ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 5 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
  • 09:00
    Семена от древността - филм
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 03:45
    Ел мариачи; екшън, криминален, САЩ, 1993
  • 06:10
    Дяволското гърло; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, България, 2019
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:35
    Щитът; сезон 4, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 05:30
    Зоологическата градина: Кенгуру в града
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Да събереш парчетата
  • 07:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 9
  • 07:48
    В аквариума: Весела рибена Коледа
Пълна програма
  • 04:00
    "Добро утро, българи" - (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 05:30
    Музика, музика /избрано/п/
  • 06:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
  • 07:30
    Ангел тв новела на Евровизия
Пълна програма
  • 05:30
    Mighty Mike - Season 1: Wahwahland
  • 05:40
    Mighty Mike - Season 1: It's Been A Slice
  • 05:45
    Mighty Mike - Season 1: Baritoon
  • 05:50
    Mighty Mike - Season 1: Paws For Thought
Пълна програма
  • 05:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.7
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.17 - 20
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.7
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.8
Пълна програма
  • 04:00
    "Фестивалът на ужасите" - хорър (САЩ, 2018), режисьор Грегъри Плоткин, в ролите: Синтиа Меркадо, Стивън Конрой, Ейми Форсайт, Бекс Тейлър-Клаус, Рейн Едуардс и др. [16+]
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.3 еп.7, 8
  • 08:00
    "Домът на Мис Перигрин за чудати деца" - фентъзи, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Тим Бъртън, в ролите: Ейса Бътърфилд, Ева Грийн, Самюъл Джаксън, Алисън Джани, Джуди Денч, Крис О`Дауд, Рупърт Евърет, Терънс Стамп и др.
  • 10:30
    "Случаите на Поаро" - сериал, с.3 еп.9, 10
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.117
  • 07:00
    "Круд" /п./ - сериал, анимация
  • 07:30
    "Круд" - сериал, анимация, еп.5, 6
Пълна програма
  • 05:00
    "Горещи сърца" - сериал
  • 06:00
    "Влад" - сериал
  • 07:30
    "Опасно изкушение" - сериал, еп.43
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
Пълна програма
  • 05:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Сделката
  • 05:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Опашката
  • 05:55
    Бен 10: Адреналенд за мъници
  • 06:05
    Бен 10: Парна престрелка в Окей Корал
Пълна програма
  • 05:25
    "Ашура", хорър - фентъзи, Мароко, 2018; реж. Талал Селхами, със София Мануша, Юнес Буаб, Омар Лотфи, Иван Гонсалес, Муса Мааскри, [15+]
  • 07:00
    "Огън", драма, Испания, 2019; реж. Оливър Лаксе, с Амадор Ариас, Бенедикта Санчес, Инацио Абрао, Елена Фернандес, Давид Де Посо, [12+]
  • 08:30
    "Време за промяна", психологическа драма, Германия, 2020; реж. Сабрина Мертенс, с Мириам Шивек, Фрея Кройцкам, Зелда Еспеншийд, Бернд Волф, [15+]
  • 09:55
    "Големият фен", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Робърт Сийгъл, с Патън Осуалт, Кевин Кориган, Майкъл Рапапорт, Марсия Джийн Къртц, Мат Сервито, [15+]
Пълна програма
  • 04:45
    "Зулу (1964)", военна драма, Великобритания, 1964; реж. Сай Ендфийлд, със Станли Бейкър, Майкъл Кейн, Джак Хоукинс, Ула Якобсон, Джеймс Буут, [12+]
  • 07:00
    "Керосин", драма, Русия, 2019; реж. Юсуп Разиков, с Елена Сусанина, Валери Маслов, Инна Степанова, Григори Молотов, Евгения Молотова, [15+]
  • 08:20
    "Село", комедийна драма, Исландия, 2019; реж. Гримур Хаконарсон, с Арндис Хрьон Егилсдотир, Свейн Илафур Гунарсон, Сигурдир Сигурьонсон, Ханес Оли Агустсон, Хинрик Олафсон, [12+]
  • 09:55
    "Мечтаната земя", драма, Канада, 2019; реж. Саня Живкович, с Миряна Джокович, Нина Кири, Даниел Каш, Ричард Кларкин, Сара Дикинс, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Don Lemon Tonight
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport: Wednesday, September 29, 2021
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Додж Рам SRT-10 от 2004 г.
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Алфа Ромео Спайдер Куадрифолио от 1987 г.
Пълна програма
  • 05:24
    Как се прави...: Скейтборди, плетени сладкиши
  • 05:48
    Как се прави...: Камъни за бижута, сняг за специални ефекти
  • 06:12
    Как се прави...: Електрически велосипеди на три колела, крем за кожа
  • 06:36
    Как се прави...: Кобури от Дивия Запад, предпазители за камери при подводно снимане
Пълна програма
  • 05:15
    Сейди Спаркс
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Финиъс и Фърб
  • 06:25
    Финиъс и Фърб
Пълна програма
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
  • 06:00
    "Знаеш ли как?"
  • 06:25
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, втори етап, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: Зала на славата, Пекин 2008
  • 07:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Шчучинск, повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, MXGP, второ състезание, повторение
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, втори етап, повторение
  • 08:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, втори етап, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Огромни инженерни грешки, сезон 2, еп. 7
  • 05:50
    Огромни инженерни грешки, сезон 2, еп. 8
  • 07:05
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 07:30
    Редки коли и печалба, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 05:10
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:10
    Следващият топмодел на Америка, еп. 7
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 11
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 12
  • 06:50
    Това сме ние
Пълна програма
  • 04:20
    Убийства в Мидсъмър, еп. 1
  • 06:00
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 20
  • 06:45
    Менталист: Крадецът на мисли, еп. 21
  • 07:35
    Хароу, еп. 4
Пълна програма
  • 05:10
    "Дяволът носи "Прада"", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Дейвид Франкъл, с Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение, Емили Блънт, [12+]
  • 07:00
    "Лоракс", анимационна комедия, САЩ, 2012; реж. Крис Рено, Кайл Балда, [7+]
  • 08:25
    "Глутницата", драма, Чехия, 2020; реж. Томаш Поленски, с Томаш Далецки, Томаш Мрвик, Анастазие Хохолата, Дениса Бискупова, Властина Сваткова, [15+]
  • 10:00
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
Пълна програма
  • 05:20
    Вечният Помпей
  • 06:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 16
  • 07:20
    Изгубените пирамиди на ацтеките, сезон 1, еп. 1
  • 08:20
    Изгубените пирамиди на ацтеките, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни в Америка
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Сребро, слот машини и роботи
  • 07:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 07:55
    Изковани в огъня: Меч акрафена
Пълна програма
  • 05:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 36 еп.
  • 06:40
    МОЕТО ХОБИ
  • 08:00
    ЗА РИБА - тв поредица, седми сезон, 28 еп.
  • 09:20
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 05:55
    "Строубъри Шорткейк"
  • 07:00
    "Инуи"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:20
    "Шпионин по неволя" - комедия, 2001, С Джеки Чан, Ерик Тсанг, Мин Ким и др.
  • 07:20
    "История на холивудския мюзикъл" - 5 еп.
  • 08:20
    "Малкият призрак" - семеен филм, Германия / Швейцария, Йонас Холденриедер и Емили Куше.
  • 09:45
    "Всяко зло за добро" - игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Кърсти Али.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2017
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    My Life On MTV: Katy Perry &...
Пълна програма
  • 05:05
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 10
  • 06:05
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 10
  • 06:30
    Уличният ветеринар, сезон 1, еп. 12
  • 06:55
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 05:15
    Уличен Гений
  • 05:35
    Не знаех това
  • 06:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 06:20
    Претопяване
Пълна програма
  • 05:20
    Владенията на прерийните кучета
  • 05:45
    Невъзможни кучета: Втори шанс
  • 06:00
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:25
    Владенията на прерийните кучета
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: СКА - Трактор Континентална хокейна лига /п/
  • 12:00
    Футбол: ПАС Янина - ОФИ Крит Супер лига на Гърция (2021-22) /п/
  • 14:00
    Баскетбол: Барселона - Бреоган Лига Ендеса /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 04:00
    УЕФА Лига Европа: Реал Сосиедад - Монако
  • 06:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Зенит - Малмьо
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Йънг Бойс
Пълна програма
  • 05:30
    Църквата на мълчанието - повторение
  • 06:30
    Документален филм - повторение
  • 07:30
    Дискусионно студио / повторение/
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Кандис
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Ергенската вечер на Бъди
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Шийна
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 6
Пълна програма
  • 05:30
    Магията на Китай - Големият потапник в планината Чанбай
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Исландия
  • 06:30
    Изкуство и култура - Изкуството е вечно
  • 07:00
    Искам да съм там: Стралджа - Когато хората работят заедно
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Спасяване на Айфеловата кула (Episode 11)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Забравеният Линдберг, Фордландия и още (Episode 6)
  • 08:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): На гости на мечките (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 14): Спасяване на Айфеловата кула (Episode 11)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Японската Атлантида (Episode 7)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Забравеният Линдберг, Фордландия и още (Episode 6)
  • 08:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): На гости на мечките (Episode 9)
Пълна програма
  • 05:15
    Виновен по подозрение
  • 07:35
    Макс
  • 09:20
    Легенда
  • 11:05
    Чърчил по Холивудски
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Исалин Бонавентур - Андреа Петкович (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 07:00
    "Тракийските гробници в Казанлъшката котловина" - I част, документален филм
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Зеленчуковите специалитети на Джейми, еп. 1
  • 06:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 19
  • 06:55
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 10
  • 07:15
    Пиршествата на Мигел, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2007
Пълна програма
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 05:30
    Всичко е под контрол, еп. 12
  • 06:00
    Всичко е под контрол, еп. 13
  • 06:20
    Кости, еп. 11
  • 07:10
    Кости, еп. 12
Пълна програма
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
  • 06:30
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    MTV Euro Top 20
Пълна програма
  • 05:25
    "В бойна готовност" - 3 еп.
  • 06:10
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 3 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 126 и 127 еп.
  • 07:50
    "Прелюбодейци" - 22 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 05:20
    Самогон
  • 05:35
    По следам Хемингуэя
  • 06:05
    Рыбалка на малых реках Удмуртии
  • 06:35
    Универсальный фидер
Пълна програма
  • 00:00
    "Хелбой" - екшън-фантастика с уч. на Дейвид Харбър, Мила Йовович, Иън Макшейн и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 11
  • 06:50
    "Коледа от приказките" - романтичен филм с уч. на Кейтлин Лееб, Ник Хаунслоу, Джош Дийн, Мелинда Шанкар, Чарлз Шонеси и др.
  • 08:40
    "Космосът между нас" - романтичен филм с уч. на Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Ейса Бътърфийлд и др.
Пълна програма
  • 05:00
    Режи! (Series 35): Вафли за победа (Episode 7)
  • 05:40
    Режи! (Series 35): Урочасване на пая (Episode 8)
  • 06:20
    Режи, Джуниър! (Series 4): Хапки с буболечки (Episode 1)
  • 07:00
    Фермерско меню (Series 1): Мама идва в града (Episode 7)
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, втори етап, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: Зала на славата, Пекин 2008
  • 07:30
    Тенис: Купа Лейвър в Бостън, трети ден
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Шчучинск, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    "Дяволът носи "Прада"", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Дейвид Франкъл, с Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение, Емили Блънт, [12+]
  • 07:00
    "Лоракс", анимационна комедия, САЩ, 2012; реж. Крис Рено, Кайл Балда, [7+]
  • 08:25
    "Глутницата", драма, Чехия, 2020; реж. Томаш Поленски, с Томаш Далецки, Томаш Мрвик, Анастазие Хохолата, Дениса Бискупова, Властина Сваткова, [15+]
  • 10:00
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 05:10
    Gigantosaurus
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 05:00
    Изчезнали: Толкова близо до дома
  • 06:00
    Изчезнали: Бягството
  • 07:00
    Почти ми се размина: Маестрото на черния пазар
  • 08:00
    Почти ми се размина: Женкар
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 05:50
    The Truth About: Belgian Football
  • 06:15
    National Icons: Hazard vs De Bruyne
  • 06:45
    Dream Teams: Belgium
Пълна програма
  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни в Америка
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Сребро, слот машини и роботи
  • 07:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 07:55
    Изковани в огъня: Меч акрафена
Пълна програма
  • 05:20
    Претопяване
  • 05:45
    Господари на войната
  • 06:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Zoom In-2020; сезон 1, епизод 8, 2020
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 6, епизод 9, риалити, спорт, Унгария, 2020
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 5, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2016
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:20
    Първите 48 часа: Жажда за кръв
  • 06:10
    Часовете преди убийство: Опасен кукловод
  • 07:00
    Първите 48 часа: Жажда за кръв
  • 08:00
    Първите 48 часа: Прекъснат живот; Луцифер
Пълна програма
  • 03:15
    Съншайн
  • 05:40
    Змия
  • 07:25
    Твърда игра
  • 09:30
    Ерусалима
Пълна програма
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    На концерт: "Корд Д'Ориан"
  • 06:00
    Сафари в Гаронга
  • 06:30
    Сафари в Гаронга
  • 07:00
    Пътеводител
Пълна програма
  • 07:20
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:40
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:30
    We Are One Ocean
  • 06:00
    Drive Thru California
  • 06:25
    Living the Van Life
  • 07:00
    Kookslams Friday Funday
Пълна програма
  • 05:30
    Museum Secrets (Series 2): Inside the Pergamon and Neues Museums, Berlin (Episode 4)
  • 06:15
    Museum Secrets (Series 2): Inside the Kunsthistorisches Museum, Vienna (Episode 5)
  • 07:00
    Rock The Park (Series 4): White Mountain National Forest (Episode 10)
  • 07:20
    Rock The Park (Series 4): Devils Tower National Monument (Episode 11)
Пълна програма
  • 05:30
    Документален филм
  • 06:00
    "Паневритмия"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 05:20
    Eric Legnini with Friends - Monte-Carlo Jazz Festival
  • 06:13
    Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
  • 06:55
    InterMezzo
  • 10:00
    A Swan Lake by Alexander Ekman
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Берое - Арда efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
  • 11:00
    Футбол: Спартак Варна - Хебър Втора професионална лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Бордо - Рен Лига 1 на Франция /п/
  • 10:00
    Футбол: Клермон - Монако Лига 1 на Франция /п/
  • 12:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Монпелие Лига 1 на Франция /п/
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Ланс Лига 1 на Франция /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Изчезнали: Толкова близо до дома
  • 06:00
    Изчезнали: Бягството
  • 07:00
    Почти ми се размина: Маестрото на черния пазар
  • 08:00
    Почти ми се размина: Женкар
Пълна програма
  • 02:30
    "Хемингуей и Гелхорн ", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 05:45
    "Историята на Карстен Чарлс Сабатия", документален, САЩ, 2020, [15+]
  • 07:00
    "Бавачката Макфий и Големият взрив ", семейна комедия, Великобритания, 2010; реж. Сузана Уайт, с Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рис Ифанс, Ейса Бътърфийлд, Маги Смит, [7+]
  • 08:50
    "Стар Трек: Пропадане в мрака", фантастика, САЩ, 2013; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Крис Пайн, Закари Куинто, Зоуи Салдана, Карл Ърбан, Саймън Пег, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Мисия "Проксима"", драма, Франция, 2019; реж. Алис Винокур, с Ева Грийн, Зели Булан-Лемез, Мат Дилън, Алексей Фатеев, Ларс Айдингер, [12+]
  • 07:00
    "Раздели и любовни признания", драма, САЩ, 2019; реж. Дрейк Доремъс, с Шейлийн Удли, Джейми Дорнан, Себастиан Стан, Матю Грей Гъблър, Линдзи Слоун, [15+]
  • 08:50
    "Тайната на Коко", анимационна комедия, САЩ, 2017; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 10:40
    "В кадър ХVІІІ, 35 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Рибки Гупи
  • 05:40
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 06:00
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 3, еп. 4, Великобритания, 2007
  • 07:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
Пълна програма
  • 04:55
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2008
  • 06:40
    Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
  • 08:05
    Икингут Семеен Исландия 2000
  • 09:30
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
Пълна програма
  • 04:25
    Последният шанс Фантастичен САЩ, Румъния 2008
  • 06:00
    Млади по душа Документален Великобритания 2007
  • 07:45
    Хайди Семеен, Детски Германия, Швейцария 2015
  • 09:35
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
Пълна програма
  • 05:30
    Деликатност Романтичен Франция 2011
  • 07:20
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 09:00
    Тайната Семеен Холандия 2010
  • 10:35
    Децата на сестра ми сами вкъщи Семеен Дания 2012
Пълна програма
  • 04:45
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2021
  • 05:40
    Inside Sailing 2020
  • 06:15
    Epic Trails S2
  • 06:50
    Custom 2021
Пълна програма
  • 04:10
    Футбол: Италия - България, квалификационна среща за световно първенство
  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:10
    Футбол: Швейцария - Италия, квалификационна среща за световно първенство
  • 08:00
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /11 епизод/
Пълна програма
  • 05:25
    България от край до край /8 сезон, 8 епизод/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:05
    100% будни
Пълна програма
  • 05:30
    ATP 250: Сан Диего на живо
  • 07:30
    Trans World Sport повторение
  • 08:00
    Спидуей 2021г.: Второ полуфинално състезание за Купата Нациите Второ полуфинално състезание за Купата Нациите повторение
  • 10:15
    Trans World Sport повторение
Пълна програма
  • 04:30
    NFL: Обзор 3 кръг Обзор 3 кръг повторение
  • 08:00
    NFL: Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс Канзас Сити Чийфс - Лос Анджелис Чарджърс повторение
  • 11:00
    Trans World Sport повторение
  • 11:30
    Баскетбол - Шампионска лига: Парма - Прометей Квалификации - финал повторение
Пълна програма
  • 03:05
    Мейджър Лийг Сокър: Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК Чикаго Файър - Ню Йорк Сити ФК на живо
  • 06:00
    Серия А: Сампдория - Наполи повторение
  • 08:00
    Копа Либертадорес: Барселона - Фламенго Втори полуфинал повторение
  • 10:00
    Копа Судамерикана: Либертад - Брагантино Втори полуфинал повторение
Пълна програма
  • 05:30
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига" повторение
  • 06:00
    Ла Лига: Севиля - Еспаньол повторение
  • 08:00
    Ла Лига: Реал Сосиедад - Елче повторение
  • 10:00
    Ла Лига: Реал Мадрид - Виляреал повторение
Пълна програма
  • 03:50
    Вадим Андреев, Алексей Матошин, Ольга Куликова, Сергей Ярмолюк В Детективном Сериале "Второй Убойный - 2". "Кровник" (Заключит.)
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
  • 08:00
    "Сегодня"
Пълна програма
  • 05:20
    Beyond Suspicion
  • 07:00
    Countdown
  • 08:30
    The Shadow Killer - Part 1
  • 09:55
    The Shadow Killer - Part 2
Пълна програма
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 240
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 228
  • 07:20
    ДНК 225
  • 08:10
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 26
Пълна програма
  • 04:55
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 4
  • 05:50
    ГОРЮНОВ серия 9
  • 06:35
    ГОРЮНОВ серия 10
  • 07:20
    КАЗАКИ серия 9
Пълна програма
  • 04:35
    ДОКТОР СВЕТ - 36
  • 06:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 293
  • 06:40
    ЧУДО ТЕХНИКИ 177
  • 07:15
    ЧУДО ТЕХНИКИ 178
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 05:20
    Кръстници вълшебници
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго (WTA 500 - повторение)
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Astana Open, Нур-Султан - четвъртфинали (WTA 250)
  • 17:30
    Тенис: J&T Banka Ostrava Open, Острава - финал (WTA 500 - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго (WTA 500)
Пълна програма
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 07:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:30
    "Action" - музикална програма
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
  • 06:40
    "Magic" - музикална магия
Пълна програма
  • 04:00
    Слънчев удар - 2историческа драма Русия 2014 Никита Михалков
  • 06:00
    Азбука на любовта
  • 08:00
    Любовта е пиршество
  • 10:00
    Достоевски
Пълна програма
  • 05:30
    Другото лице /п/
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
  • 07:15
    Ничия земя /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Спасители на диви животни в Малави 1
  • 05:40
    Подводните чудеса на Африка 1
  • 06:30
    Вулканични одисеи 2
  • 07:20
    Животински империи 1
Пълна програма
  • 04:00
    Анестезия
  • 13:00
    Библейски загадки
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Flow
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:30
    WINTER GAMES 2019, EP 6
  • 06:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 11
  • 06:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 12
  • 07:00
    WORLD OF WATERSPORTS, EP 1
Пълна програма
  • 05:19
    Kiss - Kiss Rocks Vegas
  • 06:48
    Charles Bradley - iConcerts Hits
  • 07:03
    The Killers - iTunes Festival: Live in London
  • 08:15
    Band of Skulls - Musiques en Stock Festival 2016
Пълна програма
  • 05:32
    InterMezzo
  • 06:51
    Cinderella by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
  • 08:28
    Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ekaterinburg academic State Opera
  • 10:30
    Gogo Penguin - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 05:05
    Нешлифовани диаманти (Series 1): Бляскаво преобразяване за викторианска къща (Episode 6)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 4): Вече съм на почивка (Episode 4)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 4): Този басейн се издига нагоре (Episode 5)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): От пустинята на плажа (Episode 8)
Пълна програма
  • 03:30
    Metropolis drama, sci-fi Germany 1927
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    The Plague at the Karatas Village drama Kazakhstan 2016
  • 07:25
    Nazarin art, classic Mexico 1959
Пълна програма
  • 06:45
    Stream Nation - Spiderman
  • 08:45
    Gametoon Spotlight
  • 09:15
    Stream Nation - Minecraft
  • 10:10
    Gamanoid World
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
  • 05:45
    5 вопросов на злобу дня
  • 05:55
    Имею право
  • 06:00
    Музыкальные клипы
Пълна програма
  • 04:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, втори кръг /п/
  • 10:00
    Тенис: Мач 2 Sofia Open 2021, втори кръг /п/
  • 12:00
    Тенис: Мач 3 Sofia Open 2021, втори кръг директно
Пълна програма

Сериали

AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона

Всички предавания

Филми

AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}