ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Татковци" - сериал, еп.10
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.54
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "All Inclusive" (премиера) - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити, сезон 3
Пълна програма
  • 17:50
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Ангели в бяло - медицински сериал, драма
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 18:15
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2012
  • 19:05
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 20:00
    Новобранецът; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:00
    В твоите ръце; сезон 1, епизод 1, драма, Италия, 2020
Пълна програма
  • 17:25
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Нещастното счупване
  • 18:20
    Аквариумът: Спасяване на бебе-видра
  • 19:15
    Аквариумът: Лекар за делфини
  • 20:10
    Аквариумът: Епизод 10
Пълна програма
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационна емисия
  • 18:40
    Актуално
  • 19:00
    Новини
  • 19:20
    Архивите на АЛФА
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
  • 19:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /6 и 7 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "Игра с огъня"
Пълна програма
  • 18:10
    Mush-Mush And The Mushables - Season 1: Bouncing Back
  • 18:30
    Pat the Dog - Season 2: Mama Guano
  • 18:35
    Pat the Dog - Season 2: The Lost Ring
  • 18:40
    Pat the Dog - Season 2: Messy Bedroom
Пълна програма
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.19
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.4 еп.13
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Южен вятър" - сериал, с.2 еп.6
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 17:00
    "Най-великият шоумен" - биографичен, музикален, драма (САЩ, 2017), режисьор Майкъл Грейси, в ролите: Хю Джакман, Ребека Фъргюсън, Зак Ефрон, Пол Спаркс, Зендея, Мишел Уилямс и др.
  • 19:00
    "Чистилището" - уестърн, фентъзи (тв филм, САЩ, 1999), режисьор Ули Едел, в ролите: Сам Шепърд, Ерик Робъртс, Питър Стормеър, Ранди Куейд, Дони Уолбърг и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Х-Мен: Първа вълна" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Матю Вон, в ролите: Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърн, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Оливър Плат, Никълъс Хоулт, Джейсън Флеминг, Джеймс Р
Пълна програма
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.4 еп.18, 19
  • 19:00
    "Преспав" - сериал, еп.64
  • 19:30
    "Селцето" - сериал, еп.9
  • 21:00
    "Татковци" - сериал, еп.5
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Успех" - сериал, еп.120
  • 19:00
    "Хотел на плажа" - сериал, еп.8
  • 20:00
    "Влад" - сериал, еп.3
  • 21:30
    Премиера: "Доктор Чудо" - сериал, еп.80
Пълна програма
  • 18:05
    Господин Магу: Съкровището на Розобрад
  • 18:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Бунтът
  • 19:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Бъркотията
  • 19:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Притежанието
Пълна програма
  • 17:25
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 19:15
    "Островът на кучетата", анимация - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Уес Андерсън, [12+]
  • 21:00
    "Камък, ножица, хартия", трилър - хорър, Аржентина, 2019; реж. Мартин Блоусон, Макарена Гарсия Ленци, с Агустина Сервиньо, Валерия Джорчели, Пабло Сигал, [18+]
  • 22:25
    "Историята на "Криейшън Рекърдс"", биографична драма, Великобритания, 2021; реж. Ник Моран, с Юън Бремнър, Суки Уотърхаус, Томас Тургуз, Джейсън Флеминг, Джейсън Айзъкс, [18+]
Пълна програма
  • 17:50
    "14 дни, 12 нощи", драма, Канада, 2019; реж. Жан-Филип Дювал, с Ан Дорвал, Леана Чи, Франсоа Папино, Лорънс Барет, [12+]
  • 19:30
    "Бяг срещу вятъра", драма, Етиопия, 2019; реж. Жан Филип Вайл, с Микиас Волде, Ашенафи Нигусу, Джоузеф Рета Белай, Самравит Десаленг, Генене Алему, [15+]
  • 21:30
    "Южният терминал", драма, Франция, 2019; реж. Раба Амур-Зеймеш, с Рамзи Бедия, Амел Брахим-Джелоул, Слиман Дази, Салим Амеур-Заимече, Набил Джедуани, [18+]
  • 23:10
    "Децата бягат", драма, Германия, 2020; реж. Барбара От, с Янис Нивьохнер, Лена Тронина, Елин Дьонст, Джузепе Бонвисуто, Карол Шулер, [18+]
Пълна програма
  • 18:00
    One World with Zain Asher
  • 18:45
    Inside Africa: Inside Africa 571
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 18:00
    "Вятърничав" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Приказка за Бодрум" - сериен филм
  • 20:00
    "Амазонките" (премиера) - сериaл
  • 21:00
    "Нашата история" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 16:00
    "Свободният щат" - военен екшън с уч. на Матю Макконахи, Кери Ръсел, Шон Бриджърс, Гугу Мбата-Роу и др.
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2, 2 епизода
  • 22:00
    "Делта Форс" - екшън с уч. на Чък Норис, Лий Марвин, Джо Бишъп, Хана Шигула, Джордж Кенеди, Мартин Болсъм, Робърт Форстър и др.
Пълна програма
  • 18:00
    Как са го направили?: Епизод 1
  • 18:30
    Спасители на имущество: Пансион със закуска в Хилкрест
  • 19:00
    Как се прави...: Играчки за детски площадки замразени палачинки, естествена гума
  • 19:30
    Как се прави...: Бутало/Бояджийско мече/Парашут/Комин
Пълна програма
  • 17:50
    Тайни космически бягства: Няма връщане назад
  • 18:40
    Тайни космически бягства: Фатално завръщане
  • 19:30
    Как се прави...: LED тръби, шоколадови блокчета с фъстъчено масло, роботизирани диспенсъри за лекарства
  • 19:55
    Как се прави...: Комерсиални дронове, аквариумни рибки, чистачки за писта, перца за бадминтон
Пълна програма
  • 17:55
    Колко неловко
  • 18:30
    Рицар по неволя
  • 19:00
    Рицар по неволя
  • 19:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 18:00
    "Ловци на история"
  • 18:30
    "Да покориш света за една седмица"
  • 18:45
    "Всичко знам"
  • 18:50
    "Когато порасна"
Пълна програма
  • 17:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 18:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 19:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, четвърти етап, повторение
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио"
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, четвърти етап, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Чайковски, повторение
  • 19:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, четвърти етап, повторение
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Триатлон: Суперлига, Малибу, повторение
Пълна програма
  • 17:35
    Редки коли и печалба, сезон 1, еп. 5
  • 18:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 1
  • 19:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 2
  • 20:20
    Редки коли и печалба, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 18:15
    Facing Waves
  • 18:40
    Facing Waves
  • 19:05
    Sports Adventure
  • 19:35
    Fighting Fit
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Пожарникарите от Чикаго, еп. 15
  • 19:00
    Отчаяни съпруги, еп. 11
  • 20:00
    Отчаяни съпруги, еп. 12
  • 21:00
    Чикаго, еп. 1
Пълна програма
  • 18:05
    Елементарно, Уотсън, еп. 1
  • 19:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 2
  • 21:05
    Бул, еп. 8
  • 22:00
    Криминални случаи - Сплит , еп. 5
Пълна програма
  • 17:20
    "Млади сърца", романтична драма, САЩ, 2020; реж. Сара Шърман, Закари Рей Шърман, с Анджини Танеджа Азхар, Куин Либлинг, Алекс Джармън, Ейла Карда, Ембри Джонсън, [12+]
  • 18:45
    "В кадър ХVІІІ, 40 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 19:15
    "Под прикритие в Москва", комедия, Швейцария, 2020; реж. Миха Левински, с Филип Грабер, Мириам Щайн, Майк Мюлер, Махаел Мертенс, Щефан Шьонхолцер, [15+]
  • 21:00
    "Добрата битка V, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Тайн Рафаели, с Кристин Барански, Одра Макдоналд, Сара Стийл, Майкъл Боутман, Нямби Нямби, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Оръжейният инженер на Хитлер, еп. 0
  • 19:00
    Смъртоносни столици, сезон 1, еп. 2
  • 20:00
    Ан Болейн: Арест, процес, екзекуция, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Планета на съкровища, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Тунели
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Земя на загубата
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Почти най-доброто шоу на земята
  • 20:05
    Изковани в огъня: В чест на военните
Пълна програма
  • 18:00
    ЗА РИБА - тв поредица, седми сезон, 29 еп.
  • 19:20
    МОЕТО ХОБИ
  • 20:00
    МОТОХОБИ
  • 20:40
    Подводен риболов
Пълна програма
  • 18:00
    "Кейт и Мим Мим"
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 17:10
    "Прет-а-порте" - игрален филм, САЩ, със София Лорен, Джулия Робъртс.
  • 19:15
    "Палячото" - игрален филм, Франция / Италия, 1980, с Жан-Пол Белмондо, Жорж Герет.
  • 21:00
    "Ерин Брокович" - драма, САЩ, 2000, С Джулия Робъртс, Албърт Фини, Ерин Брокович и др.
  • 23:05
    "Дони Браско" - криминална драма, САЩ, 1997, С Джони Деп, Ал Пачино
Пълна програма
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    20 Biggest Worldwide No.1s!
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    World Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 5
  • 18:30
    Големият бариерен риф: Живо съкровище, сезон 1, еп. 4
  • 19:15
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 6
  • 20:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 18:05
    Жив или Мъртъв
  • 18:30
    Жив или Мъртъв
  • 19:05
    Фабрика за храна
  • 19:30
    Фабрика за храна
Пълна програма
  • 18:00
    Сизър Милан: Добър стопанин - добро куче
  • 18:55
    Невероятният д-р Пол
  • 19:45
    Южна Африка: Земя на крайности
  • 20:40
    Сизър Милан: Добър стопанин - добро куче
Пълна програма
  • 16:30
    Хокей на лед: Динамо Москва - Спартак Континентална хокейна лига /п/
  • 18:30
    Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) /п/
  • 19:00
    Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 19:30
    Футбол: Вердер Бремен - Хайденхайм Втора Бундеслига (2021-22) директно
Пълна програма
  • 17:40
    "В действителност"
  • 18:45
    "Поле на чудесата"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Три акорда" - нов сезон, финал
Пълна програма
  • 18:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
Пълна програма
  • 18:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Челси
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 21:45
    ПРЯКО, Италия, Каляри - Венеция, 7.кр.
Пълна програма
  • 18:00
    Фолклорни клипове
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:00
    "Разбулване" с водещ Николай Панков / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
Пълна програма
  • 17:30
    От Юндола до Кладова и Велинград - документален филм
  • 18:30
    Скорост - автомобилно предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Многоженецът: Епизод 12
  • 19:00
    Многоженецът: Епизод 13
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Духовете на звездите
  • 21:00
    Краката ми ме убиват: Необичайни стъпала
Пълна програма
  • 18:00
    За България - Белоградчишки скали и Белоградчишка крепост
  • 18:30
    Регионите на България - Занаяти в Невестино
  • 19:00
    Българската история - Легендите оживяват - с. Орехово, еп. 8
  • 19:30
    Наблюдения от Травъл ТВ - Бачковският манастир
Пълна програма
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Заговорът на Аарън Бър (Episode 9)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Бигфут и върколаците (Episode 16)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният град в пустинята Калахари (Episode 12)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Плантация "Фенуик" (Episode 11)
Пълна програма
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Заговорът на Аарън Бър (Episode 9)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Бигфут и върколаците (Episode 16)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният град в пустинята Калахари (Episode 12)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Плантация "Фенуик" (Episode 11)
Пълна програма
  • 15:40
    Продуцентите, САЩ, комедия/музикален, 2005
  • 18:30
    Алвин и чипоносковците, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2007
  • 20:25
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 23:00
    Хотелът на ужасите, Чехия,САЩ, ужаси, 2006
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Голямото британско приключение на Джеймс Мартин, еп. 20
  • 18:55
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 5
  • 19:30
    Лесни рецепти с Найджъл Слейтър, еп. 6
  • 20:00
    Адриатическа Италия с Джино Д'Акампо, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Dancefloor Fillers!
  • 23:00
    The 40 Greatest Girls!
Пълна програма
  • 16:00
    Хектор и търсенето на щастието Комедия 2014
  • 18:21
    Точка на пресичане Романтичен, Трилър 2013
  • 20:02
    22 куршума Криминален, Екшън, Трилър 2010
  • 22:00
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
Пълна програма
  • 18:05
    Кости, еп. 15
  • 19:00
    Кости, еп. 16
  • 20:00
    Магнум, еп. 20
  • 21:00
    Смърфовете 2, еп. 1
Пълна програма
  • 18:00
    ADRIANA LIMA STORY
  • 18:25
    F-PEOPLE
  • 18:30
    ADRIANA LIMA STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 17:50
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 5 еп.
  • 18:40
    "Лов на неизрядни платци" - 11 eп.
  • 19:05
    "Дог и Бет: на лов" - 2 еп.
  • 19:55
    "Съдия Джуди" - 128-130 еп.
Пълна програма
  • 18:10
    Темите - публицистика
  • 18:30
    Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
Пълна програма
  • 18:05
    Оружейные дома Европы
  • 18:30
    В поисках хорошего клева
  • 19:00
    Научи меня рыбачить
  • 19:25
    Нож-помощник
Пълна програма
  • 17:45
    "Зад борда" - романтична комедия с уч. на Ана Фарис, Еухенио Дербес, Ева Лонгория, Джон Хана и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Снайперист" - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Кейт Мара, Елиас Котеас, Рона Митра, Джонатан Уокър, Джъстин Луис, Елиза Бенет и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 17:40
    Режи! (Series 37): Майстори на планинските стриди (Episode 11)
  • 18:20
    Любимата храна на Харт (Series 1): Фиеста в Санта Фе (Episode 5)
  • 18:40
    Любимата храна на Харт (Series 1): Месо в Монтана (Episode 6)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 3): Нови класически ястия (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:15
    Къщата на Шумникови
  • 18:45
    Опасна сила
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, четвърти етап, повторение
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио"
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Сицилия, четвърти етап, повторение
Пълна програма
  • 17:20
    "Млади сърца", романтична драма, САЩ, 2020; реж. Сара Шърман, Закари Рей Шърман, с Анджини Танеджа Азхар, Куин Либлинг, Алекс Джармън, Ейла Карда, Ембри Джонсън, [12+]
  • 18:45
    "В кадър ХVІІІ, 40 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 19:15
    "Под прикритие в Москва", комедия, Швейцария, 2020; реж. Миха Левински, с Филип Грабер, Мириам Щайн, Майк Мюлер, Махаел Мертенс, Щефан Шьонхолцер, [15+]
  • 21:00
    "Добрата битка V, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Тайн Рафаели, с Кристин Барански, Одра Макдоналд, Сара Стийл, Майкъл Боутман, Нямби Нямби, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
Пълна програма
  • 18:00
    Mickey's Pirate Adventure
  • 19:00
    Bluey
  • 19:10
    Bluey
  • 19:20
    Bluey
Пълна програма
  • 18:15
    Къщата на Шумникови
  • 18:45
    Опасна сила
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Правосъдие в "Града на греха": Изневяра
  • 19:00
    Смърт в блатото: осемте жертви от Дженингс: Епизод 1 / Епизод 2
  • 21:00
    Женени за злото: Странни желания
  • 22:00
    Тайните на убийствата: Момичето в кутията
Пълна програма
  • 18:10
    The Truth About: Zlatan Ibrahimovic
  • 18:40
    The Immortals: Zinedine Zidane
  • 19:05
    Heroes: Zinedine Zidane
  • 19:35
    Fight Stars: Gina Carano
Пълна програма
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Тунели
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Земя на загубата
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Почти най-доброто шоу на земята
  • 20:05
    Изковани в огъня: В чест на военните
Пълна програма
  • 18:05
    Фабрика за храна
  • 18:30
    Фабрика за храна
  • 19:00
    Екстремни климатични явления
  • 20:00
    Сервиз SOS
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Татковци" - сериал, еп.10
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.54
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 16:55
    В тъмното: Тайнствената Ани; драма, ужаси, САЩ, 2019
  • 18:40
    В тъмното: Настоящият президент; ужаси, трилър, САЩ, 2020
  • 20:25
    Праведен; сезон 3, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 21:20
    Праведен; сезон 3, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 18:15
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 10, драма, САЩ, 2019
  • 19:15
    Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
  • 20:25
    Профилиране; сезон 8, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2018
  • 21:30
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 11, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 17:30
    Убийци на круизни кораби: Ейми
  • 18:25
    Какво е нужно за убийство: Ярост и гняв
  • 18:50
    Какво е нужно за убийство: Отровата е предпочитана
  • 19:15
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
Пълна програма
  • 18:10
    Хенри V
  • 20:45
    Полицай или престъпник
  • 22:55
    Справедливост
Пълна програма
  • 18:05
    I Live With Models
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Динамика на основните 5 - повт.
Пълна програма
  • 18:10
    Simple Session 2021
  • 21:00
    Kookslams Friday Funday
  • 21:10
    Simple Session 2021
Пълна програма
  • 18:15
    Weird Earth (Series 1): Vanishing Seas and Fog Monsters (Episode 3)
  • 19:00
    Egypt's Lost Pyramid
  • 19:50
    D-Day: Wings of Victory
  • 20:40
    Queen Victoria and Her Nine Children (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:00
    "Ключ сол" - час за класика
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (повторение)
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 17:30
    Puccini's Madama Butterfly at the Opera Royal de Wallonie-Liege
  • 19:46
    InterMezzo
  • 20:24
    Jean Rondeau, Thomas Dunford: Marais, de Visee, d'Anglebert, Forqueray
  • 21:30
    Happy birthday Mr Salonen!
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА 1948 efbet Лига (2021-22) директно
  • 19:25
    Студио "Футбол" директно
  • 19:45
    Футбол: Берое - Локомотив Пловдив efbet Лига (2021-22) директно
  • 21:40
    Студио "Футбол" директно
Пълна програма
  • 18:00
    "Преди кръгът в Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22) /п/
  • 18:30
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
  • 19:00
    "Светът на Висшата лига" предаване за английски футбол (2021-22)
  • 19:30
    "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Правосъдие в "Града на греха": Изневяра
  • 19:00
    Смърт в блатото: осемте жертви от Дженингс: Епизод 1 / Епизод 2
  • 21:00
    Женени за злото: Странни желания
  • 22:00
    Тайните на убийствата: Момичето в кутията
Пълна програма
  • 17:45
    "Фантастични животни и къде да ги намерим", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Дейвид Йейтс, с Еди Редмейн, Катрин Уотърстън, Алисън Сюдъл, Колин Фарел, Дан Фоглър, [12+]
  • 20:00
    "Шпиони: Двама уникални агенти", анимация, Франция, 2019; реж. Гийом Ивернел, Джан Дзъи, [7+]
  • 21:40
    "Двете страни на чудесата", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2020; реж. Бренда Чапман, с Анджелина Джоли, Дейвид Ойелово, Кийра Чанса, Джордан Наш, Гугу Мбата-Роу, [12+]
  • 23:15
    "30-метровата вълна І, 1 еп.", документален, САЩ, 2021; реж. Крис Смит, [15+]
Пълна програма
  • 18:10
    "Златното око", шпионски екшън, Великобритания, 1995; реж. Мартин Кемпбъл, с Пиърс Броснън, Шон Бийн, Изабела Скорупко, Фамке Янсен, Джо Дон Бейкър, [12+]
  • 20:20
    "Милиарди ІІІ, 12 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Колин Бъкси, Брайън Копелман, Дейвид Левиен, Андрю Рос Соркин, с Пол Джиамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 21:15
    "Големите малки лъжи II, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър VIII, 24 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2021; реж. Тим Карвел, Джеймс Тейлър, Джон Тодай, с Джон Оливър, [12+]
Пълна програма
  • 18:05
    Барбароните
  • 18:35
    Рогат отряд
  • 19:00
    Рогат отряд
  • 19:15
    Пес патрул
Пълна програма
  • 17:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 8, Канада, 2020
  • 18:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 9, Канада, 2020
  • 19:05
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 9, Канада,САЩ, 2020
  • 19:45
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 10, Канада,САЩ, 2020
Пълна програма
  • 18:05
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 19:15
    XTERRA Adventure Series 2019
  • 19:50
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2020
  • 20:55
    Freeride World Tour 2021
Пълна програма
  • 18:00
    Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване
  • 18:50
    Зала на славата: Александър Христов
  • 19:10
    Футбол: България - Грузия, приятелска среща
  • 21:00
    Коледна нощ в Барселона игрален филм /п/ (14)
Пълна програма
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Алма матер на живо документален филм /2008 г./
  • 19:30
    Бързо, лесно, вкусно
Пълна програма
  • 17:50
    Moto GP: Първа тренировка за Голямата награда на Америка Първа тренировка за Голямата награда на Америка на живо
  • 19:00
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете повторение
  • 19:30
    ATP 250: Сан Диего повторение
  • 21:30
    ATP 250: Сан Диего Първи четвъртфинал на живо
Пълна програма
  • 18:00
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Лас Вегас Обзор на състезанието в Лас Вегас повторение
  • 19:00
    Евролига: УНИКС - Зенит на живо
  • 21:00
    Евролига: Олимпиакос - Баскония на живо
  • 23:00
    Cage Warriors 128: Галавечер от Лондон на живо
Пълна програма
  • 15:00
    Голф: Alfred Dunhill Links Championship на живо
  • 19:00
    Лига Европа: Лудогорец - Цървена Звезда Втора среща от груповата фаза повторение
  • 21:00
    Серия А: "Преди кръга"
  • 21:30
    "УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
Пълна програма
  • 17:45
    Ла Лига: Валенсия - Атлетик Билбао повторение
  • 19:30
    Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга
  • 20:00
    "Пред Банята" - спортно шоу "Пред Банята" - спортно шоу на живо
  • 21:00
    Ла Лига: "Преди кръга"
Пълна програма
  • 17:40
    "Жди Меня"
  • 18:35
    Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков, Нина Гогаева В Детективном Сериале "Лесник. Своя Земля". "Алиби" (Начало)
  • 19:00
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Лесник. Своя Земля". "Алиби" (Продолжение)
Пълна програма
  • 17:35
    Heart to Heart - Episode 2
  • 18:25
    Only You вЂ" Episode 5
  • 20:15
    Only You вЂ" Episode 6
  • 22:00
    Doomsday
Пълна програма
  • 17:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 242
  • 18:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 233
  • 19:20
    ДНК 225
  • 20:10
    Я РАБОТАЮ В СУДЕ 16
Пълна програма
  • 17:50
    ГОРЮНОВ серия 16
  • 18:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 605
  • 19:25
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 606
  • 20:15
    КАЗАКИ серия 15
Пълна програма
  • 17:45
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 170
  • 18:20
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 171
  • 19:00
    ИХ НРАВЫ 287
  • 19:30
    ИХ НРАВЫ 288
Пълна програма
  • 18:15
    Телепазар
  • 18:30
    Mate kitchen - кулинарно предаване (П)
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
Пълна програма
  • 17:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:20
    Това е Пони
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - II четвъртфинал (WTA 250 - повторение)
  • 19:00
    Пряко: Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго - четвъртфинали (WTA 500)
Пълна програма
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Pump Up The 80s Party!
Пълна програма
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
Пълна програма
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 18:20
    Години, години /музикално-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 18:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 18:30
    "Hot" - новите хитове
  • 18:40
    "Satisfaction" - музикална програма
  • 19:00
    "Hot" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Достоевски
  • 20:00
    Аз, Леонардо
  • 22:00
    Всеки казва "Обичам те
Пълна програма
  • 18:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 18:25
    Бизнесът
  • 18:30
    Истории от света
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 18:00
    Арабски горещини 1
  • 18:50
    Водният свят на Африка 1
  • 19:40
    Спасители на диви животни в Малави 1
  • 20:30
    Спасители на диви животни в Малави 1
Пълна програма
  • 18:00
    Синът на Бащата на народите
  • 20:00
    Моята майка
  • 22:00
    Матура
Пълна програма
  • 06:30
    HOW TO BUILD A RACE CAR
Пълна програма
  • 17:46
    The Killers - iTunes Festival: Live in London
  • 18:56
    Michael Kiwanuka - Garorock Festival 2017
  • 19:52
    Slash - iConcerts Hits
  • 20:05
    Leon Bridges - Apple Music Festival?
Пълна програма
  • 18:00
    Grigory Sokolov at the Palais des Nations in Geneva: Schumann, Chopin
  • 19:38
    Piotr Anderszewski plays Bach
  • 20:32
    InterMezzo
  • 22:00
    Ariane et Barbe-Bleue by Dukas at the Opera de Lyon
Пълна програма
  • 18:00
    Преобразяване на родния град (Series 1): Най-дългият бар в Алабама (Episode 3)
  • 19:00
    Ремонт на фермерски къщи (Series 1): Фермерска къща на брега (Episode 2)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 8): Басейн в планинска вила (Episode 10)
  • 20:30
    Кралете на басейните (Series 9): Фантастично спа (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:15
    Метро
  • 18:25
    Имею право
  • 18:30
    Изменившие мир
  • 18:45
    Древо
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Мач 3 Sofia Open 2021, четвъртфинал директно
  • 20:00
    Тенис: Мач 4 Sofia Open 2021, четвъртфинал директно
  • 22:00
    Футбол: Обзор на кръга Квалификации зона Азия, Мондиал 2022 /п/
  • 23:00
    Тенис: Дневник на Sofia Open предаване за тенис (2021) директно
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 18:20
Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 5, Канада, 2018
e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
AXN White 18:40
Тежката истина; сезон 2, епизод 4, драма, Канада, 2019
AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 3 18:30
"Бундеслига Токшоу" предаване за германски футбол (2021-22)
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 641
BNT 3 18:50
Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
Diema Sport 19:00
Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
Diema Sport 2 19:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)

Всички предавания

Филми

HBO 2 18:25
"Тайфата на Моника: Връзки", семейна комедия, Бразилия, 2019; реж. Даниъл Резенде, с Джулия Бените, Кевин Вечиато, Лора Раусео, Габриел Морейра, Родриго Санторо, [7+]
MGM 18:25
"Бегълците" - криминална комедия, 1986, С Жерар Депардийо, Пиер Ришар и др.
Vivacom Arena 18:27
Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
FilmBox Extra 18:30
Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}