, 17 еп.", анимация, САЩ, 2019, [7+]
  • 07:15
    "Класова борба", комедийна драма, Франция, 2019; реж. Мишел Льоклер, с Лейла Бехти, Едуар Баер, Рамзи Бедия, Том Леви, Бая Касми , [12+]
  • 09:00
    "Акаса, моят дом", документален, Румъния, 2020; реж. Раду Чорничук, [12+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Смяна в плана ", политическа драма, САЩ, 2012; реж. Джей Роуч, с Джулиан Мур, Уди Харелсън, Ед Харис, Рон Ливингстън, Питър МакНикъл, Сара Полсън, Джейми Шеридан, [12+]
  • 07:00
    "Двете страни на чудесата", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2020; реж. Бренда Чапман, с Анджелина Джоли, Дейвид Ойелово, Кийра Чанса, Джордан Наш, Гугу Мбата-Роу, [12+]
  • 08:35
    "Вечната музика", драма, САЩ, 2004; реж. Ъруин Уинклър, с Кевин Клайн, Ашли Джъд, Джонатaн Прайс, Кевин МакНоли, , [12+]
  • 10:40
    "На ръба на утрешния ден", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Дъг Лаймън, с Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Ноа Тейлър, [12+]
Пълна програма
  • 05:40
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
  • 06:45
    Пес Патрул
Пълна програма
  • 05:40
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 06:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 07:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 2, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 04:40
    Търговия с плът, част 2 Трилър САЩ 2005
  • 06:20
    Ерик в страната на насекомите Семеен Белгия, Холандия 2004
  • 08:00
    Доскоро, Червена шапчице! Семеен Канада, Унгария 1989
  • 09:35
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
Пълна програма
  • 04:20
    На границата на смъртта трилър, романтичен Обединено Кралство, Австралия  2007
  • 06:00
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 07:50
    Херкулес Драма САЩ 2004
  • 09:10
    Херкулес Драма САЩ 2004
Пълна програма
  • 04:45
    Преди да кажеш "Да" Комедия, Драма САЩ 2009
  • 06:25
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 07:50
    Писмописецът Семеен САЩ 2011
  • 09:15
    Променливи басни: Костенурка срещу заек Анимация САЩ 2008
Пълна програма
  • 05:15
    Live Recap FISE Montpellier, France 2019
  • 06:50
    FIM Trial GP World Championship 2021
  • 07:25
    Gearing Up 2021
  • 08:05
    Sailing To Tokyo 2021
Пълна програма
  • 05:10
    Колоездачна обиколка на Германия обзор
  • 06:00
    Ветроходство: Гран при на Франция обзорна програма
  • 06:30
    Световно първенство по футзал: четвъртфинална среща
  • 08:00
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /8 епизод/
Пълна програма
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
  • 11:00
    Култура.БГ
Пълна програма
  • 05:30
    ATP 250: Сан Диего на живо
  • 07:30
    Trans World Sport повторение
  • 08:00
    Евро Волейбол: Полша - Сърбия, среща за трето място Европейско първенство, мъже повторение
  • 09:30
    Trans World Sport повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Голф: Ryder Cup Трети ден повторение
  • 06:00
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино Състезание за Голямата награда на Сан Марино повторение
  • 08:00
    Спидуей 2021г.: Второ полуфинално състезание за Купата Нациите Второ полуфинално състезание за Купата Нациите повторение
  • 10:15
    Trans World Sport повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Серия А: Каляри - Емполи повторение
  • 06:00
    Серия А: Болоня - Дженоа повторение
  • 08:00
    Копа Судамерикана: Брагантино - Либертад Първи полуфинал повторение
  • 10:00
    Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Нешвил Чикаго Файър - Нешвил повторение
Пълна програма
  • 03:30
    Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Палмейрас Втори полуфинал на живо
  • 06:00
    Ла Лига: Алавес - Атлетико Мадрид повторение
  • 08:00
    Ла Лига: Валенсия - Атлетик Билбао повторение
  • 10:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Вадим Андреев, Алексей Матошин, Ольга Куликова, Сергей Ярмолюк В Детективном Сериале "Второй Убойный - 2". "Приступ", "Незваный Гость"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
Пълна програма
  • 05:40
    Indecency
  • 07:00
    Fallout - Part 1
  • 08:15
    Fallout - Part 2
  • 09:30
    Fallen Empire - Part 1
Пълна програма
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 238
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 226
  • 07:20
    ДНК 223
  • 08:10
    ОСНОВАНО НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 147
Пълна програма
  • 05:50
    ГОРЮНОВ серия 5
  • 06:35
    ГОРЮНОВ серия 6
  • 07:20
    КАЗАКИ серия 5
  • 08:05
    КАЗАКИ серия 6
Пълна програма
  • 05:20
    МАЛЬЦЕВА - 67
  • 06:00
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК С ДМИТРИЕМ НАЗАРОВЫМ
  • 06:40
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 227
  • 07:25
    КУЛИНАРНЫЙ ПОЕДИНОК 228
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
  • 06:45
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 06:30
    Тенис: Каролина Мухова - Белинда Бенчич (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Нурия Парисас Диас - Марина Заневска (BNP Paribas Poland Open, Гдиня; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 09:30
    Тенис: Катаржина Кава - Катерина Козлова (BNP Paribas Poland Open, Гдиня; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 12:30
    Тенис: J&T Banka Ostrava Open, Острава (WTA 500 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Top 50 Videos That Defined The 90s
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Swedish House Mafia & Beyond!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:30
    "Beauty" - музика за настроение
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • 04:00
    Безумна любов
  • 06:00
    Аритмия
  • 08:00
    Търговският пътник
  • 10:00
    Петър Първи. Завещанието
Пълна програма
  • 05:30
    Другото лице /п/
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
  • 07:15
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 05:40
    Павиани: Законите на стадото 1
  • 06:30
    Лято в Аляска
  • 07:20
    Борба за превъзходство
  • 07:45
    Борба за превъзходство
Пълна програма
  • 04:00
    Съседката
  • 06:00
    Лекар в провинцията
  • 08:00
    Край на залаганията
  • 10:00
    Синът на Бащата на народите
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Electric Jam
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 17
  • 06:00
    GP RACING 2019, EP 29
  • 06:30
    GP RACING 2019, EP 30
  • 07:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 26
Пълна програма
  • 04:00
    Peter Gabriel - Classic Album: So
  • 07:00
    Fall Out Boy - Fall Out Boy - Live in Arizona
  • 07:56
    The Struts - Main Square Festival 2016
  • 08:51
    Steve Aoki - Steve Aoki
Пълна програма
  • 04:37
    Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ekaterinburg academic State Opera
  • 06:14
    InterMezzo
  • 07:00
    Michel Dalberto: Schubert in Gstaad
  • 08:15
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Berg, Beethoven
Пълна програма
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 3): От занемарен до най-изключителен басейн (Episode 10)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 3): Водна пързалка в рая (Episode 11)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Приключение на Андерсън Айлънд (Episode 6)
  • 07:00
    Живот на Бахамите (Series 1): Любимият дом в Абако (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    The Secret Agent classic, art, comedy, drama, mystery, romance, thriller UK 1936
  • 07:25
    Blue drama, fantasy USA 2017
  • 07:35
    The War is Over drama Switzerland, Macedonia 2010
Пълна програма
  • 05:15
    Stream Nation - Unravel 2
  • 06:15
    Gametoon Spotlight
  • 06:30
    Stream Nation - GRIS
  • 07:45
    Stream Nation - Fortnite
Пълна програма
  • 05:55
    Имею право
  • 06:00
    Музыкальные клипы
  • 07:00
    Новости
  • 07:15
    А как там дома? Донбасс
Пълна програма
  • 04:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Тенис: Мач 2 Sofia Open 2021, първи кръг /п/
  • 10:00
    Тенис: Мач 3 Sofia Open 2021, първи кръг /п/
  • 12:00
    Тенис: Мач 4 Sofia Open 2021, първи кръг директно
Пълна програма

Сериали

bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.21, 22
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал, с.14 еп.14
EPIC Drama 06:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2012

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона
НТВ Сериал 06:25
МЕЧ-2 серия 13

Всички предавания

Филми

Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Cinemax 2 06:40
"Ганеф", късометражна драма, Великобритания, 2020; реж. Марк Розенблат, с Изабела Джеванска, Софи Макшера, Дани Шайнман, Лидия Уилсън, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}