ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.6
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.15 - 18
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.6
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.7
Пълна програма
  • 02:45
    "Професионална борба: "Първична сила", 92 епизод /п/
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Атина 2004"
  • 07:30
    Тенис: Най-доброто от US Open
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Висла, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Холандия, MXGP, първо състезание, повторение
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Холандия, MXGP, второ състезание, повторение
  • 06:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното Кралство, финал, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, първи етап, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: Динамо Москва - Спартак Континентална хокейна лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Бордо - Рен Лига 1 на Франция /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Андора - Реал Мадрид Лига Ендеса /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: ПСВ Айндховен - Реал Сосиедад
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Треска за тюркоаз, сезон 1, еп. 5
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 05:30
Тенис: Жасмин Паолини - Симона Халеп (Upper Austria Ladies Linz, Линц; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:30
ДИКИЙ-3 серия 22
National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение

Всички предавания

Филми

TVPlus 05:30
"Родопски отражения" - документален филм
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}