ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Музика безкрай музикално шоу
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.52
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити, сезон 3
  • 22:30
    "Братя" (премиера) - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Ангели в бяло - медицински сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:15
    Джак Айриш - криминална драма
Пълна програма
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Цитати на деня
Пълна програма
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 20:05
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 21:00
    Трагедията на общите блага; сезон 1, епизод 5, драма, научна фантастика, Австралия, 2019
  • 22:00
    Трагедията на общите блага; сезон 1, епизод 6, драма, научна фантастика, Австралия, 2019
Пълна програма
  • 19:15
    В аквариума: Епизод 18
  • 20:10
    В аквариума: Епизод 19
  • 21:05
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 6
  • 22:00
    Моята котка от Ада: Страховита опашка
Пълна програма
  • 19:20
    Архивите на АЛФА
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Актуално
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационна емисия (п)
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /1 и 2 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "Лъвът и враната"
  • 20:00
    Брат мой, Каин "игрален филм /САЩ, 2017 г./, режисьор Марк Джийн, в ролите: Шенае, Граймс, Бийч, Шон Фейрис, Кирстън Камърфорд,
  • 21:30
    Смяна на местата семейно шоу /избрано/
Пълна програма
  • 19:35
    Grizzy and The Lemmings - Season 2: Elementary Lemmings
  • 19:40
    Grizzy and The Lemmings - Season 2: Bear Sitter
  • 20:00
    Alice & Lewis - Season 1: Merry Qweensmas
  • 20:10
    Alice & Lewis - Season 1: The Cuckoo Hunt
Пълна програма
  • 19:00
    Студио "Шампионска лига"
  • 19:45
    ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига, групова фаза 2 кр.: Аталанта - Йънг Бойс
  • 21:45
    Студио "Шампионска лига"
  • 22:00
    ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига, групова фаза 2 кр.: Ювентус - Челси
Пълна програма
  • 19:00
    "Косвена красота" - драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Франкел, в ролите: Уил Смит, Кийра Найтли, Кейт Уинслет, Едуард Нортън, Хелън Мирън, Наоми Харис, Майкъл Пеня, Енрике Мърсиано и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Х-Мен 2" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
  • 23:30
    "Човекът, който знаеше твърде много" - трилър, драма (САЩ, 1956), режисьор Алфред Хичкок, в ролите: Джеймс Стюарт, Дорис Дей, Бренда де Банзи, Бърнард Майлс, Ралф Труман, Хилари Брук и др.
Пълна програма
  • 19:30
    "Селцето" - сериал, еп.7
  • 21:00
    "Татковци" - сериал, еп.3
  • 22:00
    "Фитнес" - сериал, еп.11, 12
  • 23:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.3 еп. еп.9, 10
Пълна програма
  • 19:00
    "Хотел на плажа" - сериал, еп.6
  • 20:00
    "Влад" - сериал, еп.1
  • 21:20
    Премиера: "Доктор Чудо" - сериал, еп.78
  • 22:20
    "Черна птица" - сериал, еп.39
Пълна програма
  • 19:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Майсторът
  • 19:50
    Ние мечоците: По реката
  • 20:00
    Ние мечоците: Мачът
  • 20:10
    Ние мечоците: Горски рейнджъри
Пълна програма
  • 19:30
    "Големият фен", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Робърт Сийгъл, с Патън Осуалт, Кевин Кориган, Майкъл Рапапорт, Марсия Джийн Къртц, Мат Сервито, [15+]
  • 21:00
    "Вечеря в Америка", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Адам Римайър, с Кайл Галнър, Емили Скегс, Пат Хийли, Грифин Глък, Леа Томпсън, [15+]
  • 22:55
    "Генезис ", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2010; реж. Кристофър Нолан, с Леонардо ДиКаприо, Кен Уатанабе, Джоузеф Гордън-Левит, Марион Котийар, Елън Пейдж, [12+]
Пълна програма
  • 18:35
    "Последно обаждане (2019)", драма, САЩ, 2019; реж. Гавин Майкъл Буут, с Дейвид Уилкинс, Сара Буут, Мат Маенпаа, [12+]
  • 19:55
    "Мечтаната земя", драма, Канада, 2019; реж. Саня Живкович, с Миряна Джокович, Нина Кири, Даниел Каш, Ричард Кларкин, Сара Дикинс, [12+]
  • 21:30
    "Децата бягат", драма, Германия, 2020; реж. Барбара От, с Янис Нивьохнер, Лена Тронина, Елин Дьонст, Джузепе Бонвисуто, Карол Шулер, [18+]
  • 23:20
    "Инстинкт (2019)", психологическа драма, Нидерландия, 2019; реж. Халина Рейн, с Карис Ван Хаутен, Маруан Кензари, Мари-Мей Ван Зуйлен, Пиетер Ембрехтс, Ариан Шлутер, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
  • 21:45
    Living Golf: Iceland
Пълна програма
  • 19:00
    "Приказка за Бодрум" - сериен филм
  • 20:00
    "Амазонките" (премиера) - сериaл
  • 21:00
    "Нашата история" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    "Вятърничав" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 22:00
    "Анаконда" - трилър с уч. на Джон Войт, Дженифър Лопес, Ерик Столц, Оуен Уилсън, Айс Кюб и др.
  • 23:50
    "Агентите на ЩИТ" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Акумулатори/ Консервени кутии/ Оптически лещи
  • 20:00
    Да продадеш колата си: Pontiac GTO: Чикаго
  • 21:00
    Трима мъже на четири колела: Ягуар XJ220
  • 21:30
    Трима мъже на четири колела: Хотрод "Противен навик"
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Въглеродни нишки, възстановяване на стари рамки, орнаменти за предни капаци
  • 19:55
    Как се прави...: Подложки за рязане и кутии за инструменти, близалки, училищни автобуси
  • 20:20
    Как се прави...: Шкурки, триизмерни модели на терени, високоскоростни навиващи се врати
  • 20:45
    Как се прави...: Пресовано стъкло, покривала за пикапи, прежда от алпака, ножове
Пълна програма
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Къмпиране
  • 20:30
    Домът на Рейвън
  • 21:00
    Домът на Рейвън
Пълна програма
  • 19:20
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа"
  • 20:05
    "Животни анархисти"
  • 20:10
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 19:00
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 20:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 21:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 22:00
    България на живо - с Иво Божков
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио - тенис"
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, втори етап, повторение
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, втори етап, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Стрелба с лък: Световна купа, Янктън, компаунд, директно
  • 20:15
    Автомобилизъм: Суперкупа на Порше, обзор на сезона
  • 20:45
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, втори етап, повторение
  • 21:25
    Голф: "Голф ТВ"
Пълна програма
  • 18:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 10
  • 19:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 11
  • 20:25
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 5
  • 21:10
    Огромни инженерни грешки, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 19:35
    Fighting Fit
  • 20:45
    Extreme Fighting Championship
  • 21:35
    Nitro World Games: All Access
  • 22:00
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • 19:00
    Отчаяни съпруги, еп. 7
  • 20:00
    Отчаяни съпруги, еп. 8
  • 21:00
    Династия, еп. 12
  • 22:00
    Невероятната плейлиста на Зои, еп. 10
Пълна програма
  • 19:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 6
  • 21:05
    Бул, еп. 6
  • 22:00
    Кръгът Блечли, еп. 1
  • 23:00
    Военни престъпления: Ню Орлиънс, еп. 6
Пълна програма
  • 18:45
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
  • 21:00
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
  • 23:30
    "Сцени от един семеен живот I, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
Пълна програма
  • 18:50
    География на убийствата, сезон 5, еп. 9
  • 19:45
    Наполеон, сезон 1, еп. 2
  • 20:55
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Вечният Помпей
Пълна програма
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Враг на врага
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пожар в дупката
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч боа-занде
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Нека залогът бъде с теб
Пълна програма
  • 19:20
    С въдица в ръка - тв поредица, трети сезон, 34 еп.
  • 20:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 21:20
    Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
  • 22:40
    Традиции и обичаи
Пълна програма
  • 19:35
    "Приключенията на Чък и приятели"
  • 19:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 20:20
    "Томас и приятели"
  • 20:45
    "Отряд "Чопм"
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синемаскоп
Пълна програма
  • 19:10
    "Робин Худ: Принцът на крадците" - приключенски филм, САЩ / Великобритания, 1991, с Кевин Костнър, Морган Фрийман.
  • 21:25
    "Заветът" - ужаси, 2006, Със Стивън Стрейт, Лаура Рамзи, Тейлър Кич
  • 23:00
    "Дракула на Брам Стоукър" -ужаси, трилър, САЩ, 1992, Реж.Франсис Форд Копола, С Гари Олдман, Уинона Райдър, Киану Рийвс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Ella Mai's R+B Anthems
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    MTV Diary: Enrique Iglesias
  • 21:20
    MTV Diary: Avril Lavigne
Пълна програма
  • 19:15
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 4
  • 20:05
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 5
  • 21:00
    Големият бариерен риф: Живо съкровище, сезон 1, еп. 3
  • 21:50
    Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 19:30
    Фабрика за храна
  • 20:00
    Екстремни климатични явления
  • 21:00
    Пътят на бурята
  • 22:00
    Надигаща се буря
Пълна програма
  • 18:55
    Животински боен клуб
  • 19:45
    Сесил: Наследството на царя
  • 20:40
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка с животни
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • 19:30
    Хокей на лед: СКА - Трактор Континентална хокейна лига директно
  • 22:00
    Професионална борба: "Първична сила" предаване на WWE (2021)
  • 23:00
    Тенис: Индивидуално - Maч 3 мач от Sofia Open, квалификации 2021 /п/
Пълна програма
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 21:30
    "Док-ток" - сериал
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 19:30
    "Гласовете на България" - тв алманах
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
  • 20:10
    "Фен Клуб" - нон-стоп хитове
  • 21:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 19:00
    Студио УЕФА Шампионска лига
  • 19:45
    ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Зенит - Малмьо
  • 22:00
    ПРЯКО, УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Виляреал
Пълна програма
  • 19:00
    "Прокудени от бащин край ..." с водещ Стоян Райчевски / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
  • 21:30
    "Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова
Пълна програма
  • 19:30
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 20:10
    Игрален филм
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Салон "Последен шанс": Ан
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Дух в рая: Посещението на сина
  • 20:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Дух в рая: Решението
  • 21:00
    Малки хора - свят голям: Мъжко приятелство
Пълна програма
  • 19:30
    Наблюдения от травъл ТВ - Конният завод "Кабиюк"
  • 19:40
    Зелен свят - 120 години Български туристически съюз
  • 20:00
    Българската история - 10 български учени, за които може би не знаете
  • 20:30
    Изкуство и култура - Стоян зографът
Пълна програма
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): От местопрестъплението (Episode 14)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Сърцето на султана (Episode 9)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Имение "Хил Вю" (Episode 9)
  • 22:00
    Портали към ада (Series 1): Старият градски театър (Episode 5)
Пълна програма
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): От местопрестъплението (Episode 14)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Сърцето на султана (Episode 9)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Имение "Хил Вю" (Episode 9)
  • 22:00
    Портали към ада (Series 1): Старият градски театър (Episode 5)
Пълна програма
  • 19:30
    Горещо кънтри
  • 22:00
    Непобедено сърце
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 2
  • 20:00
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 5
  • 20:30
    Крайбрежната одисея на Джино Д'Акампо, еп. 6
  • 21:00
    Зеленчуковите специалитети на Джейми, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Can't Fight The Pop Ballads!
  • 23:00
    2 4 1 Hits!
Пълна програма
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
  • 22:00
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
Пълна програма
  • 19:00
    Кости, еп. 12
  • 20:00
    Магнум, еп. 18
  • 21:00
    Светкавицата, еп. 9
  • 22:00
    Кларис, еп. 4
Пълна програма
  • 19:30
    MADE IN UK
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    FASHION MAGAZINES
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:00
    Totally 10s!
  • 20:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    Boys Of The 00s: Biggest Hits
  • 23:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 19:05
    "Прелюбодейци" - 21 еп.
  • 19:55
    "Съдия Джуди" - 122-124 еп.
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 3 еп.
  • 22:00
    "Да убиеш заради мъж" - 18 eп.
Пълна програма
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 19:25
    Поймай и сними
  • 19:55
    Фидер. Секреты успеха
  • 20:20
    Нахлыст на разных широтах
  • 20:50
    Россия заповедная
Пълна програма
  • 17:40
    "Ограбеният крадец" - комедия с уч. на Джеки Чан, Тереса Карпио, Терънс Ин, Янян Гао и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Спайдърмен 3" - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 11): Готвенето спаси живота ми (Episode 9)
  • 20:05
    Режи! (Series 47): Победи съдията: Тифани (Episode 3)
  • 20:50
    Режи сладкиши (Series 2): Няма пикник (Episode 3)
  • 21:35
    Войни на барбекюто: Флей срещу Симън (Series 1): Цяло печено прасенце (Episode 4)
Пълна програма
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Опасна сила
Пълна програма
  • 19:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио - тенис"
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, втори етап, повторение
  • 21:00
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, втори етап, повторение
Пълна програма
  • 18:45
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
  • 21:00
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
  • 23:30
    "Сцени от един семеен живот I, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:30
    T.O.T.S.
  • 20:00
    T.O.T.S.
  • 20:30
    T.O.T.S.
  • 21:00
    Bluey
Пълна програма
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
  • 20:30
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:00
    Опасна сила
Пълна програма
  • 19:00
    Крайни мерки: Изчезналото момиче
  • 20:00
    Крайни мерки: Дръж враговете си близо
  • 21:00
    Крайни мерки: Майко, къде си?
  • 22:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Предупредителни сигнали
Пълна програма
  • 19:35
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Williams Sisters
  • 20:30
    Clubland: Arsenal
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Враг на врага
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Пожар в дупката
  • 20:05
    Изковани в огъня: Меч боа-занде
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Нека залогът бъде с теб
Пълна програма
  • 19:00
    Екстремни климатични явления
  • 20:00
    Пътят на бурята
  • 21:00
    Надигаща се буря
  • 22:00
    Най-опасните ситуации в света
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.52
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 22:30
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 18:30
    В тъмното: Те почукаха на вратата; драма, ужаси, САЩ, 2019
  • 20:15
    Праведен; сезон 3, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 21:10
    Праведен; сезон 3, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 22:05
    Стартъп; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 18:55
    Профилиране; сезон 7, епизод 9, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 20:20
    Профилиране; сезон 7, епизод 10, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 21:35
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 7, драма, САЩ, 2019
  • 22:30
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 8, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 19:15
    Неразрешени случаи: Изповед за Кармен/Момичетата
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Малкълм Уебстър
  • 21:05
    Първите 48 часа: Прекъснат живот; Луцифер
  • 22:00
    Премиера Убийци на круизни кораби: Дарла
Пълна програма
  • 17:40
    Безмълвен грях
  • 19:40
    Да се върне на подателя
  • 21:35
    Мачете
  • 23:40
    Калифорния
Пълна програма
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 19:25
    Агротема
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
Пълна програма
  • 19:00
    Красивото Чили
  • 20:00
    Музикален пътешественик
  • 20:30
    Музикален пътешественик
  • 21:00
    Мистерията на пещерата на гигантския ленивец
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 19:00
    YT MOB
  • 19:55
    YT MOB
  • 20:30
    Trans Angeles
  • 21:00
    MXGP: Against All Odds
Пълна програма
  • 19:00
    Lost Pyramids of the Aztecs (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 19:50
    Normandy '44: D-Day and the Battle for France (Series 1): Attrition (Episode 2)
  • 20:40
    Nicholas & Alexandra: Russia's Last Royals (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 21:30
    Treasures Decoded (Series 2): The Easter Island Heads (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:00
    "Ключ сол" - час за класика
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Viva la Musica!"
  • 22:00
    "Анфас" - най-доброто от изминалия сезон (п)
Пълна програма
  • 19:34
    InterMezzo
  • 20:00
    Yuja Wang and Gautier Capucon at the Philharmonie de Paris: Franck, Chopin
  • 21:30
    Anna Bolena by Donizetti at the Opera Royal de Wallonie-Liege
Пълна програма
  • 19:00
    Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
  • 20:00
    "Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22)
  • 21:00
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22)
  • 22:00
    Футбол: Локомотив София - Славия efbet Лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Борусия Дортмунд Бундеслига (2021-22) /п/
  • 21:30
    Футбол: Хофенхайм - Волфсбург Бундеслига (2021-22) /п/
  • 23:30
    Футбол: Рб Лайпциг - Херта Берлин Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Крайни мерки: Изчезналото момиче
  • 20:00
    Крайни мерки: Дръж враговете си близо
  • 21:00
    Крайни мерки: Майко, къде си?
  • 22:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Предупредителни сигнали
Пълна програма
  • 17:30
    "Черният рицар ", екшън - фантастика, САЩ, 2008; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Хийт Леджър, Арън Екхарт, Маги Джилънхол, [15+]
  • 20:00
    "Аз, вещицата ІІ, 7 еп.", фентъзи - романтика, Великобритания, 2021; реж. Фарън Блекбърн, с Териза Палмър, Матю Гуд, [15+]
  • 20:45
    "Аз, вещицата ІІ, 8 еп.", фентъзи - романтика, Великобритания, 2021; реж. Фарън Блекбърн, с Териза Палмър, Матю Гуд, [15+]
  • 21:35
    "Чудотворци: Пътят към Орегон III, 5 еп.", комедия, САЩ, 2021; реж. Дан Шимпф, със Стив Бушеми, Даниъл Радклиф, Джералдин Висуонатан, Каран Сони, Джон Бас, [12+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Играч първи, приготви се!", фантастичен екшън, САЩ, 2018; реж. Стивън Спилбърг, с Тай Шеридан, Оливия Куук, Бен Менделсън, Ти Джей Милър, Саймън Пег, [12+]
  • 20:10
    "Милиарди ІІІ, 10 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Джейк Полонски, Брайън Копелман, Дейвид Левиен, Андрю Рос Соркин, с Пол Джиамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 21:10
    "Големите малки лъжи I, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Жан-Марк Вале, с Рийз Уидърспун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Александър Скарсгард, Лора Дърн, [18+]
  • 22:00
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 3 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Ейприл Уини, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
Пълна програма
  • 19:15
    Пес Патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
  • 20:15
    Ай, ай, Сантяго
  • 20:40
    Барбароните
Пълна програма
  • 19:05
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 7, Канада,САЩ, 2020
  • 19:50
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 21:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 18:20
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 19:45
    Реконструкция Арт Дания 2003
  • 21:15
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
  • 22:00
    Провалът на "Атлантис" научна фантастика САЩ 2010
Пълна програма
  • 18:55
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
  • 20:40
    Бандата на Олсен се шлифова Анимация Дания 2010
  • 22:00
    Гарванът Трилър САЩ 2012
  • 23:50
    Изчезнала Трилър САЩ 2012
Пълна програма
  • 18:55
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 20:35
    Как се изгубих Драма САЩ 2009
  • 22:00
    Мъжът, който обича Драма Италия 2008
  • 23:35
    Непознатата Мистерия, Трилър Италия 2006
Пълна програма
  • 19:15
    Live Recap Extreme Barcelona 2020
  • 20:05
    Live Recap Dew Tour 2021
  • 21:05
    Live Recap FIM X-Trial World Championship 2020
  • 22:55
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
Пълна програма
  • 19:05
    Суперлига по триатлон: Мюнхен
  • 19:55
    Световно първенство по футзал: полуфинална среща пряко предаване от Каунас /Литва/
  • 21:30
    Мотоспорт Екстра
  • 21:55
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Музика безкрай музикално шоу
Пълна програма
  • 18:30
    ATP 250: Сан Диего повторение
  • 20:30
    Trans World Sport
  • 21:30
    ATP 250: Сан Диего на живо
  • 23:30
    ATP 250: Сан Диего на живо
Пълна програма
  • 19:30
    Професионални майстори на родеото Нюарк, Ню Джърси повторение
  • 20:00
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Сан Марино Състезание за Голямата награда на Сан Марино повторение
  • 22:00
    UFC 266: Волкановски срещу Ортега Александър Волкановски срещу Брайън Ортега повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Серия А: Лацио - Рома повторение
  • 20:00
    Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Манчестър Сити Втора среща от груповата фаза повторение
  • 22:00
    Шампионска лига: Милан - Атлетико Мадрид Втора среща от груповата фаза повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал повторение
  • 20:00
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
  • 20:30
    Ла Лига: Алавес - Атлетико Мадрид повторение
  • 22:30
    Ла Лига: Майорка - Осасуна повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Лесник. Своя Земля". "Лучшая Подруга" (Продолжение)
  • 21:40
    Премьера. Андрей Чубченко, Кирилл Полухин, Кирилл Рубцов, Дмитрий Сутырин В Остросюжетном Сериале "Шеф. Возвращение". "Интервью", "Полковник"
  • 23:45
    "Основано На Реальных Событиях". "Проклятие Созвездия Рака" 3-Я С.
Пълна програма
  • 18:40
    Indecency
  • 20:00
    Internal Affairs - Episode 3
  • 21:00
    Internal Affairs - Episode 4
  • 22:00
    Revenge
Пълна програма
  • 19:20
    ДНК 223
  • 20:10
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 26
  • 20:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 873
  • 21:50
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 11
Пълна програма
  • 19:25
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 602
  • 20:15
    КАЗАКИ серия 11
  • 21:00
    КАЗАКИ серия 12
  • 21:50
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 1
Пълна програма
  • 19:35
    РОМАНОВЫ. ПОСЛЕДНИЕ СТО ЛЕТ
  • 21:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 385
  • 21:15
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 386
  • 21:50
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА - 397
Пълна програма
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
  • 21:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд - музикално предаване
  • 22:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов - токшоу
Пълна програма
  • 19:10
    Това е Пони
  • 19:40
    Това е Пони
  • 20:00
    Къщата на Шумникови
  • 20:30
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго (WTA 500)
Пълна програма
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    The Power Of 80s Love!
  • 23:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
Пълна програма
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    Non-Stop 90s Europop!
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • 19:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
  • 22:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 23:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 19:30
    "Hot" - новите хитове
  • 19:40
    "Playlist" - музикална програма
  • 20:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 20:30
    "Hot" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Достоевски
  • 20:00
    Азбука на любовта
  • 22:00
    Любовта е пиршество
Пълна програма
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 20:50
    Бизнесът
  • 20:55
    Шоубизнес
Пълна програма
  • 18:50
    Долина на наводнения и пожари 1
  • 19:40
    Подводните чудеса на Африка 1
  • 20:30
    Вулканични одисеи 2
  • 21:20
    Животински империи 1
Пълна програма
  • 18:00
    Синът на Бащата на народите
  • 20:00
    Двойният живот на Вероник
  • 22:00
    Любов в СССР
Пълна програма
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Totally Indie
  • 22:00
    Totally Indie
Пълна програма
  • 19:30
    GP RACING 2019, EP 19
  • 20:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 17
  • 20:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 18
  • 21:00
    AUTOSPEED 2019, EP 18
Пълна програма
  • 19:00
    Two Door Cinema Club - Musilac 2017
  • 19:57
    Cold War Kids - Main Square 2011
  • 20:55
    Mac DeMarco - Live @ Eurockeennes 2016
  • 22:02
    Peter Gabriel - Classic Album: So
Пълна програма
  • 19:34
    Barenboim conducts Brahms' Symphonies Nos.3 & 4
  • 21:06
    InterMezzo
  • 22:00
    Gogo Penguin - Jazz a la Villette
  • 22:59
    We Love Ella - The Amazing Keystone Big Band
Пълна програма
  • 19:30
    Хавайски живот (Series 11): На седмото небе на Оаху (Episode 6)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 8): Хавайски райски басейн (Episode 6)
  • 20:30
    Кралете на басейните (Series 8): Огромен басейн (Episode 7)
  • 21:00
    Звезден подарък (Series 2): Епизод 9 (Episode 9)
Пълна програма
  • 19:30
    Nosferatu horror Germany 1922
  • 21:00
    Brides DRAMA FRANCE, GEORGIA 2014
  • 22:35
    The Lower Depths drama Japan 1957
Пълна програма
  • 18:50
    Esports Balkan League
  • 20:25
    Stream Nation - Detroit Become Human
  • 22:00
    Stream Nation - 7 Days
  • 23:00
    Stream Nation - Hellblade Senua's Sacrifice
Пълна програма
  • 19:15
    Художественный фильм
  • 20:45
    30 лет Независимости
  • 21:30
    Новости
  • 21:50
    Художественный сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, втори кръг директно
  • 20:00
    Тенис: Мач 2 Sofia Open 2021, втори кръг директно
  • 22:00
    "Бундеслига Токшоу" предаване за германски футбол (2021-22)
  • 23:00
    Тенис: Дневник на Sofia Open предаване за тенис (2021) директно
Пълна програма

Сериали

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
EPIC Drama 19:45
Проект Синя книга, сезон 2, еп. 8, Канада,САЩ, 2020
НТВ-МИР 19:45
Сериал. "Глаза В Глаза" 5-Я С. (Продолжение), 6-Я С.
Viasat History 19:50
Повратна точка, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Fen TV 20:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
National Geographic HD 20:00
Екстремни спасителни операции: Морски бедствия
Eurosport 20:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, обзор"
Eurosport 2 20:00
Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение
Eurosport HD 20:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, обзор"

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2017
AXN White 19:40
Картър; сезон 2, епизод 4, криминален, комедия, Канада, 2019
MGM 19:50
"Еволюция" - фантастична комедия, САЩ, 2001, С Джулиан Муур, Дейвид Духовни
AXN 20:00
Новобранецът; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2019
HBO 2 20:00
"Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}